Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Muresence...la apel :) (6)


Recommended Posts

Olim...am uitat sa iti raspund...poate anul asta pe 15 ii proiectati lui Alex o surioara[cool] Cu licenta...eu ma rog sa o scoatapana la anul dar sunt mici sanse la noi fiind pe sistemul vechi si mai ales ca suntem facultate de stat. La Babes Bolyai din Cluj s-a scos licenta de anul asta, la 2 fac particulare din oras s-a scos licenta iar la noi...nici nu intentioneaza[haibat]. A inceput Basic instinct 2 si am vazut doar jumtate. Sper sa nu adorm [dual] Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto] [url="http://www.dropshots.com/biancas"]Poze cu noi[/url], [url="http://www.dropshots.com/biancas1"]Alte poze cu noi[/url] Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

nu stiu cum e la noi la faculta, ca inca nu m-am interesant, dar anul trecut zicea ca e ultimu an cu liceenta[:D], sa speram. e prea repede o surioara pentru Alex, vreau sa mai astept macar un an, sa vedem unde ne stabilizam definitiv, ca inca nu stim daca raman aici sau mergem acasa[;)]Si cred ca as vrea mai bine un fratior, asa as fii regina casei[^] vizionare placuta la film[pup][hia] mami si Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dezamagire profunda, ieri am fumat o tigara [:(] Bianca, cum a fost filmul ti-a placut, mie mi s-a parut foarte slab, fata de primul. Voi sarbatoriti Valentine's Day?!! Pe mine ma enerveaza [:D] Sunt eu dusa de acasa?!![alcool] Este absolut normal sa se scoata examenul de licenta, mai mare prostie nici ca nu poate fi, adica astia ma reexamineaza si culmea il pot si pica, la nishte materii pe care le-am studiat si la care am mai fost verificat, ajungi in anul 4 si pac... mai dai un examen sa vedem cat de bine esti pregatit. Pai frate daca nu eram bine pregatiti nu ajungeam in anul 4. Mi se pare normal sa prezinti numai o lucrare de cercetare, academica si sa o sustii. Clujul de mult timp avea in proiect sa scoata examenul, cel putin la mine la facultate, insa cadrul legislativ nu le permitea, sau nu stiu ce consiliu al universitatii. Eu am dat si examen! [:(] Ce sa mai vorbim, atat timp cat ajung profesori, in marea lor majoritate, numai nishte mediocrii... [mamica]Aura si samburelu' Dimitrie[copil] Don't argue with an idiot. They'll drag you down at their level and beat you with experience. [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata la amiaza...acum am avut si eu timp sa intru pe net de la servici. Nu am adormit la film aseara cu toate ca nu mai aveam multe si oricum il vazusem tot pe Cd dar nu am mai tinut minte[bang]. A fost...mult mai slab decat primul, Basic Instinct 1 e printre filmele mele preferate. Cu licenta...ma[ruga] sa se scoata pana la anul dar m-as mira ca ne-au spus clar ca nu o scot pt ca cica ar ramane in spate loc liber unde scrie proba scrisa[alcool]. Noua ne-a spus ca nu facultatea scoate licenta ci Bucurestiul. Daca ei sunt de acord atunci o pot scoate. Ciudat ca Clujul a reusit si Muresul nu[V]. Si nimeni nu face nimic, toata lumea se complace in situatia asta. Saracii astia din anul 3 care fac 3 ani...au scoala pana in iunie si apoi sustinerea lucrarii si examenul de licenta (si ei il dau [neand])) Cu Valentine Days...imi place sa primesc un cadou [;)] dar ma enerveaza sarbatoarea, ideea de sarbatoare americana pe care noi o tinem (de parca nu am avea dragobetele nostru [:D]) si ma enerveaza isteria creata cu ocazia zilei. Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto] [url="http://www.dropshots.com/biancas"]Poze cu noi[/url], [url="http://www.dropshots.com/biancas1"]Alte poze cu noi[/url] Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

woaw!!!ati fost harnice la scris.mi-a luat ceva timp sa va citesc

Bianca:[flo],pentru prima pagina,datorita tie pot sa le urez

LA MULTI ANIid="size6">id="purple">

Camelieiid="red"> si fiicei ei Teodoraid="red">

[s][s][s][s][s]

[flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo]

[pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup][pup]

 

mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006)

http://s266.photobucket.com/albums/ii248/botcarola/

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani Camelia, multa sanatate si fericire alaturi de cei dragi. La multi ani si pt fetitza ta Teodora, sa creasca mare, sanatoasa si sa va bucure in fiecare zi cu realizarile ei [s]

[flo] [flo] [flo]

 

Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto]

Poze cu noi, Alte poze cu noi

Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...id="size1">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Brigitta:bine ai venit![flo].felicitari pt. idee.si multa putere sa si poti realiza. aura:ti-a dat Bianca programul de la Ariel,eu cunosc o mamica de la plimbarile la weekend(ce lucreaza la barul de acolo) si o intreb deobicei pe ea.noi umblam si la sectia romana si la maghiara(pai de'familie mixta).ar trebui sa-i faci o "fratioara"la Dimitrie ca tare-i plac copiii.[:D]lasa tigara ca vin cu[sm] bianca:felicitari pt. examene.cind ai povestit de central parca il vad pe barbatul meu,si la noi cind se strica ceva eu sint bineinteles de vina. olim:si inca ce multe lucruri o sa ramina nefolosite...dar lasa ca prinde bine la bb 2 criss:las'ca iti prinde si tie bine un somnic. diana:ieri dupa ce am venit acasa Kristian i-a aratat la tats-u ca tricicleta lui nu face la-la-la,si ca a lui bb(se referea la Marc)face la-la-la.s-a dus si i-a adus o surubelnita si ii arata sa o repare.era atit de scump. mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006) http://s266.photobucket.com/albums/ii248/botcarola/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da'Bianca sint bine acum copiii.multumesc de intrebare.dar saptamina asta inca nu merge Robert la gradi(spre bucuria lui) pe Kristian l-am intarcat complet.am inceput tratamentul pt. hipertensiune.am avut ceva probleme cu sinul sting,mi s-a intarit.am si facut febra.comprese de apa rece,cu muls (partial) in chiuveta.a fost nasol dar a trecut. azi am fost la EKG.miine iar la medic.ar trebui sa ma duc si la controlul anual la ginecologie.organizeze si intilnirea de 20 de ani si trebuie sa ma duc pina la scola sa iau ceva adrese(in epoca internetului eu ma duc sa scot 6 adrese din catalog[bang][bang],dar nu-i gasesc pe astia nicicum)apropo:dati-mi idee de restaurant:frumos,placut,accesibil(nu la nu stiu citi km)preturi nu prea piperate. mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006) http://s266.photobucket.com/albums/ii248/botcarola/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc mult, Bianca! De cand s-a nascut Teodora, ziua mea de nastere si-a pierdut semnificatia.(Asa-mi trebuie daca m-am dus sa nasc taman de ziua mea si aproape ca mi-a iesit [:D]).Ziua de azi mi-am petrecut-o pregatind bunataturi pentru maine la gradinita.[:D] Da las' ca-mi iau revansa mai pe seara ca mi-a promis familionul ca ma scoate in oras la restaurant.[bis] De baut la toata lumea: [pahar][pahar][pahar] Tinteste spre luna. Chiar daca nu reusesti, macar vei fi printre stele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...