Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Muresence...la apel :) (6)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by brigita
[cool]Iar am facut-o! Dupa ce am scris ce am avut de zis, am vrut sa ma loghez si surpriza(ptr. mine) ....a disparut tot ce am scris! Ce mai, sunt tare[ilp]. Nu am apucat sa vad selectiile ,dar maine caut sa ma uit pe net. Doar pe Nicola am vazut-o si mi-a placut.CRISTINA ma-i facut curioasa cu SHINE! Fac [majoreta]galerie ptr. trecerea iernii! Dar nu asa dintr-o data. De fapt unde sunt iernile copilariei noastre?! Noapte buna, eu trag pe dreapta si fac [nani] BRIGITA mami de [zana]TIMEA(13.11.2001) si [zana]ADRIENN(16.10.2004)
Uite "Shine", spune-mi daca nu-ti place.... http://www.youtube.com/watch?v=JZmk2qSQC0s Criss si Alex (11.05.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

CRISS LA MULTI ANI si: [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] [flo][flo][flo][flo][flo][flo][flo] [flo][flo][flo][flo][flo] mamica de Robert(23.11.2004) si Kristian(01.09.2006) http://s266.photobucket.com/albums/ii248/botcarola/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s][s]La multi ani Cristina!![s][s] Sanatate[bis] si iubire [bis], toate vin dupa daca astea sunt [flo][flo][flo] Olim, nu am reusit sa vad filmuletul - cred ca ai dat copy la url cand erai logata.... da' nu stiu precis [;)] desigur. Carola, noi nu-l scoatem pe Robert de pe lista, ce, Prigoana nu-i gunoier???? [:-)))][:-)))][:-)))] Oana [fetita]23+, mamica de [bonjovi][url="http://picasaweb.google.com/oanaileana.rusu/Portret"]Paul-Victor[/url] ([url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=89872"]21 iunie 2006[/url]) Priveste partea buna a lucrurilor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, Criss!Sa fii sanatoasa si fericita![flo] In sfarsit respir si eu!Am avut un sfarsit de saptamana foarte agitat cu petrecera pentru ziua Teodorei.Nu mai fac petreceri cu atatia copii ca e tare greu.Am crezut ca o iau razna .[soc] [:D] Din fericire a trecut cu bine. La noi se apropie primavara! [bis] Pana duminica se fac 13-15 grade.Si, spre bucuria mea, nu mi-au inghetat lalelele. [bis] Tinteste spre luna. Chiar daca nu reusesti, macar vei fi printre stele.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Camelia
La multi ani, Criss!Sa fii sanatoasa si fericita![flo] In sfarsit respir si eu!Am avut un sfarsit de saptamana foarte agitat cu petrecera pentru ziua Teodorei.Nu mai fac petreceri cu atatia copii ca e tare greu.Am crezut ca o iau razna .[soc] [:D] Din fericire a trecut cu bine. La noi se apropie primavara! [bis] Pana duminica se fac 13-15 grade.Si, spre bucuria mea, nu mi-au inghetat lalelele. [bis] Tinteste spre luna. Chiar daca nu reusesti, macar vei fi printre stele.
Merci Camelia. [pup] Alex era asa dragut azi dimineata. "Mami, azi e ziua ta? Si cati ani implimesti?" eu zic "33" "waaa ce multi!" "Si cand ii implimesti, cand venim acasa de la gradi?" "Si ne dai tort?" zic, "nu, numai savarine" "Pai nu se poate sa fie ziua ta fara tort!" Criss si Alex (11.05.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[flo][flo][flo][flo][flo] LA MULTI ANI CRISTINA! multa sanatate , fericire si tot ce iti doresti sa ti se indeplineasca![flo][flo][flo][flo][flo] La noi se incalzeste vremea, azi au fost 21 de grade la 12, Alex era asa bucuros ca nu a dormit deloc[neand], aseara si-o descoperit manutele si de atunci tot in gura sta cu ele[alcool], azi noapte s-o trezit la 3 rupt de foame, o papat 180 de ml[bang][bang], sper sa nu se obisnuiasca asa. va pupam si va dorim o zi frumoasa tuturor, mami si Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by olim
[flo][flo][flo][flo][flo] LA MULTI ANI CRISTINA! multa sanatate , fericire si tot ce iti doresti sa ti se indeplineasca![flo][flo][flo][flo][flo] La noi se incalzeste vremea, azi au fost 21 de grade la 12, Alex era asa bucuros ca nu a dormit deloc[neand], aseara si-o descoperit manutele si de atunci tot in gura sta cu ele[alcool], azi noapte s-o trezit la 3 rupt de foame, o papat 180 de ml[bang][bang], sper sa nu se obisnuiasca asa. va pupam si va dorim o zi frumoasa tuturor, mami si Alex
Merci Olim. Pana acum a dormit bine noaptea? Pai stai sa te linistesc eu.[:D] Alex a dormit relativ bine in primele doua luni, in sensul ca se trezea odata, de doua ori sa pape apoi dormea. Si eu eram tare multumita. Dar mai apoi am ajuns la performanta sa ne trezim din ora in ora. La un moment dat, avrea 1 an si ceva, a avut o perioada ca se trezea noapte de noapte la 3 si pana la 5 si incepea "hinta, hinta", si ne dadeaaaam pe hinta pana adormeam in fund. Pana la 2 ani nicio noapte intreaga n-am dormit. Asa ca voi stati bine la acest capitol. Criss si Alex (11.05.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...