Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Muresence...la apel :) (6)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by brigita
[help] cineva! Ma chinui sa pun zanele la semnatura (autom.) si nu pot[:D]. Ma simt ca un [:o)], i-mi vine sa[bang] BRIGITA mami de TIMEA(13.11.2001) si ADRIENN(16.10.2004)
Te duci la "Profil personal", introduci parola si iti apare o fereastra unde poti introduce sau schimba datele personale. In stanga paginii, jos apare o rubrica "Semnatura". Acolo scrii numele printeselor. Sper sa te descurci. [pup] Criss si Alex (11.05.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 198
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bine ai venit ALYCIA[flo]! CRISS, pana aici am ajuns si eu, dar nu am reusit sa bag figurinele([zana]). Oricum esti o dulce si mersi ptr. ajutor[flo][pup]. BIANCA pe unde esti? Incepi sa-mi lipsesti[:X].Va pup si va doresc o seara placuta BRIGITA mami de TIMEA(13.11.2001) si ADRIENN(16.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by alycia
buna muresencelor...ma primiti si pe mine in clubul vostru? sunt alycia si am 2 flacai...unul de 14 si altul in curand 5 ani...doi nastrusnici care nu-mi lasa timp de plictiseala La multi ani CRISS...sa fi fericita alaturi de cei dragi tie![:D] Alycia si cei doi flacaiasi!
Merci.[pup] Criss si Alex (11.05.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara doamnelor[dual].
[pahar][flo][flo]La Multi Ani Criss[flo][flo]multa sanatate si fericire [pahar]
Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto] [url="http://www.dropshots.com/biancas"]Poze cu noi[/url], [url="http://www.dropshots.com/biancas1"]Alte poze cu noi[/url] Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Deci inca o data buna seara[;)]. Eu sunt bine mersi...obosita dupa atatea declaratii si fise fiscale[alcool]. Azi la servici v-am citit si vroiam sa raspund dar pe cand ma pregateam intervenea cate ceva [bang]... Criss, faina melodia de la Eurovision...nu m-am uitat pt ca nu stiam de el[alcool] sunt fan ProTV si la mine TV merge pe Pro dar nu il asculta nimeni[alcool]. Are dreptate Alex...nu se face zi de nastere cu savarina, se face neaparat tort[cheers]. Cum ai petrecut? Brigita dupa numele fetelor bagi [ paranteza] iar in paranteza scrii zana.[zana]. Daca ai reusit o data, o sa poti si a doua oara[^] Olim...am vizionat montajul facut de tine si e super[cool]. M-am emotionat si parca mi-e dor de un bb mic[ups]. Vai ce trece timpul... De dormit...Dani a dormit de la 3 saptamani toata noaptea (ultima masa era la ora 23, urmatoarea la 7 dimineata), avea perioade cand se trezea noaptea pt ceai sau apa dar doar atunci cand ii ieseau dintii (primii dinti la 9 luni). In rest...am avut nopti linistite si copil relativ cuminte. Acum de ex de cateva zile se trezeste noaptea....cred ca ii iasa maselele dar deocamdata nu se vede sau simte nimic. Alycia bine ai venit printre noi. Scrie te rog data ta de nastere si a copiilor si numele lor sa va pot trece in lista. Spune-ne mai multe despre tine...cu ce te ocupi, unde stai...am vazut ca ai baiat mare[cool]. Kover lasa ca poate sapt viitoare isi schimba meseria[^]. Se face ....superman[;)]. Asa zice nepotul meu...ca el vrea sa se se faca superman cand creste mare[cool]. Camelia..ce vreme frumoasa aveti voi acolo...sper sa vina si pe la noi vremea aia ca m-am saturat sa curatz zapada de pe masina[bang] Diana multumesc de situl cu dieta si felictari pt kg pierdute. Poate imi dai si mie niste ambitie ca nu am deloc[q]. La mine efectul e invers...cu cat realizez ca sunt mai grasa cu atat parca mananc mai mult de nervi cred...ca oricum tot una e[neand]. Eh...probleme la cerebel[;)] Despre painea facuta acasa...hmm...nu ma tenteaza. Am studiat "problema" si deocamdata nu mi se pare un lucru atat de nociv fatza de multe altele. De fumat nu mai fumez...[bis] sper sa ma si tina. Ieri am fost iar dupa medicamente...e a treia tura de medicamente si inca o sa mai iau dar pur si simplu nu ma gandesc la tigara...si pot sta si la calc fara sa fumez[:D]. Dani un prapadit ....cand il intreb ceva ce nu stie imi raspunde cu "nu tiu" si ridica umarul drept ca semn de nu stiu[:-)))]. E mortal, cateodata imi vine sa mananc. Sandra s-ar putea sa plece in Spania (Barcelona) din 6 martie pana in 10 martie cu artele martiale la un seminar. Sa vadem de unde facem rost de fonduri[bang]. Mi-ar placea f mult sa o las sa mearga singura undeva.Cand am intrebat-o daca vrea sa mearga a spus ca nu prea vrea fara noi ca nu ii place.[bang]. Duminica cred ca mergem la teatrul de papusi e "Capra cu trei iezi" de la ora 11. Hmm...nu am mai fost la teatru [alcool]....nici nu stiu de cand...de cand eram la scoala. Pe Sandra nu am dus-o niciodata...a mers cu caminul si cu scoala. Prietena mea a fost acum 2 sapt si nu s-a tinut spectacolul pt ca s-a imbolnavit un papusar. Si cam atat... am scris destul nu?[cheers] Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto] [url="http://www.dropshots.com/biancas"]Poze cu noi[/url], [url="http://www.dropshots.com/biancas1"]Alte poze cu noi[/url] Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Biancas Criss, faina melodia de la Eurovision...nu m-am uitat pt ca nu stiam de el[alcool] sunt fan ProTV si la mine TV merge pe Pro dar nu il asculta nimeni[alcool]. Are dreptate Alex...nu se face zi de nastere cu savarina, se face neaparat tort[cheers]. Cum ai petrecut?
Merci pentru urari. Pai oricum n-am sarbatorit-o asa ca [entru ce un tort? Ca sa mai pun pe mine ceva? Eu sunt vesnic in cura de slabire[alcool] Criss si Alex (11.05.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

BIANCAAAAAAAA[help]ce medicamente iei? Si pe mine m-ar interesa ,daca ajuta. E pentru ca sa te lasi de fumat, nu? Pai aici am eu o problema.....Cu zanele mi-a iesit figura[:D][flo],dar oricum mai am de invatat! Va[pup]pe toate BRIGITA mami de[zana] TIMEA(13.11.2001) si [zana] ADRIENN(16.10.2004)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Atata am de lucru ca nu stiu ce sa fac prima oara[alcool]. Tocmai am terminat de mancat de dimineata...eu care mananc pe la 9-10. In fine.. Criss, pai faceai tort pt altii nu pt tine[;)] Brigitaeste un program antifumat de la minister finantat total de ei. Programarile se fac la Clinica TBC, trebuie sa mergi sa te inscrii pe lista si sa...astepti..deocamdata nu mai sunt medicamente dar prin martie aprilie vor veni. Aici vezi medicamentul: http://www.efarma.ro/products.php?id=1747 Eu fumam aproape 2 pachete de tigari...1 imi era insuficient. Du-te sa te scrie pe lista. Dupa cate vad pe net se gaseste si in farmacie...dar e cam scump tratamentul..am inteles ca e undeva la 11 lei pe zi ( 2 pachete de tigari[alcool]). Am promis ca banii ce ii stricam pe tigari o sa ii pun deoparte pana la Craciun fara sa stie nimeni de ei....dar inca nu am reusit [bang] am pus doar 100 lei pana acum. Merg sa muncesc. O zi frumoasa sa aveti. Bianca[vampa] [9cer] , mami de Sandra( 8.07.1997)[zana] si de Daniel (17.01.2006)[auto] [url="http://www.dropshots.com/biancas"]Poze cu noi[/url], [url="http://www.dropshots.com/biancas1"]Alte poze cu noi[/url] Poti sa ai orice valoare,sa fii DOMN(A) e o-intamplare,sa fii OM e lucru mare...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...