Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Cafea cu aroma de femei-*85*


Recommended Posts

SubjectFabula medievalaJohn era un viteaz cavaler al regelui Arthur dar avea si el o obsesie pentru frumosii sani ai reginei!Stia bine ca, daca i-ar fi atins, ar fi fost condamnat la moarte. Intr-ozi, John nu mai rezista si isi face cunoscuta dorinta lui secreta maguluiMerlin. Baiat orientat, magul gaseste o solutie pentru a satisface dorinta acestuia dar numai contra a 1000 monede de aur. John accepta fara sa ezite!In dimineata urmatoare, magul Merlin prepara o pulbere urticanta si o pune in sutienul reginei, in timp ce ea isi facea dusul. Imediat ce regina se imbraca incepe sa simta o mancarime din ce in ce mai mare. Regele Arthur il convoaca imediat pe vrajitor, pentru a-i cere un remediu, iar acesta ii spune ca doar o saliva speciala, aplicata timp de 4 (patru) ore ar putea trata aceasta teribila urticarie. A mai mentionat ca din testele efectuate in laborator, a observat ca doar saliva lui John ar avea acestecaracteristici speciale.Regele il convoaca imediat pe John, care deja isi luase antidotul pentru pulberea urticanta. Asa se face ca John are ocazia de a saruta (la ordinul regelui!), pentru cateva ore bune, sanii pe care ii visase dintotdeaunasi pe deasupra vine sarbatorit de curte ca un erou !Inainte de a se intoarce la mosia lui, John este oprit de vrajitor, care ii reaminteste datoria de 1000 de monede de aur. Surpriza, insa, John, deja satisfacut, refuza sa plateasca, mizand pe faptul ca magul nu s-ar fi putut confesa, fiind complice la ceea ce s-a intamplat.In dimineata urmatoare, insa, magul Merlin pune aceeasi pulbere urticanta in chilotii regelui ........Morala fabulei:PLATITI-VA FACTURILE LA TIMP !....-- [url="http://community.webshots.com/album/560900254VfnRrM"]W[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 202
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Daca aveti in cercul de cunoscuti, vecini persoane ce pot beneficia de aceasta informatie faceti-o disponibila. În sprijinul persoanelor cu dizabilit#259;#355;i fizice, Biserica „Filadelfia” din Suceava împreun#259; cu organiza#355;ia „Joni and Friends” vor distribui în perioada 7 - 11 iulie, c#259;rucioare, cadre #351;i cârje. Cererile tip se vor primi de la sediul bisericii din Suceava, str. Narciselor nr. 5E, pân#259; în 4 iulie, zilnic între orele 9 – 14. Solicitan#355;ii vor prezenta adeverin#355;#259; de la medicul de familie sau copie dup#259; certificatul de handicap. Informa#355;ii suplimentare la telefoanele: 0230 531205, 0754 025711, board@filadelfia.ro asta am primit pe mess... ALICe[flo][flo][flo] [url="http://forum.desprecopii.com/forum//photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=36353&cid=33114"]eu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce poate sa-ti faca telefonul mobil, despre care tu nici nu stiai? 1. Apelul de urgenta este 112 peste tot in lume.Acest numar poate fi apelat si daca ai tastele blocate. Incearca! 2. Ti-ai inchis cheile in masina si esti departe de casa, unde-ti tii cheile de rezerva? Daca este cineva acasa, cu telefon mobil, suna-l si roaga-l sa tina cheile aproape de telefonul lui. Tu apropie telefonul tau la 20 cm de usa masinii. Persoana de acasa apasa pe telecomanda cheii de rezerva si ti se vor deschide usile. Functioneaza si cu usa portbagajului. Incearca! 3. Ti s-a descarcat mobilul? Orice mobil are o incarcare de rezerva in baterie, care se activeaza la combinatia *3370# si iti asigura o incarcatura de rezerva de 50%. Cand iti pui telefonul la incarcat, se incarca si rezerva, putand s-o folosesti si alta data. 4. Ce poti face, daca ti se fura mobilul? Comerciantii de telefoane tin secret aceasta informatie, ca hotul sa poata folosi telefonul furat si sa consume serviciile telefoniei, iar cel de la care s-a furat, sa-si cumpere telefon nou. Trebuie sa afli seria telefonului tau. Pentru aceasta tasteaza *#06#, fara a apasa alte taste si pe ecran va aparea automat seria. Acest cod este unic in lume si este seria telefonului tau. Noteaza acest cod si pune-l in loc sigur. Daca ti se fura telefonul, anunta operatorul tau de telefonie si comunica-i acest cod. Acesta ii permite sa-ti blocheze telefonul (aparatul in sine) si hotul nu va putea folosi telefonul tau, nici daca schimba cartela SIM. Este putin probabil sa-ti recuperezi vreodata telefonul, dar nici hotul nu-l va putea folosi sau valorifica. Cel mai important aspect de aici este ca, daca toata lumea ar cunoaste acest truc, nu ar mai avea hotii de ce sa fure telefoane. si asta... ALICe[flo][flo][flo] [url="http://forum.desprecopii.com/forum//photo_album_view.asp?cname=Album+principal&mid=36353&cid=33114"]eu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna fetelor, cafeneaua deja e in faliment, offffffffff alic, ca sa nu uit, faza cu telefonul si cu telecomanda la masina e falsa, nu merge, aici a fost mare distractie cu asta, au fost si articole in ziare! Deci nu va bazati pe celular si telecomanda de acasa ca sa deschideti masina cand ati incuiat cheile inautru! acu trecem la lucruri serioase: La multi ani, Ramy, fetitei tale, sa fiti sanatoase amandoua, sa fiti iubite! Si ceva bani n-ar strica! W, ma bucur ca ai revenit cu bine de dupa operatie, chiar si numai intr-un ochi, Jack Sparrow e la moda! Te invoim de pe net, de pe forum o perioada... Aida, sper ca mitzulina e ok la mare, ca are fun! ma rog sa fie bine! unde e principe? paradisul venezuelean a acaparat-o? Hai, mai cu viata pe forum, pe topic, pai numai ia cafeaua, na cafeaua? Mi-e dor de Adina,de stephanie, de toate fetele vechi si noi de discutiile nebune de asta vara! noi mai avem de asteptat aproape 2 luni pana ne mutam, avem un musafir din romania, si sunt uimita cat de multe sunt diferentele in educatie in cele 2 tari. aici totul e atata de relaxat... Doamne'ajuta! [url="http://community.webshots.com/user/TribulOstacheV"]POZE[/url] http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutari la celelelalte fete!Intru din ce in ce mai rar,fii-miu doarme in camera cu calaculatorul,astazi am reusit sa-l pun la el in patut...Cand am timp liber....Gata,stiu ca nu am scuze,promit ca o sa incerc sa intru mai des! Va pup!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

fetelor, intra cafeneaua in faliment! se vede ca e cald in tara, fetele de pe litoral nu mai dau pe net! azi noapte am avut un cosmar: ca se terminase vara si n-am apucat sa merg la plaja! Doamne'ajuta! [url="http://community.webshots.com/user/TribulOstacheV"]POZE[/url] http://maru-incotro.blogspot.com/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...