Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Lovituri de la viata...cad si ma ridic...


Recommended Posts

Tipul e profund nesimtit!Pot sa inteleg ca a preferat sa fie cu copilul lui natural chiar daca a venit la pachet cu mami,insa ar putea avea decenta sa nu te introduca in acest circ,bineinteles daca te respecta.Mie mi se pare un tip total lipsit de caracter.Adica aia e pe moarte si deja s-a reorientat? Tu chiar nu vezi ce suflet are?Asta nu se iubeste decit pe el! dulcetica
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu cred ca ar fi bine ca un timp sa ai grija doar de tine si de copil. E prea complicata viata pe care ai avut-o pina acum. Timpul va clarifica totul. Nu te grabi sa te legi de un barbat, nu e solutia potrivita momentan. Poate mai trebuie sa "cresti" un pic si tu alaturi de copil. Iti doresc sa-ti gasesti echilibrul. Romana si cei trei pitici. http://www.geocities.com/bebe_iunie_iulie_2003 Nulla dies sine linea!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aloha!thanks pentru sfaturi...normal ca baietelul meu este cel mai important..cat despre EL, nu prea am cuvinte. Da, el s-a reorientat. Pai unde mai gaseste el ca dupa ce da papucii la una, aia sa-l vrea inapoi , ba mai mult sa inteleaga situatia asta a lui care , e destul de complicata. Acel baietel, se pare ca nu este el lui. Cu ea nu am nimic, dar este de un tupeu fantastic. Dupa 15 ani, timp in care acel baietel poarta numele altui barbat, pentru ca ea a fost casatorita in Israel, vine si are pretentia ca El sa nu aibe pe nimeni. Mai mult ii scotoceste in tel, ma suna pe mine,ii umbla in calculator si vede poze cu noi. Pana la urma, tot s-a aflat. El a incercat ca ea sa nu afle adevarul, cum ca exista o alta femeie. Insa D-zeu nu doarme. Si acum , D-na stie ca R, baiatelul meu este de fapt copilul LUI. Doar astfel a reusit sa o potoleasca cu telefoanele. Nu le doresc nimic, timpul le rezolva...Ei ii doresc sanatate, iar lui intelepciune...se pare ca ii vine mintea la cap, insa prea tarziu....I-am dovedit atatea si el nimic,iar acum problema nu mai este a mea. Eu merg mai departe, am invatat din greseli, am fost prea naiva ....RISE AND SHINE, spune o fosta colega de facultate. Va pupic pe toate.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

...hmmmm..... complicata situatie. Parerea mea este ca te avanti intr-o relatie prea repede.Ar trebui sa cunosti mult mai bine persoana respectiva, sa o vezi in mai multe situatii pentru a-ti da seama cum reactioneaza si ce parere are despre casnicie...ce fel de om este, ce ii place, daca va completati sau daca va iubiti. Nu este totul atractia si pasiunea...astea trec. Si in primul rand cel mai important este faptul ca exista un copil care are nevoie de stabilitate. Cred ca ar trebui sa te gandesti in primul rand la el. Spuneai in mesajul anterior ca lui il vine mintea la cap.... FALS... este doar o parere a ta.. o persoana care s-a comportat asa cu tine , chiar si cu fosta, si avand in vedere si varsta lui ... foarte greu ii vine mintea la cap... sau deloc. Nu te mai imbata cu apa rece. Trebuie sa fi puternica sa-ti conduci tu viata , nu viata pe tine.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...