Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (67)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[url="http://picasaweb.google.com/ghiocelgrig/Ianuarie2008/photo#5156805449002440898"]Vladutu[/url] face bine, multumim de intrebare, se joaca, inventeaza fel de fel de chestii, acu doo minute manca un morcov si sarea prin casa zicand ca e "iepulas" [:D]. Profita de ultimile mele zile de stat acasa. aime si [:)] Vladimir
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua si [cafea] pt. cine doreste Mihaela: normal ca seamana cu mama. ca o paranteza: mama imi spunea cand era fetita mica ca nu seamana cu mine [blabla] iar ceilalti ca e copiutza mea [:D] Acum serios vorbind cred ca la ochisori e copiutza ta fidela. Baietelul sigur iti seamana. Nu m-am uitat la poza tatalui dar nu cred ca gresesc. Simona: ai dreptate, bolfosul mic iti seamana ft. bine [:)] Aime: cred ca i-a trecut raceala lui Vladut? L Carmen: bine ca nu ai stiut, nu e sanatos deloc sa fii huhurez [:D] mai bine la somnic. Sau: ati avut probleme si a trebuit sa pazesti baietelul? Pai bine Ral, da' cand am durmit [:D] la ore normale? hmmm? [detectiv] somn aveam eu dar............ Si daca tot spunea Aime ca a fost usor tortuletul, am o idee pt. tine: faci o salata de fructe iar deasupra asezi feliute de porto ca la tortulet. Si cu iaurtel - "preferatul" tau [;)]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

da, da, preferatul meu [bang] lasa, mai bine am mancat asa, simple, 2 portocale si gata... edit: stiti ca azi e sarbatoare, da? Sa nu va loveasca harnicia cumva... Ca pe mine ma lovise aseara, cand imi faceam planuri pt azi si... pe la 11 si ceva am aflat si eu (adica mi-am reamintit, ca doar stiam...) ca azi nu se poate... [url="http://community.webshots.com/user/ralnied1"]Foto Ralu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...