Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Iasule, mandra cetate (67)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by l_carmen2003 In ce priveste dulciurile, de ce sa declari razboi unor lucruri delicioase? le strangi din calea ta si gata! "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
din calea mea le-am strans de mult timp si nici nu-mi mai fac. Pe alea de la cofetarie nu le pot strange [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ralucami imi pare rau de necazuri! Centrul de curatat covoare de langa sp. recuperare iti ia covorul de acasa si il si aduce inapoi insa cu vremea de acum nu stiu cat dureaza sa se usuce! Ti-am vazut frumusetea de fetita! Sa iti traiasca! Va pup! "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Darria
bravo. poate imi spui cum reusesti. Sigur nu am vointa.
am zis doar ca si eu am declarat razboi, nu ca as fi castigat lupta...[:D] Oricum, un lucru e sigur: le-am redus mult, mult, mult... Numai cand ma gandesc la zaharul pe care-l foloseam la cafea...[:D] Sa stii ca e, pur si simplu, chestie de vointa... [url="http://community.webshots.com/user/ralnied1"]Foto Ralu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Darria Sa inteleg ca ai fost? daca stiam ne intalneam acolo.............. nici eu nu am fost sigura ca mergem. data viitoare comunicam.
mda, pana la urma, am reusit sa scap de la munca si am ajuns si eu... Mi-a placut Pro Consul. Sunt printre preferatii mei[:D] [url="http://community.webshots.com/user/ralnied1"]Foto Ralu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc frumos pt informatii, sunteti foarte promte![pup] Dupa ce termin cu sesiunea o sa ma ocup si de covoare, pana atunci stau stranse ca pe Maria oricum am dus-o la mama. Ca tot vorbiti de dulciuri: am fost in seara asta in Caraffa si am mancat ( pe langa niste ciorbita super buna) si niste clatite cu branza si stafide, MORTALE [pofta]. Foaia de clatita am cam sarit-o ca mi-a fost cam frica sa nu o iau razna cu mancatul desi mi s-a dat dezlegare la supa, compot, branza si chestii moi. Dar dupa ce ma pun bine pe picioare, acolo ma duc sa mai dau o raita si sa pap orice desert am chef. Undeva, prin februarie, nu se face o cuconiada de-aia ca-n povesti?[:)] Raluca si Maria Bucuria (15 iunie 2007) [url="http://flickr.com/photos/11303861@N02/"]Pozici Maria[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by mariussimiuc
Buna dimineata! [bis] [:D]
[url="http://good-times.webshots.com/photo/2612741780088512827xeTrHi"]Amira[/url], [url="http://good-times.webshots.com/photo/2185884720088512827LOTiIv"]Robert[/url] si mami Miha
Cand viata iti ofera lamai fa-ti o limonada...

Am incercat sa ma uit sa vad unde e dimineata cand la noi e 14.37. Asta imi aminteste de mine, in liceu, cand am chiulit de la scoala - mergeam la Republica la film, la matineu - si ajungeam asa, pe la 12, ca aveam sport si profa ma lasa corigenta. Pentru ca am ajuns pe la 11 si 15, am zis sa intram, ca era frig afara. Aveam mate. Si proful ne-a primit doar pentru ca i-am spus unde e ora 8 atunci. (zisesem la plesneala: Spania, dar nici el nu stia; noroc ca nu era de geogra) Oana, mama de baieti cucuieti: Stefan [bonjovi]si Victor [bibe] "unui copil trebuie sa-i dai radacini si aripi"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oana il duci pe Stefanel la gradi'? Eu il tin acasa. NU e bolnav dar cu gripa din oras si cu plecarea noastra de saptamana viitoare nu vreau sa risc... Sunt multi copii bolnavi la gradinita? Care e situatia? Se plicitseste la greu si imi e si mila de el cat isi doreste sa se joace cu cineva. L-am lasat acasa de saptamana trecuta pentru ca era f obosit si am intrerupt si engleza/germ si pictura pt ca pur si simplu m-am speriat... L-am mai dus doar la dans... sa faca ceva miscare. Nu am reusit sa ajung sa vorbesc cu educatoarele, orele la care ajung eu acasa sunt cu mult peste ora la ca termina d-nele programul. Ralucami, bafta! Raluca cea mica de maine imi intru in paine, promit sa ma ocup de tine![:D] [pup] Gabriela ce credeai ca apropierea lui *0 nu se anunta cu nimic?! Imbatranim, schimbam stii tu ce... asta e... Cum ti-au iesit bucatarelele? Va PA. "La plus belle russe de diable est celle de nous persouade qu'il n'existe pas" - Baudelaire
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...