Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ce ii place unui barbat mai mult?


Recommended Posts

  • Răspunsuri 68
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Bancul asta se potriveste aici:) Doua femei vorbesc despre viata lor amoroasa: - Draga, sotul meu si-a pierdut complet interesul pentru mine. Cand vine acasa, singurul lucru pe care-l zice e : "Noi ce mancam astazi?" , spune prima. Cealalta o sfatuieste: - Draga, mergi acasa, pune-ti o camasuta sexy, neagra, ciorapi negri, si eventual o palarie neagra cu voal, ca sa fie ceva nou, incitant, ca la mine asta a functionat. A doua zi se intalnesc si prima povesteste: - Am ajuns acasa si mi-am pus cea mai sexy camasuta, cu cei mai sexy ciorapi, o palarie nemaipomenita... - Si, si..? intreaba cealalta nerabdatoare. - A intrat pe usa, s-a uitat la mine si a zis: " Zorro, faci si tu ceva de mancare?"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Mindy
Bancul asta se potriveste aici:) Doua femei vorbesc despre viata lor amoroasa: - Draga, sotul meu si-a pierdut complet interesul pentru mine. Cand vine acasa, singurul lucru pe care-l zice e : "Noi ce mancam astazi?" , spune prima. Cealalta o sfatuieste: - Draga, mergi acasa, pune-ti o camasuta sexy, neagra, ciorapi negri, si eventual o palarie neagra cu voal, ca sa fie ceva nou, incitant, ca la mine asta a functionat. A doua zi se intalnesc si prima povesteste: - Am ajuns acasa si mi-am pus cea mai sexy camasuta, cu cei mai sexy ciorapi, o palarie nemaipomenita... - Si, si..? intreaba cealalta nerabdatoare. - A intrat pe usa, s-a uitat la mine si a zis: " Zorro, faci si tu ceva de mancare?"
[:-)))] am ras cu lacrimi, nu gluma!!! Pai absolut numarul 2..nu vreti sa va povestesc de cate ori ne-am certat pe motiva facem de prea putine ori [xinpat], in schimb nu ne-an certat niciodata din cauza faptul ca eu gatesc extrem de rar[:D] [url="http://community.webshots.com/user/pisicutasimatei"]Poze noi cu noi[/url]; [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=116849"] Vorbe de duh si nu numai[/url] [url="http://family.webshots.com/album/562597562UmDeWE"]desene si constructii made by Matei[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by Mindy
Bancul asta se potriveste aici:) Doua femei vorbesc despre viata lor amoroasa: - Draga, sotul meu si-a pierdut complet interesul pentru mine. Cand vine acasa, singurul lucru pe care-l zice e : "Noi ce mancam astazi?" , spune prima. Cealalta o sfatuieste: - Draga, mergi acasa, pune-ti o camasuta sexy, neagra, ciorapi negri, si eventual o palarie neagra cu voal, ca sa fie ceva nou, incitant, ca la mine asta a functionat. A doua zi se intalnesc si prima povesteste: - Am ajuns acasa si mi-am pus cea mai sexy camasuta, cu cei mai sexy ciorapi, o palarie nemaipomenita... - Si, si..? intreaba cealalta nerabdatoare. - A intrat pe usa, s-a uitat la mine si a zis: " Zorro, faci si tu ceva de mancare?"
barbatul asteia avea amanta ! "To acquire love...fill your self up with it until you become a magnet." Charles Haanel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Evident ca nr. 2! Banc la subiect. Noutate in New York. S-a deschis un nou magazin, unde femeile pot cumpara un sot. La intrare sunt expuse instructiuni despre cum functioneaza magazinul: -poti vizita magazinul O SINGURA DATA. -exista 6 etaje, iar caracteristicile se imbunatatesc pe masura ce urci. -poti alege orice barbat de etajul in care te situezi sau urci la un etaj superior -nu se poate sa te intorci la etajul inferior. O femeie hotaraste sa viziteze Magazinul pentru a gasi un iubit. La primul etaj, anunt la intrare: Acesti barbati au un loc de munca. Decide de a urca la urmatorul etaj. La al 2 lea etaj, anuntul la intrare zice: Acesti barbati au un loc de munca, si iubesc copiii. Decide de a urca la urmatorul etaj. La al 3 lea etaj, anuntul la intrare zice: Acesti barbati au un loc de munca, iubesc copiii, si sunt extrem de frumosi. "Wow " zice femeia, dar simte ca trebuie sa urce mai sus. Al 4 lea etaj, anuntul de pe usa intrarii informeaza: Acesti barbati au un loc de munca, iubesc copiii, sunt extrem de frumosi, si ajuta la treburile casnice. "Incredibil" exclama femeia. "Cu greu reusesc sa rezist!" Dar, urca din nou La al 5 lea etaj, anuntul de pe usa intrarii zice: Acesti barbati au un loc de munca, iubesc copiii, sunt extrem de frumosi, ajuta la treburile casnice si sunt extrem de romantici. Femeia e foarte tentata sa ramana si sa-si aleaga unul, in schimb hotaraste sa urce la ultimul etaj... Al 6 lea etaj: ESTI VIZITATOAREA N° 31.456.012 al acestui etaj, aici nu exista barbati, acest etaj exista doar pentru a demonstra cat e de imposibil sa multumesti o femeie...Multumim pentru alegerea de a vizita magazinul nostru! Vis-a-vis de acest magazin, s-a deschis un Magazin de Neveste. La primul etaj sunt femei ce iubesc sexul.. La al 2 lea etaj, sunt femei ce iubesc sexul, si sunt si bogate. Etajele de la al 3 lea la al 6-lea N-AU FOST NICIODATA VIZITATE! [url="http://www.youtube.com/watch?v=9hMrY8jysdg"]I want to break free[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...