Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, it's party time! (40)


Recommended Posts

[grup] Va astept cu drag [grup] Lista racusoarelor, in ordinea numerelor de pe tricou [il] [8**] 24.06 - silvana.ady - sotul taur - bebelusele fecioara & bebec [8**] 24.06 - alinaalex - sotul capricorn - bebe berbec [8**] 25.06 - MirelaV (ascendent in fecioara) [8**] 26.06 - Flaflo - sotul leu - bb capricorn [8**] 27.06 - monagan - (ascendent in Leu) - sotul scorpion [8**] 28.06 - aniast72 (ascendent in Rac) - sotul Fecioara [8**] 28.06 - gbutucica (ascendent in Balanta) - sotul Rac [8**] 29.06 - Preda_vicky - (Ascendent in Rac) - sotul rac - peste & sagetator [8**] 29.06 - Georox - mami de [copil] Sofia (26.09.2006) - sotul varsator [8**] 01.07 - RamonaD - sotul fecioara [8**] 02.07 - july_g - sotul taur - [copil] Liana [8**] 02.07 - anasebe - (ascendent in Scorpion) sotul rac - bb capricorn [8**] 02.07 - tonsis [8**] 04.07 - cookie - (Ascendent in Fecioara)- sotul scorpion, bebe capricorn [8**] 04.07 - Amalia [8**] 05.07 - laremi - sotul gemeni [8**] 06.07 - mephala [8**] 08.07 - seasoul - sotul taur [8**] 08.07 - logam [8**] 10.07 - Menna [8**] 10.07 - canne - marie - sotul tot rac [8**] 11.07 - inimioara76 - sotul rac [8**] 11.07 - madau [8**] 11.07 - madalina28 (Ascendent in Rac) [8**] 13.07 - Cristina_26 - sotul rac [8**] 15.07 - ramonaa [8**] 16.07 - iulia83 - sotul rac - [copil] [8**] 17.07 - missy - sotul fecioara - fiica balanta - [copil] Maia [8**] 19.07 - mikiriki [8**] 22.07 - angelapriboi - sotul leu - bb sagetator&scorpion [8**] 22.07 - mir3lly - sotul scorpion - bb taur [url="http://www.zodii.ro/index.php?unde=ascendent"]Aici va puteti calcula ascendentul[/url] Asteptam fotografiile voastre pentru albumul foto racusori de DC la racusori_dc@yahoo.com [url="http://www.flickr.com/photos/10334772@N07/sets/"]Album foto[foto][/url] Bebelusii nascuti sub atenta noastra supraveghere: [fetita] Sofia de GeoRox - 26.09.2006 [fetita] Larisa de Ramonaa - 05.01.2007 [fetita] Liana de July_g - 21.07.2007 [fetita] Maia de Missy - 17.09.2007 [baietel] Andrei de gbutucica - 15.02.2008 Cristina_26 [gravi] cu [baietel] Mihai - Daniel Amalia [gravi] cu [baietel] Luca Gabriel MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata! Azi fac cinste! [cafea], ceai, sucuri,[pahar],[pepsi],[berica], tort, bomboane si multe prajituri[papica]. Dani a luat premiul I si un premiu de excelenta, e printre primii 7 din clasa! Sunt tare fericita si mandra, am plans de la inceputul pana la sfarsitul serbarii, de emotie[:I]... Am primit si eu, in avans, de la sotiorul meu, cadoul de ziua mea: o bratara de argint, frumoaaaaasaaaaa... Sunt tare fericita. [pup] cu drag, o zi minunata sa aveti si un wk pe masura! Tre'sa [fuga], ca incepe serbarea la mine la scoala[;)]. Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Multumim Vicky de cafea. Eu nu beau cafea in general, un ceai as fi servit, dar nu ai oferit. Asa ca ofer eu. Chiar fete ocupate avem aici. Si eu am putin de lucru, si daca zanele mele inca dorm, am zis sa profit. un WE fain va doresc. [mamica] de [zana] Alexia (5 ani) si [copil] Maia (8 luni) [url="http://community.webshots.com/user/misica7"][foto][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neatza, io va servesc cu un [url="http://good-times.webshots.com/photo/2580849070102977665lybNOU"]bounty[/url]. Vicky, felicitari lui Dani pentru premiul obtinut, are mami de ce sa fie mandra, [pup]. Sa stapanesti sanatoasa bratara. Mirela, pai daca noi ne rasfatam, atunci cine s-o faca? [:D] Cristina, cum sunteti, tu si bebe? pup toate fetele si va doresc un week. minunat.
_______________________________________________ Carmen, cu [cavaler]Iustin (5.06.2004) & [copil]Teodor (6.09.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neataaaaaaaaaaaaaaaaaaa sa aveti o zi frumoasa si un intreg week end minunat! viki, pup pt fata vrenicuta care lucreaza azi [:D] missy, ce mai fac fetele? carmen, asa-i. noi ne rasfatam cel mai bine [:D] mai vrea careva o cafea calda? [cafea] MirelaV pupicei pe burticei
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pupici dulci fetele![pup] Vicky felicitari pentru premiile obtinute de Dani![cool][pup] Ai un baietel taaare destept! Sa va traiasca si sa va bucurati de el. Aveti de ce sa fiti mandrii![pup] Astept sfaturi garla cum sa ma descurc la toamna cu David in clasa 1...exemplu de program de zi de la voi, sugestii...orice pica bine la inceput de la cineva cu experienta in ale buchisitului abecedarului. Mirela sa folosesti sanatoasa telefonul![pup] Sa va dau si eu vestile bune... Am luat rezultatele la primul test care iese dupa amniocenteza si nu s-au detectat anomalii cromozomiale pentru cele 3 trisomii masurate. Deci nu se pune problema de sindromul Down! [cool] Mai asteptam rezultatul cariotipului peste 2 saptamani, dar doctora ginecolog mi-a spus ca daca acesta a iesit bine, sigur va fi bun si acela. Si cum s-au verificat si cromozomii de sex...a aparut la concluzii: "sex genetic masculin". Deci, vom mai avea un baietel[:)] Va pup dulce! Sa aveti un weekend minunat! Ami, mamica lui David (6 ani si 10 luni) si [gravi]20+ [baietel]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...