Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Racusori, it's party time! (40)


Recommended Posts

quote:
Originally posted by Missy
CARMEN, LA MULTI ANI CU SANATATE SI BUCURII alaturi de frumosii tai. CRIS - multumim de vizita in albumul de poze va pupacesc fetelor!! [mamica] de [zana] Alexia (5 ani) si [copil] Maia (9 luni) [url="http://community.webshots.com/user/misica7"][foto][/url]
Missy, imi face placere sa vad poze cu cele 2 "papusele "[pup] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url][url="http://bd.lilypie.com/QyHxp2/.png"][gravi][/url] 33+ ,cu [baietel]Mihai Daniel
[bis][wow]AMR 43 ZILE[wow][bis]
" Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 207
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Miki, Mirela sa stiti ca n-o fac intentionat cu pozele numai ca nu am inca nici una pana acum. Cum aparat digital nu mai avem, le pot face doar cu telefonul sau cu aparat normal (dar daca le fac cu el, nu am scaner). Trebuie sa fac zilele astea 2-3 eventual inainte sa nasc...ca-n ritmul asta acolo ajung[bang][cool] Cris pup pe bebe Mihaita![pup] Il cred ca e cam "stramtorat" mititelul...Eu sunt bine, adevarul este ca-n afara de sperienturi, m-am simtit muuult mai bine la servicna asta decat la prima. Stari de rau nu am avut decat putine. Bebe se misca cu forta de cate ori pe zi poate el[cool]. Nici la mine nu poate sa se intinda prea mult pentru ca am burta mica si mai ales uterul mic. Cu toate acestea, conform ecografului, e bine dezvoltat si daca ii va semana fratelui sau, va fi un bebe mare[cool]. Sanatosi sa fim! Ami, mamica lui David (6 ani si 11 luni) si [gravi]23+ [baietel] Luca Gabriel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, imi cer scuze ca sunt off topic, dar sunt in pana de idei.[bang] Aveti idee de locuri de iesit la padure, daca se poate langa o apa, in jurul Bucurestiului? Am vrea sa iesim si noi intr-un weekend, dar cum nu stim locatiile, ne-am limitat la parcuri. Acum 1 an am mers pe la Snagov..dar in rest... Daca se poate si aveti idei, astept raspuns pe PM ca sa nu blocam discutiile de aici.[pup] Ami, mamica lui David (6 ani si 11 luni) si [gravi]23+ [baietel] Luca Gabriel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani, tuturor racusorilor! [flo][flo][flo][flo][flo][flo][cheers][cheers][cheers] Mirela, Monogan, Aniast, Giani, Viki, Ramona, July, Anasebe, Cocki, Amalia, Mephala,sa aveti parte de tot ce va doriti, de multa sanatate si sa vi se indeplineasca cele mai frumoase visuri! Imi cer miii de scuze ca am absentat atat,[:I] insa serviciul e de vina! No coment! Acum sunt singura, caci Sofia este la Gura Hmorului si se pare ca ii prieste foarte bine. mananca, doarme , se joaca cu verisorul, ceea ce aici nu prea putea sa faca. II iesise si o spuzeala de la caldura, iar acolo deja i-a trecut. Super! la mine asta e ultima saptamana si dupa aceea intru in concediu o luna de zile, insa ma pregatesc pentru incercarea vietii mele. Depunem dosarul la banca pentru cumpararea unui ap. E drept ca nu in B, caci nu ne permitem ci in Bolintin Vale momentan, insa sper sa il putem lua si pe acela. propietarul de aici deja ne-a marit chiria , si de anul viitor feb il pune in vz. Super ! Si decat sa dam 400 Euro la chirie mai bine dam banii astia la rata. Ap nu e tocmai grozav , trebuie zugravit si dat tapetul jos, [bang], insa macar are trei camere. Acum, cum ne-o fi norocul. Sofia se face din ce in ce mai mare , a inceput sa vb, ultima si prima ei prop: Ce faci, buni? Repeta apropoape tot ce poate, cere olita, ii mai tin pampers doar noaptea, este foarte sociabila, s-a imprietenit cu bunicu de la Sv f. repede si il striga bicu, se intampla totul atat de repede ca nici nu am timp sa imi dau seama cand. cand o sa am timp eventual in concediu trimit poze noi. Va pup pe toate si voi incerca sa scriu mai des. sa aveti o saptamana minunata![pup][pup][pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata!!! Se pare ca azi nu avem niciun racusor de sarbatorit!!! VA las pregatite cafelutzam sucurile de portocale si garpefruit si muuulta inghetata, mai ales ca au anutat temp peste 37 de grade!!! Mire, condoleante!! Viata....hmm...nici eu nu am descoperit ce e!!! Tocmai de aceea fiecare clipa trebuie traita![flo] Amalia, ma bucur ca sarcina merge bine si bebe e ok. Din pacate nu stiu sa iti sugerez nicio padurice in afara de Baneasa. Noi nu prea mergem la padure.. Geo, bafta!! Sa rezolvati cu apartamentul cat mai repede!! Eu, cica ,trebuie sa ma apuc de invatat!! Sapt viitoare am examne...[alcool] [url="http://community.webshots.com/user/neagu80"]Cristina[/url][url="http://bd.lilypie.com/QyHxp2/.png"][gravi][/url] 34+ ,cu [baietel]Mihai Daniel
[bis][wow]AMR 42 ZILE[wow][bis]
" Fii devotat lucrurilor marunte, caci in ele sta puterea ta"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela, imi pare rau, Dumnezeu sa-l odihneasca. Da, viata trebuie traita frumos, e tare pretioasa... Vicky, multumesc, concediu placut. Georox, bafta, sa va gasiti un apartament bun si sa-l puteti cumpara. Cristina, spor la invatat, ce examene ai saptamana viitoare? Carmen, Iustin & Teodor
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neata! Mirela, condoleante! poate sunt of topic dar am ramas si eu cam zdruncinata dupa ce am vazut aseara If only. iar azi dimineata s-a opritceasul la 7.35.... Am gaist al ap mai spatios la 62.000, ac, termonap, usa met, 3 cam, aerisire la baie cee ce e foarte im pt mine si cu loc de parcare. E doar la et 4. Sper sa fie bine! oamenii pard incredere, acum sa vedem si sa gasim cei 3 mii de euro.[alcool][alcool][alcool] va pup
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...