Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FECIOARE ( p.11)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna dimineata! Haideti la o cafelutza cu iz de barfa! MB - bun venit in club, ai venit in grupul corect. In plus 22 sept. e si ziua prietenei mele, Miha, asa ca trebuie ca e ok [:)] Gagici, azi nu am chef de mare lucru, tre sa-mi rezolv masina busita aseara in parcarea de la Mall si nimic nu ma enerveaza mai tare decat accidente de kkt care-mi deturneaza rutina zilnica, azi era masaj si Pilates, ziceti, cum sa nu ma deprim??? va doresc o zi faina, [pup] Roxa
It's the first day of the rest of my life!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gossip sounds good to me [:)]. Apropo de zodie, mereu am avut conflicte cu lumea, ca unii zic ca sunt fecioara, altii ca sunt balanta, altii se uita ciudat la mine ca sunt fix intre 2 zodii [:D]. Nu ma compatimeste nimeni!! [:D][:D] Da' mi-am adoptat situatia de fecioara si mi-e bine asa, nu cred ca mi-era mai bine ca balanta... Succes cu masina, Roxana. Ai asigurare, nu? Macar sa nu dai un car de bani pe reparatii! I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helau! [hia] Roxana,buna cafeluta.Izul ala de care ziceai ma innebuneste. [pk] Eu dau o [url="http://good-times.webshots.com/photo/2298073390088512827lfUOQp"]prajiturica[/url]. Nu e foarte aspectuoasa dar merge de minune la cafea. Multa bafta cu masina.Poate rezolvi repejor sa mai ai timp si de masaj. [;)] Madame,buna alegere ai facut cu zodia. [^]
[majoreta] Noi o sustinem pe Simona! [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=21"]si1 si si2[/url] [majoreta]

[url="http://good-times.webshots.com/album/553266101KbiVHz"]Miha curajoasa papa-tot[/url] [yum]

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Roxana, sa ne zici ce ai facut cu masina. Sper ca ai rezolvat! Eu am avut azi a 5-a sedinta de condus. Am invatat parcarea laterala cu spatele... ce sa mai, in vreo 2 luni parca ma si vad la volan, intrand in randul bucurestenilor care stau la cozi si la stop [:D] asta daca iau si carnetu'!! [alcool][:D] Pup toate fecioarele si va urez o noapte linistita si cu vise frumoase. Eu sunt franta si ma retrag in barlogul meu! Ne auzim maine!! [pup] I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MB, ziceai de vise? Hmm...este! apropos de zodie, 22 sept din punctul meu de vedere e in fecioara, clar! of course ca la granita ai influente din balanta, dar sa speram ca sunt din cele bune [:D] Dragelor, va invit si azi la una mica [cafea] buna rau! ... cu aroma intarita [;)] fetelor, ce e cu vremea asta? azi se anunta cald...ieri a fost frig rau, la Cluj dimi, minus 1 grad, hororr... Vio, auzi, am o revelatie [alcool], punctu' G in acceptiunea mea era Mr. Guestus...care apare ca o boare pe la diverse topicuri si uneori spune, uneori intreaba...si de-asta m-am intrebat daca n-o fi el ala care te-a intrebat de 69 [hippi]. va [pup] gagici si sa ne revedem cu bine! o zi faina! Roxa
It's the first day of the rest of my life!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La Bucuresti e caaaald. Vreo 20 de grade si ieri si azi. E frumos, e un aer de toamna p-afara, insa acum vreo 2 seri cand imi plimbam cateaua am avut pentru prima data senzatia ca miroase a iarna. Si m-am infiorat. Un pic [:)]

Roxana, eu vreau un ceai, daca tot sari cu ofertele de inceput de zi [:)]. Dimineata am baut lapte, dar merge si un ceai, ce mai conteaza?

 

In privinta zodiei... nu prea stiu care sunt caracteristicile balantei, decat ca e ... echilibrata [:)]. In rest, mai nimic. Dar cerebralitatea fecioarei m-a cuprins in totalitate deci nu mai imi pun intrebari legate de apartenenta mea [:D].

 

[pup]

 

I never fake ... sarcasm

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helau! [hia]

 

Ce liniste pe aici...[ups]

 

Roxana azi n-ai mai facut cafea? Ai terminat-o? [:D]

Ti-ai reparat masina?

 

[majoreta] Noi o sustinem pe Simona! si1 si si2 [majoreta]id="size1">
id="right">id="red">
id="left">

id="size1">

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...id="size1">id="green">id="Comic Sans MS">id="size1">

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MB[pup],si eu am terminat scoala de soferi dar inca n-am apucat sa-mi strang toata documentatia [:D] sa depun dosarul.... sper sa o fac cat mai curand ca si asa examenul o sa mi-l programeze peste aprox. 1 luna [alcool] si intre timp o sa uit si ce nu stiam... bafta la condus [pup] si eu zis=c ca 22 sept e inca in zodia fecioarei,deci inclusiv 22 ...abia din 23 se intra in balanta,asa ca....esti fecioara in buna regula [:D] daca mai ai si caracteristicile zodiei,atunci n-ai nici o teama![:D] roxana[pup],zau ca nu mai stiu cine m-a intrebat de '69!!![:D] mariusismiuc....de unde ai scos numele asta? [:D] sa nu-mi spui ca e vb tot de vreo zona din astea?G,C [:D][:D][:D] glumesc... va [pup] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

E cam liniste pe aici, nu prea vin fecioarele la apel [:)].

Vio, [flo]. Succes cu documentatia!

Eu am achitat ratele la scoala, maine am cea de-a 7a sedinta. Si uite cum am ajuns si eu la jumatate. Ieri am mers doar prin Bucuresti, n-am mai fost in poligon, am facut niste parcari laterale cu spatele pe strada si instructorul m-a felicitat ca le-am facut bine din prima. Ehe... bine ca le fac pe astea bine, dar ma uita Dzeu cu piciorul pe acceleratie si mi se mai si opreste motorul din an in Paste [:D]. Cu toate ca... mie mi s-a parut ca am mers chiar bine ieri, dar instructorul tot avea ceva de comentat la fiecare miscare... [:-@] ce stie el?? [:D]

 

Care sunt subiectele de barfa si de discutie pe aici, ca n-am avut timp sa reiau toate discutiile de la topicul asta? Sa ma bag si eu in seama cu ceva... [:)]

 

I never fake ... sarcasm

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...