Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FECIOARE ( p.11)


Recommended Posts

Mai fetelor , sa stiti ca si pe mine ma afecteaza povestile astea asa fara de rost de la scarbici . La fel si sotul meu e satul de cat ma plang acasa . Am pove si eu cu directorul si m-a sfatuit sa nu mai dau curs provocarilor facute de colegele mele si sa merg la el cand vad ca nu mai este mijloc de intelegere . Pacat ccc ca sunt si astfel de oaamnei pe pamant . " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

[:D]ce bine ca eu n-am colege si colegi de nici un fel! n-am cu cine sa ma "cert" [:D]ca lucrezi singura in laborator [:)] dar am constatat si eu ca nu toate fecioarele sunt ca mine [:D] probabil ca depinde de ascendent....si apoi mai e si educatia care o perimesti acasa(cei 7 ani) plus ce ti-a lasat DD in interior... de asta se si spune ca doi oameni nascuti in aceeasi luna, zi si an, dar crescuti in medii diferite se comporta diferit.... si e normal asa[:)] indiferenta e cea mai buna arma pt cazurile de fata...si nu numai pt cazurile de fata[alcool] pt ca de fapt asa e viata,altfel daca ar fi totul perfect nu am simti ca traim,nu?! anacezara,multumim de horoscop[pup] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anacezara,multumesc pt fimulet [pup] ai observat ca motto-ul meu e si in filmuletul acesta?[:)] edit: in primul filmulet[:)] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

V-ati adunat aseara aici fara mine, ah? Asa imi trebuie daca ma duc la culcare devreme!! [:)] Dar nu mai puteam, am avut un scandal imens cu ai mei acasa si nu am mai rezistat. Si asa am avut niste zile nasoale... asta a pus capac! Cred ca e si PMS-ul de vina, ca ma simt asa de sensibila si gata sa plang la orice. Imi zburda hormonii prin corp intr-o veselie [:)]. Azi sunt un picut mai bine... probabil unde sunt singura acasa pana dupa-amiaza. Ana, sarumana pentru horoscop si pentru filmulete! [pup] Roxana, te referi la femeile tauri si "capricoarne" sau si la barbati? Cu cei 2 tauri pe care i-am cunoscut pana acum am avut o chimie relativ puternica, dar nu s-a concretizat niciodata in ceva bun sau pozitiv pentru mine. Capricorn e frate-meu cu care ma inteleg foarte bine. Cumnata-mea e tot taur... si nu o place nimeni din familie [:D]. Cred ca e un taur dus la extreme!! Vio, nici eu n-am colegi sau colege de care sa ma plang pe motiv ca... nu lucrez [:D]. Adica, mosmondesc eu ceva, dar sunt colaboratoare si deci nu trebuie sa ma duc la locul de munca. Fac totul de acasa, traiasca internetul!! [pk] [:)] Cum e cu ascendentii, ca eu niciodata n-am stiut ce ascendenti am!! Si cu horoscopu' saptamanal... putem sa punem si despre viata persoanala/amoroasa/prieteni etc? [:D]. Sa-mi ziceti si mie de unde il luati! O sambata minunata va doresc, feciorelelor!! [flo][flo][flo] I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MB,ascendentul se calculeaza in functie de ora de nastere... cauta pe google despre asta dupa ce afli ora nasterii....sunt site-uri care calculeaza ascendentul! nu mai fi suparata pe ai tai [pup] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Am gasit pe [url="http://www.astro.com"]Astro.com[/url] si cica am ascendent in sagetator. Parca imi mai calculasem eu o data si tot asa iesise. O chestie interesanta e ca imi spune ca "if you had been born 20 hours 20 minutes later, you would be the subsequent sign Libra. The exact hour at which the sun moves from one sign into the next is different every year". [:)] Dragut. Deci daca mai stateam vreo 21 de ore la mama in burtica, ma nasteam balanta. Am citit pe scurt ce scrie la fecioara si la ascendent pt data si ora mea de nastere si e adevarat in proportie de cam 80%... poate celelalte 20% vin mai tarziu in viata [:)] I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...