Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FECIOARE ( p.11)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Este o piesa cu Laura Stoica si una cu Bob Marley. Tocmai bune pentru un inceput de weekend. Afara e frumos. Nu prea e soare, dar e bine. Am iesit cu cateaua sa iau niste aer si mi-a prins bine. E liniste in comparatie cu timpul saptamanii, nu prea sunt oameni aici in centru la ora asta... m-am mai linistit un pic. Daca scap si de durerea asta de cap pe care o am de aseara... o sa fiu cea mai fericita [:)]. Ia sa caut si eu o muzica pe youtube, sa vad daca imi reuseste sa postez aici[asia] I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, Dumnezeu sa o odihneasca in pace. Si eu am pierdut-o pe bunica mea in martie anul asta... a fost un moment tare trist, brusc si extrem de dureros pentru ca nu am stiut nimic de ea 3 zile si am gasit-o moarta in casa. A dracului coincidenta macabra, exact in perioada aia era linia telefonica deranjata. Cand am vazut ca nu raspunde am sunat la compania de telefonie si ne-au zis ca sunt probleme in zona in care statea ea si ca se remediaza in weekend. A fost prea tarziu, iar ceea ce a urmat a fost ... greu de suportat. [q] Sanatate va doresc la toti/toate si sa ii aveti pe cei dragi voua, cat mai mult timp alaturi de voi. Si... sa apucati sa va luati la revedere... Somn usor si o noapte lina cu vise frumoase va doresc! [pup] fecioarele! I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anacezara,multumim de cafea...eu vreau cu frisca[pup] Dumnezeu sa o odihneasca pe mama ta acolo, in ceruri [asia] si mama mea a plecat in lumea celor buni acum aproape 5 ani [q] insa tot mi se pare ca ar fi ieri,pt ca inca mai astept sa apara de undeva....desi uneori cred ca au trecut 100 de ani[bang] MB,asa e,sa ne bucuram de cei ramasi intre noi...vezi de asta-ti spun eu sa nu te superi pe ai tai![pup] o zi buna va doresc, Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui violeta69 MB,asa e,sa ne bucuram de cei ramasi intre noi...vezi de asta-ti spun eu sa nu te superi pe ai tai![pup]
Da, stiu, dar mai imi sare si mie mustarul pe ei uneori cand mi se pare ca sar calul cu reactiile lor. Noroc ca (de cele mai multe ori) imi trece repede. E frumos afara in Bucuresti. Am plimbat mandra vreo 45 de minute, a alergat cu toti cainii pe care i-a prins in raza vizuala, s-a infundat intr-o balta cu namol asa ca iar ne-a boscorodit mama cand am venit acasa ca facem mizerie [:)]. Da' a fost frumos. Daca n-aveti treaba pe acasa, da-ti o tura prin parc, ca e pacat... e frumos. Si maine, poimaine ne trezim cu zapada de 50 de cm [:P]. O duminica frumoasa va doresc [pup] I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ce mai faceti, fetelor? V-ati bagat la culcarica? Eu mai bantui un pic pe forum si ma bag si eu in pat..ca maine e luni (ziua mea preferata)[:D], mai ales la serviciu..[bang] Azi ne-am plimbat un pic pe malul marii, a fost fain, inca e cald aici...macar un lucru bun in tara asta.. Va pup si noapte buna! Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007) [url="http://www.flickr.com/photos/30939036@N03"]poze cu noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Helau! [hia] Zilele astea am bolit,am avut un nenorocit de virus stomacal pe acre l-am plimbat de la unul la altul...[bang] Asa ca azi nu am decat ceai de menta. [:D] Am 3 zile de cand n-am mai baut cafea si de cand nu mi s-a mai trezit madruta noaptea. Nu stiu daca e concidenta sau nu,dar parca mi-e frica sa incerc sa mai beau niste cafea. [:D]
[majoreta] Noi o sustinem pe Simona! [url="http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=mirese%20cu%20stil%20si%20farmec&page=21"]si1 si si2[/url] [majoreta]

[url="http://good-times.webshots.com/album/553266101KbiVHz"]Miha curajoasa papa-tot[/url] [yum]

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mihaela, multa sanatate, ramai la ceiut, ca-i mai dragutz si lasa cafelutza sa mai astepte... Pupici la feciorici! Am innebunit cu diminutivele astea, ce-oi avea?[alcool] Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007) [url="http://www.flickr.com/photos/30939036@N03"]poze cu noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...