Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FECIOARE ( p.11)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Bine ai venit printre fecioare,duchess[pup] MB,la varsta ta nu ai voie sa fii suparata...si mai ales sentimental[olala] ai o viata inainte! [flo] sa stii ca si eu sunt sarcastica,ironica si autoironica [:D] dar cu sarcasmul....aoleu,sunt de groaza [:D] bafta la condus... eu inca nu mi-am despus dosarul....mai am o stampila de pus [bang] pe urma ma gandesc sa invat legislatia...ca de condus nici nu stiu ce mai stiu [:)] Ana,eu am avut acum 2 ani PAP V [:D] si tot s-a rezolvat....nu tb sa te ingrijorezi la 2! dar ,sigur ca e bine sa fii prevazatoare [pup] Adriana [pup] eu am mai iesit din "depresii" [:D] sper ca maine o sa fie si mai bine si tot asa [:)] o seara buna va doresc, Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui violeta69
Ana,eu am avut acum 2 ani PAP V [:D] si tot s-a rezolvat....nu tb sa te ingrijorezi la 2! dar ,sigur ca e bine sa fii prevazatoare [pup] Adriana [pup] eu am mai iesit din "depresii" [:D] sper ca maine o sa fie si mai bine si tot asa [:)] o seara buna va doresc, Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Uauau ... serios , PAP V ??? Nu pot sa cred . Si s-a rezolvat problema de tot ? Unde a fost problema si cum ai scapat de ea ? M-ai uimit !!! Nu mai am cuvinte !!! Mamei mele cand i-a depistat avea PAP III metastaza si a mai trait doar 2 ani . Pfuai ... hai ca mi-ai mai dat incredere si mi-ai ridicat moralul . Mno ... nu stiu nimik , inca sunt in stand by pana joi seara . Inca nu-mi vine sa cred !!! PAP V ??? " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, vezi? Fruntea sus, o sa fie bine si noi oricum sunt aici, facem grupulete de sustinere!! [:)] Duchess, hai, baga, treci la share-uit chestii daca ai intrat in club [:D]. Adrianka, sarumana! [pup] esti o dulce (si mai esti si frumoasa pe deasupra) [:I]! Daca nu am la varsta asta probleme sentimentale, atunci cand?? [:D] Analitica... rau! Deci sa vezi cum iau lucrurile si le intorc pe 13908423 de fete de ti se face rau cand ma auzi cum le leg si ce concluzii trag!! Vio, strange semnaturile si stampilele si baga dosaru' la inaintare. Eu mai am si maine ora de condus. Ba ma concentrez, ba nu ma concentrez. Bine ca imi ies bine parcarile, dar nu imi iese uneori plecarea de pe loc [:)]... si cica nu sunt total anti-condus!! [:D] Ce stie si instructorul asta?? Ce voiam eu sa va intreb, apropo de latura asta sentimentala: fecioarele au o tendinta in general sa faca alegeri ciudate si nepotrivite in materie de prieteni/iubiti/amanti? Sau eu sunt un specimen tare aparte?? [bang] [:D] I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui MadameBovary Ce voiam eu sa va intreb, apropo de latura asta sentimentala: fecioarele au o tendinta in general sa faca alegeri ciudate si nepotrivite in materie de prieteni/iubiti/amanti? Sau eu sunt un specimen tare aparte??
Ce sa zic, pe mine m-au atras intotdeauna barbatii puternici, pe care sa-i simt superiori, poate putin complicati, barbati inteligenti, cu care sa pierd noptile...[:D]mai, nu va ganditi la prostii...vorbind cate in luna si in stele, dar in acelasi timp, de cate ori am avut parte de un specimen din asta, am dat inapoi... Sotul meu este un barbat-copil, deci aproape nimic din cele de sus,in afara de inteligenta[:D], el vede lucrurile foarte simplu, nu-si complica gandurile cu mii de combinatii, asa cum fac eu, mai ales cand ma fixez pe o idee...Cand ii pun o intrebare legata de viata, in general, la rezolvarea careia eu emit o gramada de ipoteze[:-@], el imi vine cu un raspuns franc si direct si de cele mai multe ori adevarat. In alegerea partenerului "prieten/iubit/amant", conteaza si copilaria pe care ai avut-o, modelul pe care ti l-ai format inconstient...Sunt mai multe, mi-as dori sa povestim o data mai pe indelete... Pupici la fecioare! In seara asta nu ma mai "bat" cu al meu pe pc, ca e la meci [:D] Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007) [url="http://www.flickr.com/photos/30939036@N03"]poze cu noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mie mi-ar placea sa povestim mai pe indelete, ca eu fac niste alegeri... te cam iei cu mainile de cap daca iti povestesc prin ce experiente am trecut si ce alegeri am facut [:D]. Si cica proasta nu sunt!! [:D] [:D] Eu chiar incep sa cred ca atrag numai persoane total nepotrivite sau care au niste probleme majore [:)]. Actualul e cat de cat normal... si chiar ma ingrijoreaza pt ca tipii de care sunt eu atrasa nu prea mi-au facut niciodata numai bine... iar el pare destul de normal [:D] I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MB , mersi de sustinere . Legat de intrebarea ta ... hmmmm ... greu de spus , eu sunt casatorita de 10 ani , inainte de casatori am mai sta 2 ani cu sotul meu , eram priteni . Se aseamana mult cu descrierea facuta de Adrianka despre sotul ei . Eu sunt o fire care intorc pe o mie de fete problema, despic firul in 4 , vad toate defectele , fac n-spe mii de planuri , incerc sa rezolv problemele cat mai bine .. si lista ar putea continua . Nu stiu exact dupa ce m-am ghidat in alegerea persoanie care sa-mi fie alaturi "pana cand moartea ne va desparti". Sa ziceam ca m-a cucerit cu farmecul lui , imi facea atentii , invitatii in oras , la cinema ( pe vremea noastra asa erau iesirile in oras ), la nunti/kefuri era atent cu mine nu ma lasa de izbeliste . Imi vorbea frumos , parintii lui m-au acceptat din prima , a fost si o despartire de 1 luna ( am plecat dupa moartea mamei mele in Germania la sora mamei pentru a ma recrea si a uita necazul ), la numai 2 luni de cand am devenit prieteni . Eu sunt o fire romantica , imi place sa am intotdeauna ultimul cuvant si , cred eu , ca numai cum spun eu e bine si imi urmez instimctele . Mi-a placut faptul ca sotul meu a zis intotdeauna sa fac cum doresc eu daca asa cred ca e cel mai bine . Nu zic k nu mai avem si noi mici discutii ca in orice familie , dar el incearca sa-mi deschida ochii si sa vad si ce e in jurul meu , nu numai ce mi-a intrat mie in cap si cum cred ca eu ca de fapt ar trebui sa se intample anumite lucruri. Ce mai .. e un om bun , ma ajuta mult cu fetele , se implica in treburile gospodaresti ... de nota 10 cu steluta . De multe ori stau si ma gandesc ca sunt cam exagerat uneori si zic k eu daca as fi fost in locul lui nu cred ca as fi putut sa accept atatae mofturi si incapatanari din partea mea . Dar , DD mi-a dat un om bun care ma intelege !!! Hai ca am spus destule pentru seara asta , ne auzim maine la cafelutza ! Noapte buna !!! " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ADRIANKA Sa nu o promiti pe Patty la nimeni, ca mi se pare ca o vrea fiu-meu, ca tot seamana ei amandoi, manca-i-ar mama de frumosi[pup]
Au mai "petit-o" 2 clopotei, da' sa vedem ce-i place ei [:D]Noi nu refuzam pe nimeni [:D] MARINELA __________________________ [url="http://community.webshots.com/user/irlandeza74"]Poze de tot felul[/url] [foto][url="http://good-times.webshots.com/photo/2888815140102887153YPymaZ"]P a t t y - la 10 luni[/url] [url="http://www.onetruemedia.com/otm_site/auth_preview?work_id=4484590"]Asa a inceput fericirea......[/url] [url="http://good-times.webshots.com/photo/2889379370102887153IqQNWc"][copil] PATRICIA ALEXIA[/url] [url="http://b1.lilypie.com/8q2Np1.png"]Atata sunt de mare !!![/url]03.IAN.2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ana, Adrianka [flo]. Ma bucur ca ati gasit persoanele potrivite pentru voi cu care sa incepeti si sa aveti o familie. Pe mine ma cam sperie ideea asta... ideea de familie in esenta: cu indatoriri, cu probleme, cu discutii, cu hotarari. Imi place, pe de alta parte, ideea unui bebe [:)]. La mine lucrurile se pare ca vin intr-o altfel de directie decat cea normala [:D] Nu zic ca il vreau ACUM, dar cred ca mi-ar placea sa fiu mama si sa imi vad copilul crescand alaturi de mine [olala]. Dar la modul la care imi aleg eu iubitii sau la modul la care ma indragostesc eu... intai iese un dezastru si, apoi, eventual, si un copil [:D]. Imi place sa citesc de fecioarele partase la despicatul firului in 14 [:)]. Eu nici nu stiu cum sa ma descriu mai bine... ca analitica mi se pare putin spus [:D] Somn usor la fetele feciorelnice care s-au deja la culcarica... eu mai dau tarcoale pe aici un picut pana la somn, daca mi se mai alatura cineva la o apa plata de miezu' nopti... [:D]. Aici is!! I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...