Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FECIOARE ( p.11)


Recommended Posts

Ana, fu bine la condus, mersi de intrebare. Spre deosebire de ultimele 2-3 dati astazi parca a mers mai bine. Nu stiu exact de ce, ca eram obosita trezita fiind de dimineata (devreme!) si nu prea eram cu capul la condus... dar a fost nesperat de bine fata de cum ma asteptam eu sa iasa. Oricum eu sunt ... mai speciala asa [:)]. Bine ca fac parcarile bine, dar am probleme cu plecarea de pe loc sau se mai opreste motorul in plina intersectie [:D]. Sunt genul ala care se da peste cap, cade in picioare, dar se impotmoleste la mersul normal [:D]. Duchess, fire away cu ce iti vine tie in minte [:)]. Se leaga pana la urma o discutie, don't you worry!! I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Citat:
citat din mesajul lui anacezara edit: Scuze , dar nu stiu cum sa ma adresez, cu genul masculin sau feminin ?
Eu sunt Miha si sunt o feciorica veritabila. [:D] Si curajoasa dupa cum spune si semnatura. [:-)))]
[url="http://good-times.webshots.com/album/553266101KbiVHz"]Miha curajoasa papa-tot[/url] [yum]

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Madame,e tare bine sa stii sa faci parcari.Dar tare nu-i bun daca ti se opreste motorul si din inertie ii sare cascheta politaiului pe bord. [:D]
[url="http://good-times.webshots.com/album/553266101KbiVHz"]Miha curajoasa papa-tot[/url] [yum]

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Horoscopn 6 noiembrie 2008 Daca te gandesti sa calatoresti, este un moment bun sa pleci in strainatate si sa schimbi mediul tau obisnuit. Este insa bine sa fii rezervat in privinta persoanelor pe care le intalnesti. La serviciu este indicat sa poti avea o privire de ansamblu asupra situatiei si sa depistezi ocaziile care apar si pe care nu trebuie sa le ratezi. Unele Fecioare au probleme cu banii, iar prietenii nu le pot ajuta. " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata, lume!! (iar ma incapatanez sa cred ca pana la ora 12 e dimineata [:)] ). Am inceput sa tin un regim de ieri, cu 0 food dupa ora 6 seara si m-am trezit ametita si cu durere de cap [:)]. Stiam eu ca trebuia sa mai mananc ceva daca m-am culcat mai tarziu de ora 10-11...dar m-am ambitionat sa raman la apa plata si la un mar pana la ora de somn. N-o fi asa de rau... cred ca mai mult trag cateva zile pana ma obisnuiesc. Partea buna e ca de dimineata pana in pranz pot sa mananc tot ce vreau, apoi legume si fructe si seara...seara iau o pauza [:)]. Am si eu o ambitie, sa dau jos vreo 5 kg minim. Sa vedem acum daca mi-o si reusi. O zi frumoasa va doresc si va acopar de [pup]! I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne dupa ultimele poze pe care le-am facut la piscina constat ca tr sa mai dau jos din sunci si eu. Dupa ultimele constatari vreo 10 kile trebuie sa dau jos. Dar cum piticul meu de 2 ani tot rontaie ceva seara ......uite asa pun pe mine. De saptamana viitoare sala scrie pe mine. Mihaela http://www.hi5.com/friend/photos/displayUserAlbum.do?albumId=119318750&ownerId=166574282
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fecioara (23.08-22.09) Planeta dominanta: Mercur, planeta trancanelii si a isteriilor. Animalul sacru: ciocanitoarea Personalitate: Zodiacele critica spiritul critic al fecioarei, punand-o astfel intr-o situatie critica. Cum, pe deasupra, fecioara mai e si metodica punctuala si perfectionista, sfarsesc prin a-i scoate pe toti din pepeni. Obsedata de igiena, detalii si clasificari, este capabila sa caute bacteriile cu lupa, sa frece dusumelele periuta sau sa puna rufele in masina de spalat nu doar pe culori, ci si ordine crescatoare si alfabetica. Miroase enervant de curat, ceea ce leaga spiritual de canii si pisicile din cartier. Fecioara este o fana a listelor, tabelelor si regulamentelor pe punele subpuncte, care, in loc sa-i simplifice, ii incalcesc teribil existenta. Scurt, orice fecioara veritabila este: 1. mereu ocupata cu o mie de nimicuri sau sa-si bage nasul unde nu-i fierbe oala. 2. tipicara; 3. ipohondra: 4.cicalitoare: 5. carpanoasa: 6. maniaca: 7. absolut necesara (din pacate). In dragoste, are caldura unei frapiere si fantezia unui birocrat. Meseria potrivita: analist politic, CTC-ist, agent de dezinsectie, sora medicala (sau frate).. Pizza magica: funghi. Medicamentul norocos: toate, fara exceptie [:-)))] [:-)))]
[url="http://good-times.webshots.com/album/553266101KbiVHz"]Miha curajoasa papa-tot[/url] [yum]

Daca va este frica sa nu va ingrasati, incercati sa beti inainte de fiecare masa 100 ml de cognac. Cognac-ul, precum se stie din batrani, atenueaza teama...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...