Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FECIOARE ( p.11)


Recommended Posts

Luni, 4 Februarie 2008 Batranii se pot simti jigniti de atitudinea dv. copilaroasa si superficiala cu care le vorbiti. Glumiti, tratati totul in joaca, ceea ce pe parinti, pe profesori, pe superiori i-ar putea deranja, si va pot mustra dur. Incercati sa lasati o impresie mai buna pe unde mergeti azi, pentru ca nu toata lumea intelege ironia sau umorul cu care ii mai abordati uneori. Imbracati haina de om sobru, fara a lua totul peste picior! " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Am inceput de azi 10 sedinte de masaj anticelulitik si impachetari cu ciocolata . E dureros masajul antic. dar nu insuportabil . Sper sa am rezultate vizibile dupa cele 10 sedinte . Vreau sa ma laud cu ce au spus d-le de la centrul unde merg la masaj si anume ca am o piele foarte fina si frumoasa pt. varsta mea , dupa 2 nasteri si celulita nu foarte multa comparativ cu fetele de 14-15-16 ani din ziua de azi , mi-au spus ca arat mult mai bine decat ele . " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

anacezara [:D] sa-ti fie de bine masajul! asta cu cicolata e interesant [:D] chiar pun cicolata?![;)] am fost si eu azi sa ma tund...numai ca mi-a luat decat varfuriel,ca am parul ondulat si daca-l tai prea scurt arat ca un pudel[:p] mi-am facut si manechiura..desi nu prea am unghii ca mi se rup si maine mai am epilat[:I] si gata,ma fac frumoasa... impachetari cu ciocolata nu fac...inca...sa mai pun ceva celulita [xx(] va [pup] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Violeta , impachetarile cu cioco ajuta atat la slabit , cat si pentru ati face pielea mai fina , mai elastica , ajuta la eliminarea toxinelor si a stratului de grasime . Ca , de fapt , pune stratul de cioco , apoi te infoliaza, iar apoi stai vreo 40 minute in tunel cu infrarosii unde transpiri de numa-numa ... dar daca nu ai celulita si esti slaba nu cred ca e cazul , eventual cate 1 masaj pe saptamana pentru mentinere . " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

daaaa,bun.... da' cat costa? ca eu asa slabutza nu mai sunt! [:D] deh,am si eu o varsta...si mai pap ...asa fara retineri uneori [xx(] oricum acum n-am nici timp si nici bani! am saracit de cand cu motanelul... dar e o idee ...mai la vara![pup] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Violeta , sincera sa fiu nu am intrebat cat costa sedinta . Dar am vazut ca era pe zone , cel putin pentru masajul antic.,adica pt. 1 zona ( burta , de ex. ) 10 lei , 2 zone ( burta+picioare ) 20 lei , masaj general 35 lei . Iar impachetarile nu stiu cat costa . Am vazut pe idieta ca e undeva la 40 lei / sedinta in Bucuresti . O sa intreb maine si o sa scriu . O sa va spun daca se vad sau nu efectele dupa ce termin cele 10 sedinte . Cica se pierde si in kg si in cm . Sper sa fie asa dupa cat indur la masaj .... " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

multumesc,anacezara... costa ceva ,dar daca slabesti se merita toti banii! eu am fost la epilat...cosmeticiana mi-a spus ca n-am celulita [:D] de salabit as mai avea eu ceva,mai ales de pe burtica ca acolo se depunde la mine....dar eu daca slabesc fac niste picioare slabanoage si nu-mi plac![xx(] dar daca e pe zone,uite ca as putea incerca si eu cu burtica mea [:D] desi eu cred ca doar cu gimnastica se poate...da' n-am nici timp si nici chef! mai bine ma uit pe DC[^] pupici, Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fecioarele au astazi un plus de energie si inspiratie, iar cei din jur se vor tot intreba ce anume urmeaza sa mai faceti. Aveti mare grija sa nu va dezamagiti colaboratorii sau prietenii. Incercati sa dati fiecaruia ceea ce isi doreste. Schimbarile de astazi va pot indruma catre un viitor mult mai interesant, mai incitant chiar. Avand acest suport energetic este foarte bine sa actionati in directiile in care doriti si veti gasi si succesul. " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Joi, 7 Februarie 2008 Atmosfera familiala se tensioneaza din cauza unor neintelegeri intre parinti si copii sau intre frati. Se ridica tonul, se aduc reprosuri, dar nu sunt dialoguri periculoase, ci animozitati inerente in orice camin. Totul e ca unul dintre cei implicati in astfel de discutii sa se retraga la timp, fara a turna gaz pe foc inutil. Orice disputa revine la normal daca fiecare asculta si opiniile celuilalt, pentru ca toti au dreptate in egala masura. " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...