Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FECIOARE ( p.11)


Recommended Posts

Miha,buna caracterizarea asta [olala] deci in amor are caldura unei frapiere? [alcool] MB,spor la dat jos kg[flo] nu e deloc greu daca vrei...si ca o fecioara ce esti sigur ca vrei si mai ales si poti! sa ne spui cand ai ajuns la siluetea ideala...sa murim de invidie [:D] eu nu ma mai omor cu slabitul...mie imi place asa cum sunt[:D] cand eram mai tinerica eram ca o scobitoare asa ca acum imi place[:)],chiar daca dupa cantarul de la baie(unde e data greutatea ideal in functie de inaltime) ar tb sa mai slabesc vreo 4 kg[:D] va[pup] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Lol, dar ma simt flatata de aceasta descriere a fecioarelor [:)]. Eu, sincera sa fiu, nu prea sunt disperata in materie de curatenie. Ba, din contra, mama tot imi reproseaza ca nu e normal sa arate felul in care arata camera mea, ca doar e "camera de fata, ce naiba??" [:)] Si nici o mie de liste nu imi fac, cu toate ca atunci cand ma apuc de ceva (ceea ce nu se intampla mereu la timp sau DIN timp), imi place sa fiu ordonata si sa iasa bine, sa arate bine. Numai eu stiu cat modificam si schimbam fonturi si culori in referatele pe care le faceam la facultate!! Dar in rest.. analitica si cerebrala pana in maduva oaselor, dar ma contrazic singura pentru ca de multe ori sar cu capul inainte - in special in zona relatiilor! Unde ar trebui sa fiu cu adevarat cerebrala, acolo se scurtcircuiteaza totul si ma duc ca nebuna fara sa ma gandesc ... of, si de cate ori nu am [bang]!! Dar tot nu ma invat minte [:)]. Incapatanata, yes... rasfatata nu mai spun!! [:)] Cu regimu' meu... azi e a doua zi si deocamdata ma simt cat de cat ok, nu poftesc dupa cine stie ce. Poate reusesc si ma invat asa! SPER, ca tare ma enerveaza putinele astea kilograme pe care le am in plus!! [:I] I never fake ... sarcasm
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mie mi se potriveste, mai ales partea cu cicaleala si crtitica[:-@], sunt mama lor, intrebati-l pe al meu, saracul cate mai patimeste[mariaj]. Nimic nu-mi convine cateodata... Iubesc curatenia[vase], dar sunt foarte dezordonata, asta nu prea se potriveste, insa...si fetelor, mai alse cu hainele in sifonier, sunt spaima zmeilor[alcool],degeaba le aranjez frumos intr-o zi, la urmatoarea cautare de haine sunt iar claie peste gramada [bang]... Cu amorul, hmm, depinde de....multe. Va pup su sper sa mai "parlim" in seara asta! Adriana, mami de Yiannis Alexandros (28.12.2007) [url="http://www.flickr.com/photos/30939036@N03"]poze cu noi[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...