Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

FECIOARE ( p.11)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 194
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Halloooooooo! Va mai aduceti aminte de mine? De mult timp n-am mai trecut pe aici,sa fie 1 an si ceva?Mi-e dor de voooiiiii si mi-e dor sa sciu la acest subiect Va pup si sper sa-mi gasesc un pic de timp zilnic sa trec pe aici Coffee should be black as the devil,hot as hell,pure as an angel,sweet as love [cafea]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello, cam rarutz treceti/trecem [:D] pe la "fecioare"![:D] eu va spun La multi ani! [flo][flo][flo] anacezara,bafta la cautat un job nou.....cred ca e o perioada favorabila pt tine [:)] hai sa va povetsesc de noi,ca tocmai ne-am intors din vacanta... am fost in corfu(grecia) si a fost superb... apa limpede, curata,calda,oameni linsititi,peisaje super... am vizitat Laguna albastra,am inotat sa vedem pestii,am fost la aqualand si fi-meu a fost f incantat de ce a fost acolo... am avut si o ciocnire cu un arici de mare [alcool] i-au intrat acele in picior dar le-am scos repede [:D] exacat ca pe ghimpi,cu acul.... singurul inconvenient a fost drumul f lung pt ca am mers cu autocarul....cine vrea sa mearga acolo sa mearga ori cu masina perosnala(pt ca se fac doar 12 ore) ori cu avionul, dar este mai scump... va [pup] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio,dupa cate am inteles a fost o vacanta de vis,sper ca ai facut multe poze si ti-ai cumparat multe brizbrizuri sa ai amintire Si noi vroiam sa mergem spre Grecia anul acesta,dar au fost socrii din Egipt 2 luni pe la noi,apoi parintii mei ne-au vizitat aproape 2 saptamani si s-au dus banii si timpul ca pe apa Sambetei Anacezara,unde esti?Hai vino la apel si baga si horoscopul pe azi ,ca m-am apucat de facut branzoaice[pofta] si sarmale [pofta]si vreau sa vad daca voi avea o zi buna,imi vor iesi sau nu? Coffee should be black as the devil,hot as hell,pure as an angel,sweet as love [cafea]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

alayna,da am facut sute de poze [:D] brizbrizuri n-am prea luat ca erau scumpe si nu prea mi-au placut! in corfu town erau si bijuterii f dragute si haine si incaltaminte dar prea scumpe pt mine [:D] doar m-am uitat[pofta] lasa ca acu' vine vara si va puteti duce in grecia [:)] anacezara...pai ne-ai lasat balta cu horoscopul?! din nou La multi ani! fecioare [pup] Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare feciorici ! Eu am tot intrat pe aici dar vazand ca vorbsc singura am abandonat topic-ul . Poate reusim sa ne strangem din nou si sa mai povestim cate ceva fiecare . Ar fi pacat sa dispara acest subiect , parerea mea . Despre mine va spun ca m-am simtit tare rau in ultima perioada . Am o cadere de Ca foarte mare . Mi-am facut analizele si mi-a iesit valoarea dstul de mica . Ma mai doare si spatele , regiunea cervico-dorsala . Luni voi merge sa fac o radiografie sa vedem in ce stadiu e spondiloza , k acum 1 an sau 2a am avut doar un inceput de spondiloza . Fetele mele sunt bine . Cea mare este in clasa a 3 a si merge dupa-masa la scoala . Cea mica este grupa mijlocie la camin , dar saptamana asta nu a mers deoarece nu au inca caldura la camin si a inceput sa tuseasca putintel . Va voi pune si horoscopul zilnic daca voi ziceti ca il veti citi . Va doresc o zi minunata si va astept la povesti ! " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ma tin de promisiune si va scriu mai jos horoscopul zilei de azi : Daca nu ai mare treaba la serviciu gandeste-te sa faci unele schimbari la domiciliu. Vei obtine astfel un plus de confort dupa care tanjesti mai de demult, ceea ce iti va da o stare de relaxare, iar atmosfera astfel creata va genera mai putine frictiuni. O scurta calatorie pentru a-ti insusi ceva ce toata lumea si-ar dori s-ar putea sa te transforme intr-un mic erou in ochii celor apropiati. " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Va salut rpd ... am tare mult de lucru ... iata horoscopul de azi : Vineri, 26 Septembrie 2008 Ai o agenda de lucru foarte incarcata si, desi ai avea nevoie de un ajutor, nu ai pe cine sa te bazezi astazi. Chiar daca ai apela la serviciile unora, vei primi din partea lor refuzuri si scuze puerile pentru a se eschiva de munca. Nu pune pret pe promisiunile celor din jur, care spun mult si nu fac nimic, ci bazeaza-te numai pe fortele tale, pentru ca esti singura persoana in care poti avea incredere. Totul e sa fii in forma pentru cate ai de facut! " Carpe diem ! "
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare Doamne, unde ati disparut ? Am tot intrat si m-am uitat si nu v-am gasit. Vad ca va merge bine, vacante, vizite....f. bine. Si noi ne-am mutat intr-un ap. mai mare, au fost parintii mei in vizita, mama a ramas, ca ma reintorc la servici ,tata a plecat. Sambata astept sa-mi vina si socrii. Avem si noi cheltuieli peste cheltuieli, dar sa speram ca ne revenim dupa ce ma intorc la servici. Patti e OK, are 9.860 gr si 74 cm, e o rasfatata si o energica, nu st locului o clipa. I-am luat premergator , toata ziua se plimba, sta in picioare sustinuta, dar nu vrea sa faca pasi.[bang] Cred ca-i e frica sau e lenesa, ca e fundu' cam greut.[:D] La 7 luni a cazut in cap de pe canapea, direct pe parchet, am tras o sperietura......dar dr. a zis ca e bine, fara urmari. In rest, am serbat ziua mea si a mamei, impreuna cu tata, ca anul trecut a fost singur si nu ne-am putut petrece impreuna. Pe moment cam atat. Trebuie sa citesc din urma sa ma pun la punct cu info. [pup] MARINELA __________________________ [url="http://community.webshots.com/user/irlandeza74"]Poze de tot felul[/url] [foto][url="http://good-times.webshots.com/photo/2519454050102887153NFsyGa"]P a t t y - la 8 luni[/url] [url="http://good-times.webshots.com/photo/2991269910102887153sbOZLj"][copil] PATRICIA ALEXIA[/url] [url="http://b1.lilypie.com/8q2Np1.png"]Atata sunt de mare !!![/url]03.IAN.2008
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...