Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Sunt prinsa la mijoc


Recommended Posts

Uite ce as face eu in situatia... As fixa cu el o intalnire,la o ora cand si ea e disponibila...Si as chema-o pe ea la o cafea...Si la locul intalnirii,i-as pune fata in fata,si le-as spune atat: "Oamenii maturi isi rezolva singuri problemele,poate reusiti si voi sa fiti oameni maturi." Iar ei i-as spune..."Iti sunt prietena,tocmai de aceea cred ca problemele voastre trebuiesc rezolvate.Voi fi alaturi de tine,te voi asculta mereu,dar hotararile majore va trebui sa le iei mereu singura.Discutati,macar atat va datorati" Dar ma rog,poate eu sunt prea dura,si prea rece... Toata viata e o continua speranta... Mirela
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by cmirela35
Uite ce as face eu in situatia... As fixa cu el o intalnire,la o ora cand si ea e disponibila...Si as chema-o pe ea la o cafea...Si la locul intalnirii,i-as pune fata in fata,si le-as spune atat: "Oamenii maturi isi rezolva singuri problemele,poate reusiti si voi sa fiti oameni maturi." Iar ei i-as spune..."Iti sunt prietena,tocmai de aceea cred ca problemele voastre trebuiesc rezolvate.Voi fi alaturi de tine,te voi asculta mereu,dar hotararile majore va trebui sa le iei mereu singura.Discutati,macar atat va datorati" Dar ma rog,poate eu sunt prea dura,si prea rece... Toata viata e o continua speranta... Mirela
[flo]si eu l-a fel as sfatui-o mamica de ANGELIK-MELANY si ROBERTO http://blingee.com/profile/dorateodora
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor, multumesc mult pentru raspunsuri. Cmirela, sugestia ta nu e rea doar ca ea s-a mutat intr-un alt oras tocmai pentru a se distanta de el si a-si pune ordine in sentimente. Problema e la ea pentru ca ea nu stie daca mai vrea sa fie cu el sau nu, el e dispus sa faca orice ca sa fie cu ea. In urma postarilor voastre m-am hotarat sa-l sun zilele viitoare si sa-i spun ca nu mi se pare fair fata de ea ca eu sa continui sa vorbesc cu el fara stirea ei si ca trebuie sa astepte hotararea ei, eu nu vreau si nici nu cred ca as putea s-o influentez cumva.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirela mi-a luat vorba din gura. Le-as facilita o intalnire fata-n fata (dar nu la o cafea in oras [:D][:D][:D]) si le-as spune, oameni buni, aveti x ore la dispozitie, nu plecati de aici pana nu va discutati problemele. Nu-i nimic daca aveti nevoei si de episodul 2, 3 si asa ma ideparte, important e sa va discutati problemele. Asta nu le garanteaza impacarea lor ca si cuplu, ci doar impacarea constiintei fiecaruia ca au facut tot posibilul, ca si-au discutat problemele, ascultat argumentele etc. "Tot ceea ce nu te doboara, te face mai puternic"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...