Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

intrebare....intrebatoare


Recommended Posts

multumec de raspunsuri.sotul meu lucreaza la domiciliu asa ca se terzeste cand vrea,dar de obicei il cam trezesc eu dimineata ca am treba prin bucatarie.nu sexul e problema ca libidoul a revenit si suntem inventivi...in plus avem un bebe care e cuminte si ne mai da ragaz...vom vedea mai tarziu cum o fi.noi am dormit de cand suntem impreuna numai amandoi in acelasi pat;nu am fost separati decat acum de cand am nascut.sincer eu ii simt lipsa langa mine in pat,dar am inceput sa ma obisnuiesc:)incerc tot timpul sa gasesc tot felul de argumente sa il las pe andrei sa doarma singur dar nu reusesc ca mi-e frica;asa ca vom continua asa.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 19
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cu Matei am dormit primele zile toti trei in camera lui, el in patut si noi in patul mare. Dar nu ne odihneam deloc calumea.. ii auzeam toate pufnelile si foielile.. asa ca ne-am mutat inapoi in dormitorul conjugal; noaptea lasam initial usa deschisa (camerele sunt lipite). Peste zi foloseam si baby-phone-ul. La Grigore am ales de la inceput sa-l culcam in camera lui, noi ramanand in dormitor. Nu as renunta sa dorm cu sotul meu si nici nu mi-ar placea sa-mi dau intalniri prin diverse locuri din casa.. e adevarat, nu numai patul conjugal e pentru sex.. dar nimic nu se compara cu caldura, intimitatea si complicitatea sa. Sincer, mie mi s-ar lua s-o fac mai mereu prin baie, bucatarie, canapeaua din sufragerie sau pe holul de la camara. Normal, numai parerea mea. Are mama doi flacai.. [bat] Matei (6) si [amoras] Grigore (1)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ruxandra_sb Nu as renunta sa dorm cu sotul meu si nici nu mi-ar placea sa-mi dau intalniri prin diverse locuri din casa.. e adevarat, nu numai patul conjugal e pentru sex.. dar nimic nu se compara cu caldura, intimitatea si complicitatea sa. Sincer, mie mi s-ar lua s-o fac mai mereu prin baie, bucatarie, canapeaua din sufragerie sau pe holul de la camara. Normal, numai parerea mea. Are mama doi flacai.. [bat] Matei (6) si [amoras] Grigore (1)
Io simt aceeasi caldura,complicitate ,etc peste tot pe unde dau de sot...si-n bucatarie la spalat de vase si pe canapeaua din living ba si-n camera lu fi-mea,si-n camera mea... oi fi anormala? cred ca din cauza ca in patul conjugal,ma rog,fostul pat conjugal troneaza printesa latita-n n directii...nu mai am de vreo 4 ani pat conjugal fix ,se tot muta,acum realizez si eu. orice pat unde stau numai io cu barbatu devine ad-hoc pat conjugal.ca tiganii cu cortul.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

flaviutza [flo][flo] si noi am dormit cu bebe (cand era mic......)in aceeasi camera, apoi el s-a mutat in patul nostru,dupa care tanjeste si acum (cred si eu, avem o saltea 2/2m), iar uneori cand ne e dor de pielea lui fina si frumos mirositoare, mai dam cate o derogare de la camera lui ca sa ne putem trezi noaptea cu cate un picior in gura....[B)] si acum "bebe" nu mai e bebe la 8 ani. Cred ca depinde doar de voi cum a spus flaviutza, nici noi nu am putut respira fara Andrei iar asta nu ne-a afectat cu nimic relatia, doar l-a "cimentat" pe sotul meu de copil. [url="http://s218.photobucket.com/albums/cc189/Stefania1007"][poze][/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fania, si eu am banuiala ca dormitul sotului cu copilul,cand poate,cimenteaza relatia.cel putin asa s-a intamplat la noi. nu exagerez cand spun ca si acum, barbatu-miu o simte la cea mai mica foiala ,simte cand e cu spatele gol,se trezeste de cateva ori pe noapte s-o mai inveleasca,s-o puna la olita. La inceput a fost mai greu, pentru ca intr-adevar,nu puteam dormi bine simtand-o misunand pufnind in pat.dar daca as fi stiut-o singura in alta camera n-as fi putut dormi deloc,puteam sa-i pun si 10 baby-phone,daca era la doi metri distanta de mine,n-as fi inchis un ochi.am incercat si cu patutul ei,langa patul nostru,nu a mers...n-am putut inchide un ochi .in schimb,ciudat,dupa primele nopti ajunsesem sa ma trezesc cu cateva secunde inante sa se trezeasca ea sa suga.asta nu mi-o pot explica.nici acum nu pot sa dorm daca o simt ca s-a trezit,indiferent cati adulti sunt in casa pe langa ea. Acum ne-o impartim .o bagam la mijloc si unu doarme cu mana pe-un picior de-al ei, altul pe celalalt.daca dormim toti 3,ca nu e regula...dormim cum apucam. si cel mai fain e dupa vreo doua trei ore de ...intimitati, sa venim peste ea si s-o ingramadim .imi place cum fornaie, pufaie,pufneste, ma trezesc daca nu mai aud fornaiala ei si de regula o gasesc ori pe olita,ori daca e cazul atarnata peste ta-su in alta camera. cand se duce peste ta-su se urca si se culca peste el,nu langa el si saracul viseaza toata noaptea ca e prins sub daramaturi(22 kile).cand e mai racoare, se baga in sufletul tau de tot,cand e cald se lateste in toate directiile . Cred ca vorba ta,Fania si cand o avea 8 ani o s-o mai iau in patul conjugal..e prea frumos.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi dinainte sa apara bebe am instalat patutul in camera noastra.Imi era drag sa ma uit la el. Nasterea nu a fost un lucru tocmai usor pentru mine. M-am indepartat un pic de sot la inceput. Aveam impresia ca el nu se mai simte atras de mine si nici nu ma interesa acest aspect imediat dupa nastere. Usor usor mi-am invins teama pe care o aveam de a relua relatiile sexuale, dar el nu prea facea mare lucru pentru a se apropia de mine. Si atunci m-am hotarat ca trebuie sa iau taurul de coarne. Si lucrurile s-au aranjat bine.Dar niciodata nu as fi acceptat sa doarma separat. Bebe dormea ba in patut, ba cu noi in pat. A fost tare plangacios si mancacios noaptea. Au fost nopti gerele in care pur si simplu nu am mai putut sta treaza cu bebe si a stat el, desi lucreaza de dimineata pana seara. Intre timp bebe a crescut, s-a mutat cu noi in pat si desi e greu de crezut, e chiar frumos cand te trezesti cu un picior in gura( am ras cu lacrimi Fania[flo] ). Mare suparare si mult am avut de lucru cand l-am mutat in camera lui. Sotul imi spune: Sa vedem cum o sa te dezobisnuiesti tu de dormitul cu copilul! Raspunsul : nu prea am putut . A dormit cateva zile la el in pat, in camera lui care e chiar vis-a-vis de a mea si pot vedea de la noi din pat chiar patul lui, dar nu a fost bine. Cautam orice motiv sa il iau in patul nostru, desi oricum tot la noi in pat ajungea cand se trezea peste noapte si venea tiptil. Sa vedem ce o sa fac atunci cand nu mai vrea sa dorma cu noi si o sa-si mai inchida si usa!!!!! Mai mult, eu nu pot dormii fara sot! Pur si simplu nu pot. Daca lipseste vreo noapte de acasa, adorm foarte tarziu si nu ma odihnesc deloc! Si nici nu vreau sa dorm singura! Mami de Denisache
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by nona_denis Mai mult, eu nu pot dormii fara sot! Pur si simplu nu pot. Daca lipseste vreo noapte de acasa, adorm foarte tarziu si nu ma odihnesc deloc! Si nici nu vreau sa dorm singura! Mami de Denisache
Iar noi adultii avem pretentia ca ei micutii sa doarma singuri in patul lor, si daca se poate sa nu ne deranjeze deloc noaptea:) Si eu sint pro dormit cu copil (dar si cu sot bineinteles) :) Si eu am incercat sa o pun la ea in pat (mai mult de gura lumii) dar tot cu mine in pat a ajuns , efectiv imi era dor de ea noaptea. Iar trezitul acela de dimineata cu pielicica lor fina e de vis. Nu vreau sa ratez momentele astea pt ca stiu ca e doar o perioada care trece asa de repede...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by ruxandra_sb
Nu as renunta sa dorm cu sotul meu si nici nu mi-ar placea sa-mi dau intalniri prin diverse locuri din casa.. e adevarat, nu numai patul conjugal e pentru sex.. dar nimic nu se compara cu caldura, intimitatea si complicitatea sa. Sincer, mie mi s-ar lua s-o fac mai mereu prin baie, bucatarie, canapeaua din sufragerie sau pe holul de la camara. Normal, numai parerea mea. Are mama doi flacai.. [bat] Matei (6) si [amoras] Grigore (1)
Subscriu! Mami de [url="http://b5.lilypie.com/qZc8p2.png"]Razvan(07 martie 2004)[/url] si de [am] Cand Dumnezeu inchide o usa , intotdeauna deschide o fereastra.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...