Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

Ce stiti despre scoala gen. 7 din Baneasa?


Recommended Posts

Buna, Eu tocmai mi-am inscris fetele in ianuarie 2010 la gradinita 122. Directoarea este suuuuuuuuuper. Cel putin cu mine asa a fost. Fetita mea cea mare e inscrisa la grupa pregatitoare la d-na Buterez si la inca o domnisoara tanara, imi scapa numele acum......parca Luiza??????????/ Eu sunt multumita de ele. Daca fetita ta va fi inscrisa in toamna, s-ar putea sa fie la cele doua doamne la care este acum fetita mea. Mult succes. Apropo, sa stii ca mie mi-a recomandat o d-na inspector aceasta gradinita. A fost intr-o inspectie acolo si a fost multumita. Crede-ma ca si eu sunt. Iti urez mult succes. Oooooooo, uitasem: mai am o fata in grupa mica la aceeasi gradinita. La grupa mica, nu mai stiu daca si la celelalte, au si educatoare si ingrijitoare. Asa ca, daca nu se descurca prea bine fetita la inceput, cu mancatul sau dezbracatul, are cine s-o ajute. Iti urez mult succes. Delia(o mamica multumita). P.S. Daca stii ceva despre Sc. nr. 7 Baneasa, este vis-a-vis de gr. nr.122, te rog sa-mi spui si mie. Merci.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 18
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna, Eu tocmai mi-am inscris fetele in ianuarie 2010 la gradinita 122. Directoarea este suuuuuuuuuper. Cel putin cu mine asa a fost. Fetita mea cea mare e inscrisa la grupa pregatitoare la d-na Buterez si la inca o domnisoara tanara, imi scapa numele acum......parca Luiza??????????/ Eu sunt multumita de ele. Daca fetita ta va fi inscrisa in toamna, s-ar putea sa fie la cele doua doamne la care este acum fetita mea. Mult succes. Apropo, sa stii ca mie mi-a recomandat o d-na inspector aceasta gradinita. A fost intr-o inspectie acolo si a fost multumita. Crede-ma ca si eu sunt. Iti urez mult succes. Oooooooo, uitasem: mai am o fata in grupa mica la aceeasi gradinita. La grupa mica, nu mai stiu daca si la celelalte, au si educatoare si ingrijitoare. Asa ca, daca nu se descurca prea bine fetita la inceput, cu mancatul sau dezbracatul, are cine s-o ajute. Iti urez mult succes. Delia(o mamica multumita). P.S. Daca stii ceva despre Sc. nr. 7 Baneasa, este vis-a-vis de gr. nr.122, te rog sa-mi spui si mie. Merci.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
NatalyaDelya, Iti multumesc foarte mult pentru toate detaliile! E foarte important sa auzi parerea unei mamici. Am reusit sa vorbesc azi cu doamna Directoare si se pare ca inca nu au inceput inscrierile, dar o sa incercam..sa speram ca prindem si noi un loc :-) Fetita mea are 2 ani si 3 luni acum. Cristina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 years later...
  • 2 months later...
  • 3 years later...

Scoala cu nivel mediocru de invatamant.

Interesele copiilor nu sunt sustinute. 

Se practica intensiv darurile si atentiile. Daca nu dai, copilul tau ramane in umbra.

Atitudine aroganta fata de parinti. Ca parinte te intrebi daca bunul simt are vreo lagatura cu scoala 7. Veti experimenta atitudinea doar intrand la secretariat. Veti fi tratat cu greata.

 

 

Observatiile de mai sus au fost constatate pe parcursul anilor scolari 2015-2017 si se refera la experienta mea cu scoala in general, cu conducerea scolii, cu clasa in care am petrecut acesti ani, clasa c, mai exact.

 

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Buna! Pe cei/ cele care ati reusit sa obtineti o recomandare pentru invatatoare, si sunteti multumiti, va invit sa intrati si la subiectul lansat de mine pentru a face o descriere. Cred ca asta i-ar ajuta pe multi parinti care inca sunt in cautari.

Multumesc!

 

http://comunitate.desprecopii.com/forums/topic/155815-invatatori-de-care-sunteti-multumiti/page-2?do=findComment&comment=8579617

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...