Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tot despre camile...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 249
  • Creat
  • Ultimul răspuns
O blonda [ispita]vrea sa afle cum a aparut sindromul vacii nebune. Se duce si da de un taran. [neand] [ispita]: Bai tarane, cum a aparut sindromul vacii nebune?[zz] [neand]: Iti dau un indiciu: taurul reguleaza vaca o data pe an.[sex][sex] [ispita]: Pai si care e sparla? Taranu: Iti mai dau un indiciu: noi mulgem vacile de trei ori pe zi.[berica] [ispita]: Pai tot nu inteleg ce treaba are asta cu sindromul? [neand]: Auzi fa ... io daca ma joc cu tatele tale de trei ori pe zi si te regulez o data pe an, NU INNEBUNESTI? ... [haibat][cusca] pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Intrun bar stau doi albi[alcool][alcool] si un negru[afro]. Unul dintre cei doi albi il intreaba pe negru: - [alcool]Negrule, stii de ce ai palmele albe? - [afro]Nu. - Pentru ca atunci cand te-a vopsit Dumnezeu [ilp]stateai cu mainile pe perete. Apoi ce doi incep sa rada in hohot.[:-)))][:-)))][:-)))] Cel deal doilea alb[alcool] il intreaba la randul sau pe negru: - Negrule[afro], stii de ce ai talpile negre? - Nu. - Pentru ca atunci cand te-a vopsit Dumnezeu[ilp] stateai in picioare. Apoi cei doi incep sa rada cu lacrimi..[:-)))][:-)))][:-)))] La care negrul[afro] ii intreaba pe cei doi albi:[alcool][alcool] - Albilor, stiti de ce aveti anusul negru [indecent]si tot restul corpului alb? - Nu. - Pentru ca am facut sex[sex][sex] cu voi proaspat vopsit. [:D] pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Adrian Nastase[hot], Vadim Tudor[batcap] si Traian Basescu [marinar]naufragiaza[surf][surf][surf] pe o insula pustie[titanic]. Aflati pe plaja, Nastase[hot] se erijeaza in conducator al grupului si le propune sa o ia toti trei pe alta parte ca sa poata sa isi creasca sansele de a gasi resurse pt supravietuire. Zis si facut, se despart. Nastase [hot]merge ce merge prin padure, cauta, ciuleste urechile, dar degeaba! Nici urma de ceva comestibil, cat de cat...[alcool] Intr-un final, ajunge intr-un luminis in care Basescu[yami] tocmai isi facea un gratar![yum] Fericit, se duce la el si il imbratiseaza![pup] [hot]- Bravo, Basescule! Mai Traiane,[marinar] eu intotdeauna te-am admirat. Stii sa te descurci in orice situatie, se vede ca ai fost marinar... ce mai, esti tare![cool] Auzi, intre noi fie vorba, mie Vadim[bang] asta nu mi-a placut niciodata! La care Basescu,[marinar] sec: - Nu-ti place, nu mananci![papica]mai[sex] pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[vampa]Daca eu as muri,te/ai recasatorii? [berica]Nu draga mea,niciodata! [vampa]Da de ce,ai ceva impotriva casatoriei? [berica]A,nu,nu am nimic impotriva... [vampa]Si atunci de ce sa nu te casatoresti? [berica]Bine m/as casatorii...asta doar sa/ti fac placerea! [vampa]A deci te/ai recasatorii[:(] [berica]pai ,da [vampa]Si te/ai culca [xinpat]cu ea in patul nostru...? [berica]Pai unde ai vrea sa ma culc...? [vampa]Si ai inlocuii poza mea cu a ei[balcon]? [berica]Pai,e normal... [vampa]Si ar conduce masina [testoasa]mea? [berica]Nu ca nu stie sa conduca....[alcool] pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Cum credeti ca raspund ,o femeie si un barbat atunci cand li se cere sa introduca in propozitie 2 cuvinte> Tema>Scrieti o propozitie care sa contina cuvintele {indragostit} si {sex} Femeia" [vampa] Cand un om este cu pasiune indragostit de un altul[pup],cand este sigur de profunzimea sentimentelor sale,de respectul pe care se bazeaza relatia,de increderea[mariaj] pe care o poate avea in partener,atunci este acceptabil in societate[si-eu],din punct de vedere moral si spiritual,ca in relatia lor sa existe la un moment dat si sex"[xinpat] Barbatul[berica] "Sunt indragostit de sex!"[xinpat] pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...