Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tot despre camile...


Recommended Posts

[vampa]- Ce-ai facut azi la serviciu? [berica]- Am o secretara noua[8**]. Si are un sutien misto, rosu-albastru, stii culorile echipei mele[hagi] preferate. Nu-i mare lucru, dar te simti bine.[olala] A doua zi, femeia ii pune aceeasi intrebare. [berica]- Cam acelasi lucru. Dar secretara cea noua are, pe langa sutienul de care ti-am zis, si o pereche de chilotzei in aceleasi culori. Nu-i mare lucru, dar te simti bine.[olala] A treia zi, sotul[jamaica] isi intreaba sotia[vampa] cum a fost la serviciu. - Bine. Am un sef[detectiv] nou. Scula lui e cu 10 cm [bis]mai mare decat a ta. Nu-i mare lucru, dar te simti bineeee! [:I] [hot] [alcool][alcool][alcool] pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 249
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Mama [balcon]isi duce pt prima data fiica[hippi] la ginecolog pentru un control. Medicul[medic] le examineaza cu grija si apoi le scrie urmatoarele diagnostice: mamei-HP iar fiicei-HHP. Cand ajung acasa cele doua foarte contrariate si speriate [q][q]de bolile lor il suna [tel]pe doctor: [balcon]- Doctore, zise mama, ce am? Sunt bolnava rau, o sa mor?[q] [medic]- Nu doamna, stati linistita, inca nimeni nu a murit din asa ceva,aveti un himen perforat, atata tot, doar aveti o fiica, nu? [hippi]- Doctore,[tel] zise si fiica, eu sunt ok? Ce-i HHP? [medic]- Ma tem ca la tine e mai grav, ai himen harcea parcea[bruta].... pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se urca o calugarita[hippi] intr-un taxi.. Taximetristul se tot uita la ea, isi mai musca buzele.. - Ce este, fiul meu? intreaba calugarita.. [}:)]- Stiti, mi-e rusine sa va zic, dar, am avut si eu o singura fantezie sexuala in viata mea: sa-mi faca o calugarita sex oral... [hippi]- Pai, fiul meu, sa vedem ce putem face.. Doar ca trebuie sa fii crestin si necasatorit.. [}:)]- Sunt, sunt, zice taximetristul gata de "una mica".. Trage tipul pe dreapta, face calugarita treaba si pleaca... Pe drum, taximetristul incepe sa planga: [}:)]- Iertati-ma, maicuta, am pacatuit! Sunt evreu si sunt casatorit! [bat]- Nu-i nimic iubitel, nici eu nu sunt maicuta... Ma cheama Ion si ma duc la un bal mascat.. [recevere] pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Privind pamantul[9cer] de sus,Dumnezeu[ilp] are impresia ca ceva nu e in regula. In ciuda incercarilor lui,nu intelege ce se intampla.Atunci il cheama pe Sf.Petru [popa]la el si il trimite pe pamant[dc][invazie] sa vada ce se intampla. Dupa 4 saptamani se intoarce Sf Petru si spune ca oamenii de pe pamant nu mai sunt deloc fideli. - 98 % din oameni o fac[sex] cu oricine si pe unde apuca[xinpat],mai rau decat animalele[porc][porc][porc]... auzind acestea Dumnezeu[ilp] s/a suparat foarte tare,si i/a poruncit sa/i pedepseasca pe cei care au pacatuit astfel. Sf Petru a inteles ce munca enorma i se incredintzeaza si i/a spus lui Dumnezeu> [popa]-Am alta ideea.Sai rasplatim pe cei 2% care sunt fideli este din punct de vedere mai educativ si mai valoros si are sigur un efect mai bun. Dumnezeu este deacord si il lasa pe Sf Petru sa/i faca fiecarei persoane fidele un cadou [am]din partea lui.... Stiti ce era in pachet? .... .... .... .... . . . . . [:D]....deci nici tu nu l/ai primit? pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Viitorul luminos al tarii- citeva citate [alcool][alcool] >Calin tine de mîna mireasa care are parul lung de fericire. > >Ea lupta sa puna mîna pe dragostea flacaului. > >Poetul îsi asteapta iubita ca împreuna sa cutremure o barca. > >Ion Creanga s-a nascut între anii 1887-1889. > >Este vorba de peripetiile lui Robinson Crusoe dupa ce pleaca din Troia. > >Arhimede a fost grec de neam si a murit asa de barbari de fascisti >hitleristi. Asta cînd el studia în palatul sau din Grecia. Si cum el studia >a intrat un soldat si a zis "damio". Si a zîs Arhimede ca nu es. Asa a zîs >hitleristu nu esi si a bagat baioneta în el. Dar multe principi de fizica a >ramas de la Arhimede printre care principiul lui Arhimede. > >Nechifor Lipan a avut fericita ocazie de a nu se mai întoarce acasa fiind jefuit de niste oameni invidiosi. >În romanul "Rascoala" personajul principal este poporul si marea masa a taranilor. > >Dimitrie Cantemir a avut un rol însemnat în viata sa. > >Ion sufera ca nu are pamînt dar o lipsa e ca macar în carte Rebreanu îl putea împroprietari. > >În China traieste foarte multa lume care manînca o abundenta de orez, se încheie la gît si-a inventat guma de la capatul creionului. > >Sahara se afla asezata pe un nisip uscat, lipsa apei avînd în zona o prezenta statornica. > >În padurile Amazoniei traieste o jungla fioroasa. > >Toate rascoalele au cerut pamînt care era tinut sub talpa de boieri. > >Romanii i-au batut crunt pe cartilaginezii din Cartagina. > >Lebada moare de cîte ori cînta. > >Animalele salbatice traiesc în padurea zoologica. > >În dogmatism, gîndirea devine rigida, casanta. > >Punctul este o linie redusa la minimum. > >În caz de accident nu trebuie sa fugi de la locul faptei fiindca victima, daca nu e lovita fatal, poate retine numarul masinii. > >Al. Vlahuta a cules de pe drumuri multe peisaje pe care le-a descris cu un penel meserias. > >Cosbuc ne spune liric ca boierii sa nu mai loveasca în cei dezbracati si goi, mai bine sa le dea pamînt arabil. > >În multe poezii O. Goga a scos în evidenta natura si treieratul pe caldura. > >Calinescu ne-a lasat o carte foarte groasa, în care arata cum s-aî nfiintat literatura româna si ce scriitori au lucrat la origini. > >Lucian Blaga povesteste în versuri ca pe vremea sa era atît de liniste ca daca mergeai pe apa nu te scufundai iar în pomi se auzea cum cresteau sicrie. > >Marin Preda a avut viata ca o prada, de aceea a compus "Delirul". >Scriitorii care se consuma mult, mor. > >Antarctica este un continent alb din cauza zapezilor care nu se mai topesc odata. > >Creierul este un organ oarecum indispensabil capului. > >Rascoala de la Bobîlna a început pe un deal si s-a terminat în 1438. > >Razboiul de 100 de ani a durat putin mai mult. > >Zaharia Stancu a scris un roman descult. A fost si sef de birou la >scriitori. > >Ion Barbu a scris si o poezie din încrengatura molustelor: "Dupa melci". > >Ghita o omoara pe Ana cu propria lui mîna, bagîndu-i ghiara pîna-n gît. > >În capitolul romanului "Mortii poruncesc celor vii" ce spun mortii aia >trebuie sa faci, ca de nu... > >Si Stroe Orheianu cînd îl vazu pe Tudor Soimaru zise în gînd: Pe unde o scot, vere?! > >Cînd armata începu sa traga cu tunul în tarani, acestia se privira unii pe altii si zisera: E pericol, domnule! asta parca e din Caragiale... > >Rascoala începu spre seara si taranii îsi aprinsera lanternele ca sa vada drumul spre ciocoi. > >Cu cît ne apropiem de izbucnirea rascoalei, cu atît taranii stau mai mult în cîrciuma, ca sa faca în ciuda boierului. > >Si cînd Petre Petre o vazu pe Nadina dezbracata îl gîdila în talpi. > >Faptul ca gaina babei Ioana îsi gasi obstescul sfîrsit sub rotile masinii boierului, declansa rascoala. > >Taranii loveau în boier cu ce aveau ei: cu una, cu alta... > >Lui Ion, Florica nu-i apartinea în întregime, fiindca ceva din ea era si a lui George Buluc. > >Sublocotenentul Rosu avea un singur ficat si ala gaurit în trei parti de un singur glonte. > >Sergentul Ionescu era un om bun dar avea pingelele de la cizme rupte de intrau gloantele prin ele! > >Descoperirea Americii s-a produs într-un moment de neatentie a pazei de coasta. > >Unul numit Don Quijote, a inventat o instalatie eoliana care producea vînt. > >La sesizarea lui Hamlet, un control inopinat a constatat ca e ceva putred în Danemarca. > >Sîngele soldatilor curgea dar el punea degetul pe gaura unde intrase >glontul si sîngele nu mai curgea. > >Soldatul Ionescu avea o misiune importanta: belea ochii la avioane. > >Înclestarea era mare. Aviatia germana facea des atacuri infanteristice. > >La Otopeni erau numai gropi si avioanele le ocoleau si tunarii trageau dupa ele în zig-zag. > >Si tunarul ochi bine si lovi avionul cu teava tunului. > >Dupa ce lupta mult timp, soldatului îi cazura creierii într-o gamela. > >Contemporanii lui Eminescu l-au urmarit ca sa-i ghiceasca filozofia si ca sa-i caute nod în papura. > >Din lumea satului tîsnesc figuri memorabile ca: pupaza, ciresul si altele care au completat actiunea operei. > >Liviu Rebreanu are un mare talent de scriitor de la 300 de pagini în sus. > >Si bietul Eminescu, scîrbit de bisnita societatii sale si ca Veronica Micle îi facea fite, intra într-o etapa noua pe care mi-e rusine s-o spun. > >Tudor Soimarul era apt de lupta, cu vizita medicala facuta. > >Caragiale a scris nuvela "În vreme de razboi" fara a depune un mare efort fizic. > >Eminescu este un mare clasic, pentru ca se studiaza între peretii claselor. > >În versurile: "Ce-ti pasa tie chip de lut / Dac-oi fi eu sau altul?" poetul ne vorbeste despre aspectul fiintei cu care Luceafarul este în gagicareala si ea îi spune ca nu stie daca va fi al ei sau va fi altul. > >Romanul "Rascoala" este conceput de Liviu Rebreanu sferic, pentru ca începe si se termina cu imaginea burtii lui Rogojinaru, care seamana cu sfera. > >La Humulesti Ozana curgea limpede fara prea mari framîntari sociale si >politice. > >Mos Danila îsi facu rugaciunea catre Dumnezeu dupa ce muri. > >Stefan cel Mare a avut o sotie cuminte care sta în palat si îl astepta sa vina de la lupte ca sa puna masa. > >În acest text se analizeaza trasaturile vitelor de la plug, caci aceste obiecte - boul si vaca - sînt cele mai valoroase ale taranului. > >Ion pleca spre casa Anei Baciu cu gîndul la figuri mari ce se fac numai noaptea. > >Nichita Stanescu a stiut el de ce a pus virgulele si punctele acelea în poezie si nu ma bag eu în ce a facut el. > >Pe lînga aceasta poezie Nichita Stanescu a mai scris si un ou si sfera. > >Legile nescrise ale satului sînt respectate cu strictete de Vitoria, >Gheorghita si cîinele lor. > >Metoda folosita de Ion pentru a pune mîna pe pamîntul Anei este >însarcinarea. > >Versul "de la strabunii mei pîna la tine" explica distanta în km, care >exista între poet si rudele sale ce traiau undeva la tara. > >Danila Prepeleac era tovaras de copilarie cu Ion Creanga si cu el pleca iarna la sanius. > >Cînd eroul muri împuscat de nemti pe cîmp, simti miros de marar si de >patrunjel. > >El mergea pe bicicleta cu picioarele goale, bagate în portbagaj. > >Ioana îi zise eroului sa-i bage aparatul în priza. > >Magda îl iubea pe Tudor Soimaru fara sa stie ca acesta nu stia limbi >straine. > >Semnele de punctuatie explica ca limba româna de aceea a aparut, ca sa aiba virgule si puncte. > >Vlaicu-Voda era un functionar model care avea un randament deosebit ca domn. > pai sa nu [alcool][alcool][alcool] pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O blonda,[8**] o bruneta[hippi] si o roscata,[vampa] toate trei gravide[gravi][gravi][gravi], se intalnesc in sala de asteptare a unui cabinet ginecologic. Bruneta spune: [hippi] - Cred ca al meu va fi baiat! - De ce? intreaba roscata si blonda. [hippi] - Pentru ca am stat deasupra cand l-am conceput si se spune ca atunci va fi baiat. [vampa]- Ooo, zise roscata, atunci eu voi avea o fetita pentru ca a stat el deasupra! Blonda se gandeste [sex]si, cu o privire ingrijorata, intreaba: [8**]- Al meu va fi ied? pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sfantul Petru[popa] este la poarta raiului cu Bombonel poponaru. Sfantului ii pica cheile. Se apleaca sa le ia iar Bombonel al nostru ii pune mana pe fund. [popa]- Nu se poate te duci in Iad ! spune Sf.Petru. [q]- Nu se poate, va rog mai dati-mi o sansa! A doua oara se intampla la fel,Bombonel nu se poate abtine si da si rupe[sex][sex] In sfarsit il duce in Iad. Peste o saptamana Dumnezeu [ilp]ii spune lui Sf. Petru: [ilp]- Du-te in Iad si vezi ce se intampla de e asa de frig! Sf. Petru ajunge in Iad unde era gheata cum nu a fost niciodata. Il intreaba pe Dracu: [popa]- De ce nu aprindeti focul ca ii este frig Stapanului? [}:)]- Apleaca-te tu sa-l aprinzi! [fuga] pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...