Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tot despre camile...


Recommended Posts

Un sofer[alcool], vrand sa-si protejeze masina impotriva hotilor[hot] si neavand bani pentru o alarma[bang], lasa un bilet pe parbrizul masinii: [^]"Radioul - defect, benzina - nu are, motorul - componente lipsa". Dimineata isi gaseste masina pe butuci si un alt bilet pe care scria: [hia]"Daca-i asa, nici de roti nu mai are nevoie!"[zz] pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 249
  • Creat
  • Ultimul răspuns
[audinti]- Ma Ioane, spune drept pe cine ai mai avut inaintea mea? [neand]- Pe una[gravi] Florica. [audinti]- Numai pe ea? [neand]- Pe Veta[gravi], Maricica[gravi], Rozi[gravi]...... [audinti]- hoooo.... Sa stii ca sunt f geloasa. [berica]- Lasa tu, mai bine ai fi multumita ca te-ai calificat[xinpat] in finala. pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
Maria[audinti] si Leana[hippi] discuta despre sotii[berica][jamaica] lor: [audinti]- Mario, Gheorghe[alcool] al meu e impotent 100%! [hippi]- Leano, Ion [neand]al meu e impotent 300%! [audinti]- Cum asa? [hippi]- A cazut prostul[B)] pe scari si si-a rupt si degetul si si/a muscat si limba!!! [:(] pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La oficiul pentru plasarea fortei de munca vine intr-o zi un batranel.[neand] - Dom'le, am un nepot[bibe] in provincie si as vrea sa-l aduc în Capitala. Ce locuri de munca aveti? [detectiv]- Pai, avem un post de vanzator de ziare, castiga 6 milioane pe luna. [neand]- Prea mult, zice mosul. El e din provincie, vine aici in Bucuresti, da de bani si se strica. Poate aveti ceva mai modest. - [detectiv]-Vanzator in piata, 4 milioane pe luna, plus ce mai pica. - [neand]Tot e mult, zice mosul. O sa-i strice cu femeile[vampa][vampa], taica. Ceva la un milion, un milion jumate n-aveti? [detectiv]- Ba da, dar pentru salariul asta trebuie studii superioare... pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe coridoarele de la ONU se intalnesc Bush si Iliescu[box]. Bush: - Dle presedinte sunt grabit, dar spunti-mi intr-un cuvant care e situatia in Romania. Iliescu dupa un moment de gandire: - Good![cheers] Bush: - Chiar asa de grabit nu sunt, descrieti-mi in doua cuvinte care este situatia? Iliescu dupa doua momente de gandire: - Not Good! [consti] pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

discutau o româncã[hippi] si o unguroaicã[vampa]. unguroaica zice: [vampa]- io n-am mai fãcut dragoste [xinpat]cu sotul mea de la revelion. românca o corecteazã: [hippi]- vrei sã zici "cu sotul meu"... [vampa]- nu, nu, cã cu al tãu am fãcut/o[xinpat] de vreo douãzeci de ori de-atunci! pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un tânar se întoarce acasa foarte trist[alcool], dupa ce plecase sa ceara mâna prietenei sale. Vazându-l asa, tatal sau îl întreaba: [hot] - Ce s-a întâmplat? Te-a refuzat? [bang] - Da... Mi-a tras si o palma! [hot] - Cum asa?! Nu i-ai spus cum te-am învatat eu? "Draga mea, timpul se opreste în loc pentru mine când privesc în ochii tai!" [:D] - Vai! Asta era! Am gresit formula... I-am spus: "Ai o fata[:o)] de mi se opreste ceasu' !" pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...