Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tot despre camile...


Recommended Posts

Un tanar [bibe]scotian decide sa-si inceapa o noua viata in Australia[surf]. Asadar, pleaca in Australia, isi gaseste un apartament intr-un mic bloc si se muta acolo. Dupa o saptamina-doua il suna mama[tel] lui sa vada cum se descurca baiatul in noua lui viata. [tel]- E foarte bine aici. Dar am niste vecini[ups][ups][ups] tare ciudati. Unul se da toata ziua cu capul de pereti[bang], cel cu un etaj mai sus sta intins pe jos si nu stiu ce dracu' tot vorbeste [:0]la parchet, iar vecina[grasa] de langa urla [:0][:0][:0]toata ziua. [tel]- Doamne, mai baiatule, ce oameni ai pe-acolo? Te sfatuiesc sa nu care cumva sa intri in contact cu astfel de persoane. - Nu, fii sigura ca nu. Stau in apartamentul meu toata noaptea si cant[roker] din ....cimpoi.[bis] pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 249
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Un betiv[alcool] in tramvai, abia se putea tine pe picioare.[:p] La o frana mai puternica, betivul[alcool] cade in bratele unei doamne[hippi], care il impinge cat colo. Betivul[;)] se uita la ea, o analizeaza din cap pana in picioare si-i zice: [alcool]- Urato! La care doamna, raspunde promt: [vampa]- Betivule! Betivul cu un aer plictisit, ii raspunde privind-o cu ochii pe jumatate[B)] inchisi: [:D]- Mie maine imi trece. pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Pe o banca, in parc, doi indragostiti[pup] se imbratiseaza. La un moment dat, langa ei se asaza un domn[jamaica], care o fixeaza cu privirea pe femeie. In cele din urma, partenerul ei nu mai suporta si izbucneste: [:0]- N-am mai pomenit atata obraznicie ! [:(]- Regret, nu vreau sa va deranjez, dar trebuie sa-i cer nevestei[vampa] cheia de la casa[olala] pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bunica si nepoata au o conversatie de suflet Bunica:Draga mea,asculta la mine....in toata viata ta doar o singura iubire adevarata vei avea... Nepoata:Si cine e fost iubirea ta adevarata bunic-o? Bunicul? Bunica: Ohhh,nicidecum draga mea... Nepoata.Dar cine maica? Bunica:Ehhh marinarii draga mea....marinarii
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un student[cit], o blonda[8**] si un homosexual[batcap] naufragiaza pe o insula pustie[surf]. In prima seara, blonda [8**]se duce la student[cit] si ii zice: - Hai sa-l omoram pe homosexual[batcap], sa putem duce o viata sexuala normala[xinpat]. In a doua seara, homosexualul[batcap] se duce la student si ii zice: - Hai s-o omoram pe blonda[8**], sa putem duce o viata sexuala normala[sex]. In a treia seara, studentul[cit] ii omoara pe amandoi, sa poata duce o viata sexuala normala.[:p] pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sex printre clatite Medicii [medic][medic]de la Spitalul Clinic nr.1 Craiova s-au confruntat, zilele trecute cu un caz neobisnuit, transmite Romnet. Un cuplu[mariaj] s-a prezentat la spital, barbatul[bang] avand o rana la organul sexual, iar femeia[balcon] avea arcada[B)] sparta si prezenta o arsura pe omoplatul drept[olala]. Cei doi pacienti le-au spus medicilor ce s-a intamplat. Ei se ranisera reciproc in timpul unei partide de sex oral, consumata in bucatarie[papica]. Tanara "era ingenuncheata" in timp ce partenerul intorcea clatite. La un moment dat, barbatul a dat gres si niste stropi din aluatul fierbinte au cazut pe spatele fetei, care, de durere, si-a muscat partenerul de pee..nis[alcool]. Din reflex, barbatul a lovit-o pe tanara[haibat] cu tigaia in cap.[mariaj] pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In fata unui dozator de cafea un politist[poc] observa cum un tip introduce o fisa, apasa un buton; tipul isi ia cafeaua si pleaca. Curios, politistul [batcap]introduce si el o fisa,apasa un buton si-i cade cafeaua. Foarte fericit acesta isi schimba toti banii in fise si incepe sa le introduca in dozator. Tot baga fisa, apasa pe buton, lua cafeaua, o punea deoparte si iar baga o fisa, si tot asa in continuare. La un moment dat un tip de la coada ce se facuse intre timp ii spune: [haibat]- Hai dom'le odata ca m-am saturat de cand stau aici! La care politistul[batcap] ii raspunde: [berica]- Ce vrei ba, te oftici ca am noroc si castig? pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
  • Adaugă...