Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tot despre camile...


Recommended Posts

Un tip[jamaica] intra intr-un bar, arunca o privire si se aseaza langa o blonda [8**]deosebita. Dupa un schimb politicos de priviri isi consulta ceasul. [8**]- Ati intarziat la vreo intalnire? - intreaba blonda [jamaica]- Nu, dar trebuie sa verific periodic acest ceas super-inteligent, care a costat o avere. [8**]- Super-inteligent? - continua blonda, deosebit de curioasa. [jamaica]- Da. Functioneaza cu unde Alpha si imi transmite telepatic anumite informatii. [8**]- Si ce v-a spus acum cateva secunde cand l-ati privit? -Mi-a spus ca nu aveti chilotii pe dvs. [8**]-Cum sa nu am chilotii pe mine? Este o porcarie de ceas si nu merita banii. [olala]- Al dracului ceas... Se pare ca a luat-o cu o ora inainte.... pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 249
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Patru prietene tinere si frumoase si-au petrecut concediul impreuna la mare, fara barbatii lor. La intoarcere, pe una din ele au apucat-o remuscarile : - Fetelor, am sa-i povestesc lu' barbatu meu de cate ori l-am inselat in concediu. Bruneta : - Ce idioata! Roscata : - Ce curajoasa! Blonda : - Ce memorie! Viata e ca carosabilu'...unii vine, altii trece...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ce spun femeile[vampa]cam des.... 1. O data te rog si eu ceva [blabla]....si atunci ma refuzi.... Aceste cuvinte reprezinta una dintre cele mai frumoase figuri de stil din vocabularul unei femei. Este folosita cu diverse ocazii, cum ar fi o pereche de pantofi de 4 milioane, o trusa de farduri de un milion jumate, o fustita de 2 milioane, cand i s-a facut dor de un kiwi la 12 noaptea sau cand vrea sa vada un film cu Ben Stiller pe TVR 1, in timp ce pe Pro TV joaca Real cu Milan. Expresia nu este, evident, decat varianta prescurtata a lui: "O data pe zi te rog si eu ceva". 2. Nu iei niciodata paine [xx(] In acest caz, memoria femeilor este extrem de scurta. Bineinteles ca ieri ai luat tu paine, si evident ca o faci cu aceeasi frecventa cu care o face si ea. Daca, insa, ieri a cumparat ea paine, memoria ii revine in mod miraculos: "Si ieri tot eu am luat!" Dupa cateva momente de gandire, te va informa ca ea cumpara intotdeauna paine. E timpul s-o iei in brate si sa-i spui repede ceva siropos, pentru ca altfel va avea, in urmatoarele minute, cateva revelatii pe care n-ai vrea neaparat sa le auzi, cum ar fi acelea ca ea cumpara intotdeauna tot, ea plateste intotdeauna facturile, ea duce intotdeauna gunoiul, ea face intotdeauna curat etc., etc. Dupa care o sa auzi textul cu menajera si cu venitul acasa ca la hotel, porc nesimtit care nu-i aduci niciodata o floare. 3. Asa spui de fiecare data [}:)] Orice argument, oricat de logic, paleste in fata dezarmantului "asa spui de fiecare data". Chiar daca va uitati pe Descovery Science si va contraziceti in privinta fusiunii nucleare, tot "asa spui de fiecare data" vei auzi, tu vorbind toata ziua, evident, doar despre fusiunea nucleara. 4. Vii in fiecare seara tarziu Aceste cuvinte pot fi auzite, de regula, o data pe saptamana, respectiv in seara in care ai ramas sa bei o bere[alcool] in oras cu colegii. Printr-o coincidenta nefericita, aceasta este exact seara in care ea voia sa iesiti la un film sau la teatru, in celelalte zile, cand ai ajuns acasa devreme, ea neavand chef de nimic. 5. Nu-mi iei flori[flo] decat cand vrei ceva S-ar putea chiar sa nu vrei nimic. Nu va faceti probleme, nu va dezarma: afla ea in zilele urmatoare ce voiai tu de fapt. Daca in doua saptamani nu vrei nimic, e clar: ai facut tu ceva..... [sm]_________________ copletati fetelor mai departe pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

kehleyr sper sa nu fi unguroaica ca/ti dedic urmatorul banc... In ajunul noptii nuntii, tinarul ungur[bang] asculta ultimele sfaturi ale tatalui[hot] sau: [hot]- Fiul meu, cind vei intra in camera, iti vei lua femeia [grasa]in brate pentru ca un ungur e PUTERNIC[greutati]. Apoi, o arunci in scârba pe pat pentru ca un ungur e MANDRU[vom]. Apoi, te dezbraci la pielea goala[indecent] pentru ca un ungur e FRUMOS[hc]. A doua zi, tatal il intreaba pe fiu ce s-a intimplat: [hc]- Am facut cum mi-ai spus tu, mi-am dus femeia in brate pâna in camera, pentru ca un ungur e PUTERNIC, apoi am aruncat-o in scârba pe pat pentru ca un ungur e MINDRU. M-am dezbracat ca sa ii arat ca un ungur e FRUMOS. Apoi m-am masturbat[:p] in fata ei ca sa ii arat ca un ungur e INDEPENDENT si AUTONOM! [sm] pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In Texas, focosa Lucy [vampa]isi surprinde barbatul[xinpat] cu o alta in pat. Scoase pistolul, si ii zise sotului care sarise din pat: [haibat]-Te castrez, nenorocitule! [alcool]-Draga mea, te implor, mai da-mi o sansa! [:D]-O.K.! Iti dau voie sa le balangani...[olala] pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ion[neand] si Maria [vampa]divorteaza; Maria provenea dintr-o famile buna, iar Ion dintr-una modesta. Judecatorul, intr-o ultima incercare de impaciuire, ii intreaba: [mariaj]- Maria, de ce vrei sa divortezi de Ion? [vampa]- Pentru ca am ajuns la concluzia ca nu e de rangul meu! [mariaj]- Si tu Ioane, de ce vrei sa divortezi de Maria? [neand]- Pentru ca am ajuns la concluzia ca nu e de [:D]...ranga mea! pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...