Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tot despre camile...


Recommended Posts

TEST PSIHOLOGIC > > Citeste bine intrebarea si raspunde inainte de a vedea rezultatul. > Nici un cunoscut de-al meu nu a raspuns (pana acum) corect la intrebare - > nici eu. > Testul e facut de un psiholog. > > O tipa [vampa]si-a inmormantat mama. La inmormantare a cunoscut un barbat[hot] pe care nu-l mai vazuse pana atunci. Tipul i s-a parut fantatstic, barbatul viselor ei...s-a indragostit de el la prima vedere. Cand s-a terminat inmormantarea tipul a disparut fara urma: ea nu reusise sa-i ia nr. de telefon si nimeni nu stia cine era barbatul. > Dupa cateva zile tipa si-a ucis sora. > > Intrebare: Care a fost motivul pentru care si-a ucis propria sora? > Gandeste-te putin inainte de a raspunde, apoi vezi raspunsul mai jos. > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > Raspuns: Spera ca tipul sa apara la inmormantare! > Daca ai raspuns corect, gandesti ca un psihopat. Testul este elaborat de un cunoscut psiholog american si folosit pt. a vedea daca o persoana gandeste ca un criminal. Multi ucigasi in serie au raspuns corect la intrebare. Daca ai raspuns corect fii dragut/a si da-mi de stire ca sa te sterg de pe lista mea de contacts...[:D] pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 249
  • Creat
  • Ultimul răspuns
  • 2 weeks later...
Un barbat[8D] surprins[xinpat] la amanta[vampa] de catre sot[neand] sare de la etajul XX. In cadere se gindeste: "Nu puteam sa stau acasa cu nevasta[audinti]... sa maninc un gratar[papica]... sa beau un sprit[alcool].... si cine stie poate sa fac si sex." Cade cu noroc[B)] pe o capita de iarba proaspat cosita[zid] din spatiul verde al blocului si imbracindu-si izmenele cugeta: "Doamne cum e omul[:o)].... numai doua secunde am fost in cacat[consti] si cate prostii mi-au trecut prin cap[bang]..." pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dorim sa va informam ca, datorita trecerii la leul greu[greutati], cu începere de la 1 iulie 2005, pozitia Kamasutra cunoscuta sub denumirea de 69[xinpat] va fi de acum cunoscuta sub numele de 0,0069. Cu stima, Comitetul [si-eu]de implementare a leului greu. Va multumim![berica][cheers][bis] pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

De unde le scotzi, ca-s super?!? [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))] Iren dubla mamica[zana] Bogdanelu nazdravanu [aerob] si Julia zbintuita[majoreta] In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Doi betivi[alcool][alcool] iau la rand toate carciumile din cartier. Tarziu, dupa 12 noaptea, ce ii vine unuia: - Hai sa mai[alcool] bem ceva si la mine, sa-ti arat si apartamentul care l-am cumparat... [^]- Asta a blocul meu, zice acesta... si intra in scara blocului. [^]- Asta e liftul...hac....si urca la etaj. [^]- Asta e etajul meu... continua betivul, tragandu-l pe celalalt dupa el. [^]- Asta e apartamentul meu,cel din colt....si intra. Aprinde lumina si continua prezentarea: [^]- Asta e holul,aia e baia.... Il trage pe celalalt pe hol. [^]- Sa-ti arat camerele ce spatioase sunt,asta e sufrageria... asta e dormitorul.... spune deschizand usa... [^]- Asta e patul meu, spune aprinzand lumina in dormitor.... aceea din pat e [audinti]nevasta mea, iar acela de langa ea sunt[:p] EU. pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In Rusia comandantul fortelor armate inspecteaza o unitate.Ii pune sa se dezbrace (afara -15 grade), zicandu-le ca orice se inroseste se taie. Primului i se inroseste nasul si ramane fara el. Comandantul il intreaba: [hot]-Te doare? [bang]-Nu. [hot]-De ce? [bang]-Sunt soldat sovietic! La al doilea se inroseste o ureche.Comandatul i-o taie si il intreaba: [hot]-Te doare? [bang]-Nu. [hot]-De ce? [bang]-Sunt soldat sovietic! La al treilea se inroseste scula, comandantul taindu-i-o il intreaba: [hot]-Te doare? [bang]-Nu. [hot]-De ce? [il]-E a lu' ala din spate... pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...