Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tot despre camile...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 249
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Un medic isi aduce studentii in vizita la un ospiciu. Se opresc la un salon unde era un barbat cu privirile ratacite.[xx(] - Vedeti,acest barbat si-a pierdut mintile fiindca femeia cu care trebuia sa se casatoreasca l-a refuzat. - In urmatoarea rezerva il vom vizita pe cel care a luat-o....[cusca] pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Un balbait suna la politie: - A.. a aaaallloo,... po..po..ppollitia? - Da domne, ce s-a intamplat? - A a aam uun cca ..ca..cadavvru llanga mine! - Va rog sa-mi spuneti adresa unde va aflati! - Ssu su..su..nt pe sstrada Ko..ko..ko kok.. - Pe Kogalniceanu? - Nnnnuu. - Domne, cand stii sa-mi spui strada pe care esti, atunci sa ma suni! Sta omul vreo 2 minute, si se hotaraste sa sune iar: - Aaallo, ppo ..po..poolitia? - Da domne. Ce s-a intamplat? - Dddoamna, aam uun cca..ca..caddavru llanga mineee - Si ai aflat pe ce strada te aflii? - Pe Ko..ko...ko.. - Pe Kogalniceanu? - Nnnnuuu. - Domne dar ti-am mai spus sa ma suni cand stii sa-mi spui pe ce strada te aflii. Se enerveaza balbaitul, si dupa vreo 5 minute isi ia inima in dinti si suna din nou: - Aaallo, ppo..po..pollitia? - Tot tu esti domne? - Ddar vv-am mai ss..ss..spus cca aam uuun cca..ca..cadavrru llanga mine! - Am inteles asta dar tot nu mi-ai spus daca esti sau nu "pe Kogalniceanu". - Nnnuuuu, ddaar ll-am a..aa..aadus acoloooooooo!. [bang][foto] [bang] pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O tiganca merge la doctor pentru un control general. Doctorul isi face meseria; o examineaza din talpi pana in crestet timp de mai bine de o jumatate de ora. La sfarsit in timp ce scria concluziile examinarii, explica tigancii: - Femeie, nu ai cine stie ce, doar jos ai cistita, iar la gat ai laringita. Ajunsa acasa tiganca e intrebata de tigan: - Auzi fa, ce-ti zisa doctorul, ha ? - Apoi ba barbate, mio zis doctorul ca jos i-s cam cinstita da-n gat i-s cam largita [bis][hop] pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
  • Adaugă...