Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tot despre camile...


Recommended Posts

  • Răspunsuri 249
  • Creat
  • Ultimul răspuns
Doi indieni[hippi][hippi] stateau pe o culme si se uitau in zare, fiecare in directie opusa. [hippi]Ochi-de-Soim spune: - Vin doi ! [hippi]Ochi-de-Vultur il intreba : - Sunt bine facuti ? - Sunt mari[grasa][grasa]... muschiulosi! - Ce sunt? Fetze-Palide sau indieni? - Fetze-Palide! [8)][8)] - Sunt prieteni sau dusmani? [hippi]Ochi-de-Soim se uita lung..... : - Prieteni! - De unde stii? - Se tin de mîna![bere] pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[grasa]ALO![tel] -(in soapta)[hot] Daa... [grasa]-MAI, E ACASA MAMICA[gravi]? [hot]-(in soapta) Daaa.. [grasa]-PAI, DA-MI-O SI MIE LA TELEFON [hot]-(in soata) Nu poateee [grasa]-PAI DE CE? [hot]- (in soapta) E ocupata [grasa]-BINE, TATA [berica]ESTE? -[hot](in soapta) Daaa [grasa]-PAI SA VINA EL ATUNCI. [hot]-(in soapta) Nu poateee... [grasa]- DE CE? [hot]-(in soapta) e ocupat... [grasa]- BUNICA[balcon], MATUSA[hippi] SUNT? -(in soapta)Daa... [grasa]- DA-MI PE UNA DIN ELE! [hot]-(in soapta) Nu pooot... sunt ocupate... [grasa]- GRRR, DAR ALTCINEVA MAI E PE ACASA??? [hot]-(in soapta) Mai sunt doi politisti... [alcool][alcool] [grasa]- BINE, DA-MI PE UNUL DIN EI! [hot]-(in soapta)Nu pot... sunt ocupaati [grasa]- DAR CE FAC MAI??????? [hot]-(in soapta) Ma cauta pe mineee... [tv] pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

In urma unui studiu realizat de catre prestigiuoasa revista masculina americana Maxime au reiesit 50 de argumente solide pentru a fi barbat. [hot]...adevarat scuze[:D]...doamnelor![vampa]! 1. Iti pastrezi buna dispozitie toata luna. [alcool] 2. Mecanicii auto nu te fac prost.[sofer] 3. Nu cari peste tot o geanta plina de rahaturi.[ups] 4. Nu esti furat la coafor. [:p] 5. Ti-e perpendicular daca nimeni nu observa noua ta freza. [afro] 6. La interviu pentru un job corpul tau[grasa] nu conteaza. 7. Daca esti criticat la munca, nu gindesti ca toti[grup] te urasc in secret. 8. Nici unul dintre colegii tai n-are capacitatea de a te face sa plingi.[olala] 9. Lenjeria intima te costa 50.000 in loc de 500.000.[pathot] 10. Trei perechi de pantofi sunt destui. 11. Aranjamentele pentru nunta se rezolva singure. [papica] 12. Haine de nunta[cavaler]: 30.000.000 lei in loc de 300.000.000 13. Iti pastrezi numele de familie toata viata.[cheers] 14. In luna de miere sau in vacanta ai nevoie de o singura geanta.[recevere] 15. Faci baie[baie] si esti gata in 10 minute. 16. Poti umbla in tricou alb [beach]prin locuri unde te poti uda. 17. Tot ce ai pe fata[jamaica] ramane cu aceasi culoare 18. Nu trebuie sa te razi mai jos de beregata.[8D] 19. Poti lasa patul de la hotel desfacut [hopsieu]fara mustrari de constiinta. 20. Parul carunt si ridurile[neand] iti stau bine. 21. Poti participa la un concurs de ragait[:-)))] fara sa-ti fie rusine. 22. Poti spune orice fara sa-ti pese ce gindeste lumea. [pk] 23. Poti fii Arbitru[hagi], Popa[popa], Presedinte[porc]. 24. Te poti plimba seara cu masina.[avion] 25. Poti uita o aniversare sau sa faci alte greseli, florile[flo][flo][flo] vor aranja totul. 26. Poti sa te asezi cu picioarele desfacute[aerob], si ce daca! 27. Mergi la toaleta [consti]singur, nu in pereche [vampa][vampa]sau in grup [si-eu][si-eu] 28. Cozile la WC[consti] sunt cu 80% mai rare 29. Nu trebuie sa opresti la urmatorul PECO fiindca "WC-ul[consti] e prea murdar" 30. Poti sa-l admiri pe Bruce Willis[detectiv], fara sa mori de foame ca sa arati ca el. 31. Luis Miguel[afro], Ricky Martin[afro], Tom Cruise[afro], Brad Pitt[afro] si ceilalti nu fac parte din universul tau; nu sunt decit o mana de poponari. 32. Nu trebuie sa faci curat in apartament de fiecare data cind vine cineva. [dc] 32. Cunosti cel putin 20 de variante de a deschide o bere. [alcool] 33. Poti rationaliza orice fraza cu un simplu "da-o in pl..exu meu!" 34. Nu trebuie sa monitorizezi viata sexuala[sex] a prietenilor tai. 35. Poti trece in vizita [testoasa]la un prieten fara sa-i duci un cadou. 36. Convorbirile telefonice [tel]cu prietenii tai dureaza mai putin de 60 de secunde. 37. Daca nu suni un prieten cind ai zis ca o faci, acesta nu va comenta cu alti ca te-ai schimbat. [zz] 38. Poti sa te uiti la TV [tv]ore intregi cu un prieten,[cheers] in liniste, fara sa gandesti : "oare-i suparat pe mine?" 39. Daca cineva uita sa te invite la un eveniment, continua sa-ti fie prieten.[pup] 40. Daca cineva merge la un chef [jamaica]cu un pulover la fel ca al tau[jamaica], nu te superi. 41. Daca ai 34 de ani si esti necasatorit, prietenilor tai nu le pasa;din contra, te felicita.[berica][berica][berica] 42. Prietenilor tai nu le pasa daca ai slabit[greutati] sau te-ai ingrasat.[grasa] 43. Nu-ti pasa [grup]daca unii vorbesc in spatele tau. 44. Nu trebuie sa te multumesti mancand [papica]numai resturile lasate de copiii tai. 45. Poti sa te scarpini intre picioare[:D] la orice ora din zi. [ups] 46. Daca-i cald poti sa-ti deschizi camasa fara probleme. [bis] 47. Cu 400 de milioane de spermatozoizi[gica][gica][gica] la fiecare "partida"[xinpat], ai putea dubla populatia pamintului[si-eu][si-eu] ... cel putin teoretic. 48. Poti fi tata [alcool][alcool]zilnic daca vrei, fara sa trebuiasca sa astepti[gravi] 9 luni. 49. Nu te supara ca cel mai bun prieten de al tau are si alti prieteni[mariaj][mariaj][mariaj] si ultima ...sa se bucureeee si ele[vampa][vampa][vampa] 50. ....in comparatie cu o femeie....esti sexualmente SLAB! pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vine unu [haibat]la doctor[medic]si spune: [haibat]- Dom' doctor am o problema. [medic]- Spune ca de-aia sunt aici. - Sunt un om de afaceri cu succes, merg cu afaceri in tara si cand ajung acasa o vad pe nevasta mea cum ma insala[xinpat] cu cel mai bun prieten. [medic]- Bine domne dar eu sunt doctor... - Lasa-ma sa termin. Scot pistolu[bruta] sa-l impusc si ea [vampa]spune: "stai calm nu te enerva ca daca-l omori faci puscarie[cusca] si eu cu cine te mai insel? Mai bine stam la o cafea[cina2] si discutam problema". [medic]- Da domne dar eu sunt doctor... - Lasa-ma sa termin. In urmatoarea saptamana la fel. Dupa doua saptamani la fel dom doctor. Ajung acasa o vad cum ma insala[sex] din nou eu furios scot pistolu ea spune: "stai nu te enerva ca daca-l impusti ajungi la puscarie [cusca]si eu cu cine te mai insel? Mai bine stam bem cateva cafele[cit][cit] si dicutam problema". Asa ca dom' doctor[medic]...., e sanatos sa bei atata cafea[cit][cit][cit]? pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

O mama[balcon] avea 3 fete[audinti][vampa][hippi]. Fetele incep sa se marite la scurt timp una de alta. Pentru ca mama lor era ingrijorata de cum isi vor incepe viata sexuala[xinpat], le-a cerut sa-i promita ca atunci cand vor fi in luna de miere[sm] sa-i trimita o vedere cu cateva cuvinte in legatura cu ce-au simtit in noaptea nuntii. Prima fata ii trimite mamei o vedere din Hawaii dupa 2 saptamani de la nunta. Pe vedere era scris doar "Nescafe". Mama a ramas perplexa pt inceput, ca apoi sa mearga in bucatarie si sa se uite pe cutia de Nescafe. Scria : "Pana la ultima picatura". Mama s-a inrosit toata dar a fost incantata de fiica sa. A doua fata i-a trimis mamei o vedere din Vermont la o saptamana dupa nunta, scriind pe ea: "Rothmans". Mama stia acum unde sa se duca direct: la tigarile sotului ei. Citi pe pachet : "Extra Long. King Size". S-a rusinat din nou dar a fost fericita pentru fiica sa. A treia fata plecase in luna de miere in Cape Town. Mama a asteptat o saptamana si ....nimic. Dupa aproape o luna, o vedere in sfarsit sosi. Era un scris de mana tremurat si 3 cuvinte: "South African Airways". Mama iesi repede si cumpara ultimul nr al "YOU Magazine", rasfoi paginile si in sfasit gasi pagina cu "South African Airways". Scria: "De zece ori pe zi, 7 zile pe saptamana, in ambele sensuri". pa
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Adaugă...