Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (54)


Recommended Posts

'Neatza, fetelor![pup] Saru'mana pentru incurajari, m au ajutat mult![pup] Am terminat ieri bacul; ultima proba a fost la sport, pe care l am luat cu 10....deci la 3 din 6 probe am luat 10 fix[:D]...tare mi's mandra[:p]...acum astept sa se afiseze maine rezultatele si la scris...sper sa fie bine...desi a fost tare greu la toate probele....Poate cel mai dificil a fost la chimie, cand tocmai aflasem ca la ro scris sunt note extrem de mici si mi a fost greu sa ma concentrez....dar sper sa fie bine... Cristina, fratele tau cum s a descurcat?...tot la agro vrea sa mearga? Dana, ma bucur ca ai trecut cu bine si destul de usurel de boala...[pup] Ana, eh...eshti descurcareatza sunt sigura ca le poti face fata la toate![pup] Lora, cum e in concediu?mai ai?sau de acum e gata?[:p] Noi azi asteptam gashca de shtrumphi...k deh...tusha a terminat bacul[:D] sper sa fie notele la fel de multumitoare ca cele 3... pupi multi si voua si copilutzilor[pup][pup] zuza...tusha de shtrumphi...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

A aparut Lora!!! M-a cautat in fuga pe mess dimineata, e la servici si nu are timp de intrat pe net, dar incearca diseara sa ne onoreze cu prezentza. Noi plecam la Dorohoi azi, dupa cum spunea Diana, sa ii facem galerie la primit rezultatele finale la bac si sa o punem sa dea de baut, ca are de ce! [pup] Pupi! Ne mai auzim
Laura [mamica] de shtrumphi gemeni, [zana] Bianca Andreea si [bonjovi] Rares Mihai (13.06.2005) [url="http://laurasn.shutterfly.com/action"][foto]Fotografiile noastre[/url][url="http://picasaweb.google.com/LauraRsiB"] Filmulete cu shtrumphi [/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=77878"]Poveste cu shtrumphi [/url], [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=114871"]Cugetari gemene[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor!!!Nu ati fost prea vorbarete,ma asteptam sa gasesc pagini intregi aici scrise[:D].Mi-a lipsit tare mult forumul asta,v-am spus ca sunt dependenta. Noi suntem la mare,dar fara puiut[q].acum s-a umplut de bubite,e ca un leopard,sta cu bunicile,fac cu randul,mai vine fratele meu si se mai joaca cu el,el e bine suparta destul de bine lipsa noastra,vb des la tel,imi zice pa pa,nu plange. Noi trebuie sa profitam de faptul ca suntem singuri(ca un fel de a doua luna de miere).Vreme buna avem,apa fffffcalda si curata,e super.Gata v-am lasat,poate mai intru zilele astea. http://community.webshots.com/user/allexa06 allexa,mami de Razvanel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

hello gagici!! v-a toropit caldura? vad ca nu mai ziceti nimic. allexa, ma bucur tare mult ca aveti parte de vreme frumoasa, distrati-va si profitati de zilele frumoase in doi, chiar daca imi imaginez ca ti-e greu stiind ca puiutul mic e acasa,dar macar e pe maini bune si e bine ca nu plange,altfel cred ca ti-ar fi fost si mai greu. Te pupacim si asteptam vesti bune si pozici! distractie placuta! [pup][pup] la toate fetele si seara buna! Aurora [gravi]25+, mamica de viitor delfinas [baietel] http://md.lilypie.com/LID2p3.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu][pup][hia] Salutare, gasca! Ce mai faceti? V-a fost dor de mine??? Bineinteles ca da...[:D] Si mie de voi! Am citit azi in fuga din urma, am vazut poze foarte frumoase cu strumfi la mare si copiluti la ziua Casandrei - v-am trimis un sms, Ana, sper ca l-ati primit - cu Stefi draguta, cu Razvan cel nazdravan, cu micutul Andrei si am incercat cu Bubamara, dar nu merge...[:(] Toti sunt frumosi foc si asa mari fata de cum i-am vazut prima data!!!! Concediul nostru a fost f. fain, nu ne pare rau ca am mers, am vazut locuri f. frumoase, noi, altele deja stiute dar dragi noua, am cunoscut oameni noi - a fost o experienta frumoasa. Totusi, cum vorbeam si cu al meu sot, se vede ca suntem romani....ne era dor si de nebuneala care de regula ne enerveaza la culme...ce sa-i faci, asa e romanul...aia acolo si respira dupa program... la amiaza si seara sa mori de foame ca n-ai de unde cumpara o paine... Italia e plina de romani ca nu mai au loc ei de noi...pana la urma eu cred ca or sa invete ityalienii romaneste, ca i-am invadat din toate partile. Peste tot - hoteluri/restaurante/magazine/parcuri, era imposibil sa nu dai macar de 1-2 romani. Marea si plaja sunt deosebit de curate si linistite, potrivite mai ales pt. copii in statiunea in care am fost noi - nisip fin, apa mica...o curatenie ce aici nu ai sa vezi in veci...sezlonguri pe care seara le spalau cu peria cu apa, dusuri, toalete pe plaja, cabine in care te puteai schimba, le inchiriai si-ti lasai calabalacul acolo, nu-l carai dupa tine la hotel....totul super, f. bine pus la punct, locuri de joaca pentru copii pe plaja...o sa vedeti in poze, insa sunt f. multe si n-am timp pana sapt. viitoare sa le selectez. Am fost prin Elvetia, am stat cateva ore intr-o statiune, St. Moritz, e deosebit totul acolo, e perfect - jos era cald si frumos, flori, iar in munti se vedea zapada. Lacuri f. limpezi printre munti, am si pozat pestii la un moment dat, se vedeau cum inotau. Ne-am plimbat mult prin statiunile de la malul marii, riviera italiana e frumoasa tare, am ajuns si-n Monte Carlo intr-o zi...superb oras...hoteluri si cazinouri pretutindeni...lume cu bani...nu e de noi decat pt. vizitat. Ne-am plimbat mult si prin Budapesta, frumos tare, pacat ca Bucurestiul nu-i ajunge nici la jumate...de asemenea si Szeged-ul frumos...Ungaria nu are nici mare nici munte, insda stie sa faca turism...pacat ca Romania e departe... In rest...ce sa mai zic...o sa va povestesc in direct poate intr-o seara, poate ne vedem sapt. viitoare, daca o sa puteti, la un suc, la o bere, ceva..mai vedem. Pana atunci o sa pun si ceva poze. Iustina s-a simtit f. bine la mare si pe oriunde, insa tot intreba de ce oamenii aia nu vorbesc bine...[:D]..dupa ea, nu stiau sa vorbeasca. Si s-a cam saturat de masina, nu prea o mai suporta...zice ca vrea numai pe jos. Aseara voia sa ramana in Bucuresti, la verii mei, zicea ca au si ei nevoie de un copil si ea ramane la ei, apoi vine acasa cu taxiul. [:D] A, am ost si-n Herculane 3 zile - am fost cu salupa pe Dunare, a dat rateuri de vreo 3 ori, a ramas fara benzina in mijlocul apei..aventuri cu adrenalina, chiar mi-a placut...suntem putin nebuni, asta e concluzia...[;)][cool] Acum va las, ma bucur ca sunteti ok, chiar daca varsatul de vant a cam dat iama pe la voi, distractie placuta Allexa la mare, plec direct in pat ca-s cheauca...am ajuns acasa pe la 3 si ceva asta noapte si am fost si la serviciu azi...[alcool] Diana, tusa de strumfi, felicvitari, ma bucur mult pentru tine, sa-ti dea Dumnezeu mult noroc in continuare! Va pup, noapte buna! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Lora mey,deja te-ai dus la serviciu?!![neand]ma bucur ca a fost fain si v-ati simtit super,ce multe locuri ati vizitat...[cool],abia astept sa vad poze!! Alexa concediu placut la mare si vreme cat mai faina!!In ce statiune sunteti si cat stati?? Diana bravo,sa nu uiti sa dai si la noi de baut [:D] eu am fost sch 2 azi,copii i-am avut unul la mama,unul la tara,asa ca in seara asta a venit sotul de m-a luat de la serv si am iesit sa papam la Nefertiti,nici nu mai stiu de cand n-am mai iesit impreuna in oras ,la o terasa[bang] va tzuc...noapte buna,plec in pat!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neatza fetele!! trezireaaaa!!!!! Va invit la [cafea][cafea]!! nu ma lasati sa o savurez singura! Lora, bine ai revenit! Minunat concediu si dupa cum descrii ati vazut locuri superbe! dar ce repede ai mers la serviciu!!! Asteptam pozeee sa ne clatim si noi ochishorii!! O zi buna si weekend minunat!! Multi pupici tuturor!! Aurora [gravi]25+, mamica de viitor delfinas[baietel] http://md.lilypie.com/LID2p3.png
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Eu sunt prezenta la cafea deja. [:)] Am mers repede la serviciu ca nu vreau sa pierd nicio zi aiurea din concediu...e si asa destul de scurt pentru gusturile mele...vreau sa-mi mai iau cateva zile in septembrie. Dana, fain ca ati iesit undeva, in oras, doar voi doi, conteaza mult. V-am pupat pana luni ca plecam la bunici in week-end, ca-i venita si cumnata-mea din Germania si Iustina abia asteapta sa se joace cu verisoara ei. Sa aveti un sfarsit de saptamana cat mai placut! Lora, mami de Iustina
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...