Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Piatra Neamt ,Perla Moldovei (54)


Recommended Posts

Lunnaai grija de tine si ia partea buna a lucrurilor, vei sta acasa , te odihnesti! Anacred ca iti este destul de greu. stiu ca si Iuliuta ajunge destul de tarziu acasa. La sta ma refeream si eu ca la fel va fi si la mine. Elinia pe bulevardul dintre hotel ceahlau si Muzeul de istorie si pe dreapat si pe stanga mai sunt magazinase de rochite de mireasa..., in gang la Pietricica. AdrianaDa Ian merge la gradinita la toamna, Nu stiu ce voi face cu el in vacante, ca am sa renunt la tanti. Carmenstefi asa am zis si eu ca sunt amuzanti pustii nostri cand spun prostioare, Dar cand vezi cum se uita parintii copiilor di parc la tine si la Ian cand Ian ii injura , si cum iau copii de langa el sa nu se mai joace cu copilul care vorbeste urat, nu mai este asa de comic[help][help] Aleexa06, elinia daca baietii nu au nimic, sunt sanatosi nu cred ca trebuie sa va ingrijorati cu nemancatul. Si ian a avut peru=ioade din acestea si i-au trecut de la sine. Asta e parerea mea.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Salut!In sfarsit am putut intra[bang],ca astazi nu mi-a dat voie,nu-mi recunostea numele de utilizator si parola[alcool]. ELLINIA-Da,eu sunt la Eli Ali Mir si sambata sunt acolo pana la 13. Fetelor,Razvan de cateva zile nu se mai desparte de o jucarie(de o maimutica,Marco)peste tot este cu ea,ii da sa bea apa,sa manance,o culca,merge cu ea in oras[alcool) e o nebunie cu Marco asta,dimineata nu vrea sa plece fara el la cresa...dar azi dim i-am spus ca la cresa o sa-l piarda si apoi nu o sa-l mai aiba,s-a uitat la mine,s-a uitat la Marco si s-a dus,l-a asezat in patutul lui si a zis;Marco acacia,Marco nani[:D]nu-mi venea sa cred,cu o zi inainte a plans de-i curgeau lacrimile siroaie pe obrajori,ca nu-l las cu Marco la copii. http://good-times.webshots.com/photo/2500173780103229262lIzDjZ cateva poze cu Razvanel si Marco,nedezlipiti http://community.webshots.com/user/allexa06 allexa,mami de Razvanel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata!Eu inchid ziua,eu o deschid?ok.Fac o cafea bunaaaa,cine vine?[cafea][cafea][cafea] CARMEN E - ce mai faci??? Poate intri sa ne mai spui ce-ai mai facut.[;)] ANDREUTZA-ce face Lora,ai mai vb cu ea?Tu cand pleci in concediu?Parca spuneai ca se apropie,nu? CARMEN - pupici lui Stefi [pup] LAURA - voi ce faceti,cum va simtiti acolo ? http://community.webshots.com/user/allexa06 allexa,mami de Razvanel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'neata! Allexa multumesc pt cafea,chiar ca o faci buna!Eu zic ca e bine sa aibe un maimutoi din asta,la care sa tina,stiu ca si eu aveam un ursulet in copilarie,Doamne ce mai tineam la el.E tare dragalas Razvanel,si tu arati f bine [;)] Cristina eu nu stiu sa te ajut cu rochia de mireasa,cand am fost in postura asta,mi-am luat-o de la Agnes.Dar tot vad ca sunt vitrine prin oras...Ce bine ca e mama ta la tine... Ianusca de ce renunti la bona?Eu daca as fi avut o femeie de incredere nu i-as mai fi zis mamei sa se lase de serviciu,chiar si cu el la gradi,tot ai nevoie,gandeste-te ca se imbolnaveste... Marani deci in Costinesti ati fost,cum ti se pare plaja?Stiu de acum 2 ani ca nu era grozava,poate o sa avem timp sa mergem si in alta parte.Spor la mutat,dar daca te duceai la job,faceai naveta?? Adriana nu,n-am facut in copilarie,asta-i clar[:(!] Laura nu stiu de Paul,inca e la tara,am sa sun si azi sa vad,cu toate ca poate era mai bine sa faca si el,si sa-mi iau de-o grija. Aurrora multumesc. CarmenE ce faci,cum mai e la serviciu,mai zi-ne ce noutati ai!? Fetelor,multumesc de incurajari,stiu ca boala e mai grava la adulti,tocmai de aia mi-e frica,deja aseara cand am ajuns acasa aveam 38,3 febra,am facut asa o baie,ca de acum,cu bube pe mine,cam greu [V]Dr.Tardea din bloc de la mine,mi-a dat sa iau Aciclovir la 5h,dr de familie mi-a zis sa nu iau,ca mai bine sa las boala sa evolueze in voia ei,si am ales a doua varianta,sper ca n-am gresit. Inca ceva,in legatura cu serviciul,m-am simtit atat de nashpa cand i-am zis sefului de tura,noroc ca cele 2 colege ale mele au facut varicela,dar am alti colegi de pe alte ture care n-au avut.Pana la 1 iulie treb neaparat sa ma intorc,ca pleaca una din colege in concediu,incepe sezonul concediilor si de acum nu voi mai putea sa iau nici un liber pana in oct.Asta e.Nici macar de ziua copiilor mei. Va las,ca deja mi-e rau,ca n-am mancat nimic,o zi buna!!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Dana, imi pare rau ca esti in postura asta. Eu cred ca ai ales bine, in sensul ca nu iei pastile, bolile astea trebuie sa evolueze cum le e cursul. Multa sanatate! Iti trimit un pm, poate te uiti cand ai timp. Alexa, poate reusesc sa ajung sambata pe la tine pe la serviciu. N-am stiut ca se cheama asa! Aurora, am vazut multe gravidute la mare, stateau sub umbrelute, nu direct in soare, eventual chiar si cu un tricou pe ele - nu stiu care le era moticul - poate nu vroiau sa ajunga razele direct pe burtica...Mai ales daca nu prinzi perioada aceea cand e cald de nu poti respira, cred ca ar fi foarte bine sa mergi la mare. Si eu am fost la mare cand eram insracinata, numai ca inca nu eram sigura, doar banuiam ca sunt insarcinata. Dar, daca prindeam vara cu burtica sigur mergeam! Ianusca, la mine e ceva general cu mancarea, mereu m-am plans pe aici ca nu mananca Stefan, acum e ceva mai bine, ca macar mananca cu d-na. Si eu ma gandesc cum sa fac cu d-na de la toamna, n-as renunta la ea, dar pot sa stiu cand si cum se imbolnaveste? Si apoi si salariul ei si gradinita, cred ca e cam mult... Oare Lora cum o fi procedat cu Mia? Am sa o intreb cand se intoarce din concediu. Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se vede treaba ca bantui de una singura pe aici! Alexa, l-am vazut pe Razvanel in poze, ce frumos papa el prajiturele! Si pe Marco l-am vazut. E normal la varsta lui sa se ataseze de o jucarie, o paturica, etc. Eu am incercat sa-l fac pe Stefan sa se ataseze de o jucarie, ceva, si n-am reusit, el e atasat de mana mea . Oricat de ciudat ar parea, inainte de culcare vrea sa ma tina de mana, sau in timpul noptii, cateodata, sau fara motiv. Dimineata, cand noi ne bem cafeaua si el isi bea laptele trebuie musai sa ma tina de mana, si mai spune cateodata ca e mana lui. Odata am facut ochii cat cepele cand a zis "eu nu pot fara mana". Deocamdata il las in pace, am sa vad cand o fi mai mare cum evolueaza lucrurile. Emma, tu nu ne mai spui nimic? Cristina si [aerob] Stefan Costin (25.02.2005) http://www.shutterfly.com/view/pictures.jsp http://community.webshots.com/user/ellinia_c
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LUNNA - ooooo,multumesc[:)] Ellinia- maimutica asta e a surorii mele ,de cand avea vreo 10 ani(acum are 27[:)]).Ce pana acum nu a vazut-o?dar nu l-a interesat!Pana sambata cand am fost noi la nunta si el a ramas cu mama,atunci i s-a pus pata pe Marco si l-a luat acasa(doar coada e cusuta pe la mijloc,ca a fost rupta[alcool]si se cunoaste ca e vechi,dar lui ii place.Am sa ma uit prin magazine sa vad daca vad ceva asemanator sa-i cumpar,macar sa arate mai bine,daca tot umbla cu el peste tot. In pozele alea cu Marco,au fost facute duminica trecuta - prima data cand l-am dus la cofetarie(ca pana acum am evitat prajiturile de cofetarie),dar acum mi-a cerut" totu mama"-adica tort[alcool] http://community.webshots.com/user/allexa06 allexa,mami de Razvanel
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] Remember me? Nu v-am abandonat, doar ca in ultimele zile nu prea am mai avut acces la net. Am vazut ca am ceva de recuperat, asa ca fug la [cit] din urma. [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai, mai da' ce-ati mai scris [:0] Laura, Lora sa aveti parte de un concediu de vis (si pentru mine)[pofta] Laura multumim pentru poze.Mi-ai facut un dor si-un chef de mare...[:(] Aurorra si eu aveam stari de nervi cand eram insarcinata.Nu-l mai suportam pe sef si mi se parea ca mai e o vesnicie pana nasc.Abia asteptam prenatalul.Si cand, in sfarsit, am intrat in prenatal...la o saptamana am nascut.Si apoi, am inebunit 2 ani acasa.Abia asteptam sa merg la munca. Ianusca ti-au mai trecut nervii?Si eu am uneori impresia ca doar eu le fac pe toate si ma iau de sot [blabla], care e baiat tare bun si ma ajuta...dar nu cand vreau eu [poc] Ellinia eu am avut rochia de la Agnes Toma.O vazusem intr-o vitrina si [m-a]Am facut pe naiba-n patru s-o am.Acum, cred ca nu te mai poti apropia de produsele lui Agnes, ca deh, a devenit cunoscuta... Marani plaseaza postul ala bun altcuiva [;)]Despre ce era vorba? Ce-ti face Bubamara?I-a placut la mare?Baga o poza sa va vedem. Allexa pupici dulci pentru Razvanel si Marco.Cum a fost la nunta?Si noi avem in Iulie nunta la Neffertiti.Cat mai merge darul la o nunta acolo? Ellinia Stefan ce mai spune?Spor la cumparaturi cu finuta! Adriana ce fericita trebuie sa fii cu mami tau alaturi.[pup] dulcetile mici. Dana imi pare rau ca esti suferinda si sper sa treci cu bine peste boala.Cred ca Edi si Paul iti sunt ajutoare de nadejde zilele astea.Aveti grija de voi [pup] Carmen ce smecheruta e Stefi.Ia da-i un pupic dulce de la mine [dual] [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"]POZE[foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...