Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

INVIDIA _ boala grea?


Recommended Posts

quote:
Originally posted by tibiuta
Codruta ,poate ne lamuresti totusi cu misterios(a /ul) care a recunoscut ca te-a barfit. off topic :te-ai laudat pe un alt topic cu o cura de slabire minune incercata de tine.Sunt 3 fete care iti cer sa-ti activezi pm,sa le poti trimite acea reteta. mamica lui David
nu am barfito
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 28
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu zic ca este mai bine sa fi de invidiat decat sa fi de plans..asa ca ia gandeste-te daca ai de ce sa fi suparata? Daca te barfeste ..asta este alt cantec...vezi daca este adevarat..iar cel care asculta si spune mai departe, are si el partea lui de vina...deci,daca nu exista unul care pune urechea,n-ar exista nici birfa....este nevoi de 2 ptru un tango. monica mami de print http://www232.rockyou.com/my_gallery.php?source=smgb&instanceid=84575297&islocal=true# http://www232.rockyou.com/show_my_gallery2.php?instanceid=77828117
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Fetele, recunosc ca sunt invidioasa! Sunt invidioasa pe unele care arata mai bine, sunt mai tinere, au alte perspective in viata, au deja casa lor si mai nou au un bebe! Mda, ce sa faci? Cateodata cei din familie imi spun "De ce esti asa de incrancenata in viata??? Toate lucrurile bune se intampla exact cand nu te astepti!" Da' io, cred ca avand drept etalon pe altul mai realizat profesional/material/social/intelectual/fizic mai frumoas etc. etc. ma voi ambitiona sa realizez cel putin jumate! [alcool][alcool][alcool] Si drept urmare, la balanta de sfarsit de an eu vad doar esecurile, nu si realizarile! [bang][bang][bang] Desi sunt ok! Sper sa nu uit din vedere lucrurile importante: ca suntem sanatosi, la numar exact cati trebuie, ne iubim, tragem in aceeasi directie! [^]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Se spune ca numai o persoana neinsemnata nu este barfita, invidiata sau dusmanita. Asa ca mie mi se pare cat de cat OK cand sunt invidiata... insemna ca am realizat ceva ce si-ar dori si altii,ca sunt o persoana interesanta, ca persoanele care ma invidiaza nu au puterea sa faca ceea ce am facut eu.... adica o fapta de lauda, o realizare etc. ( ca doar nu esti invidiata pentru fapte rele ). ... insa doare foarte tare cand realizezi ca te invidiaza cea mai buna prietena sau o ruda in care ai avut incredere deplina , fata de care iti deschideai sufletul si nu credeai ca vreodata te va trisa...te va barfi.....sau te va invidia....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...