Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Arad - editie aniversara - 100


Recommended Posts

Apuc si eu sa intru... Aseara am fost la niste prieteni unde ne-am gratarit. Am fost fara copii care au ramas la bunici peste noapte. Azi am fost toata gasca la Gyula. E foarte fain. cred ca cel mai fain strand din Ungaria la care am fost. Este bazin cu valuri. Sunt multe terase dar si multa umbra. Copiii s-au simtit super. E cam lung drumul ca sunt 75 km pana acolo... Clau m-ai socat cu vestea...daca auzi noutati sa ne ti la curent. Eu stiu ca tipa are(sau avea) psihoza si nu mai iese de o vreme din casa...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 204
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Cristina, eu am filtru dar nu-l folosesc. Cam de doua ori pe saptamana trebuie sa curat apa, adica trag cu furtunul mizeria ce se aduna la fund. Clau, unde mergeti in concediu? Ce ati mai rezolvat cu banca? Gabi, voi cand plecati? Daca merg fara Teo la unguri imi trebuie declaratie la notar pentru copii, asa-i? Nu are niciodata vreme sa vina cu noi...[q] Alina m, sa-ti stapanesti fericita masinutza! Te-ai "dat" cu ea prin oras?[:D] Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ducy, felicitari pentru sarcina. Cat timp ai? Alina sa folosesti sanatoasa masina. Ai condus-o? Cum merge? Carmen ce mai face Serbanica? Am visat azinoapte ca am fost la tine in vizita cu mai multe fete, dar pe Serbanica nu l-am vazut. Erai numai tu acasa iar copiii la plimbare cu Ovi.[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...