Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Rahova sau apropiere (39)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 199
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'neata fetelor, [cit]...deci v-ati distrat! ma bucur pt voi... eu am lalait-o pana pe la 7 ,dupa care m-am apucat de treaba! Vicky,musacaua cu piure de cartofi se face exact ca cea cu cartofi fierti,numai ca piureul tb sa fie putin mai tare(consistent) ca sa nu se imprastie...sau suficient de tare,ca nici prea tare nu e bine! restul ingredientelor le stii? daca nu, ti le scrie monica ca ea are mai mult timp [:D] Dory,tu ce-ai patit? unde ai reusit sa racesti? stai imbracata subtire? [neand]...nu, ca nu bat iti trebuie tie,uite [pup] sa-ti treaca! Lexi,si de la mine sanatate Mariei [pup] o zi buna va doresc, Vio,mamica lui Mihnea [avion] viitor "descoperitor" de infinit *GRUPUL FETELOR FANTASTICE* __________________________________________ Tot ce se intampla, se intampla intotdeauna cu un motiv!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai, ce rau imi pare! V-ati intalnit la Piticot si eu n-am stiut. Pe de alta parte nu stiu daca era bine sa ne vedem cu copii mici pentru ca atat Tudor cat si eu mai tusim putin. Poate va pricopseam si pe voi cu ceva si nu era bine. Nu stiu daca v-a zis Monica, dar acum 2 duminici Tudor a facut febra 39.6. A facut tratament cu antibiotic, i-a trecut, dar inca mai tuseste. 2 zile mai tarziu m-a luat si pe mine raceala, fara febra, dar destul de raut. Acum tot mai tusim amandoi, eu mai am si ceva in gat de care nu scap si pace. Partea proasta e ca in prima zi cand a fost Tudor racit a fost la noi verisorul de 6 luni, care evident a racit mult mai rau. De doua saptamani tot nu mananca bine, tuseste si nu mananca. Sper ca voi aveti vesti mai bune. Daca va mai fi rost de intalneala, please sunati-ma si pe mine. Ati fost asa de aproape de mine!
Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005 [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=97290"]Delu Prichindelu'[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

buna dimineata fetelor aseara nu am mai apucat sa scriu,i-am facut baie lui andu,i-am dat sa manance,ne-am mai jucat un pic si la nani ca eram franti a fost fff frumos dar cam scurt...[bang],e destul de dragut locul de joaca de la piticot,pt ceva de cartier este suuuper ANDREEA m-am gandit eu cum de nu vii tu care esti la 2 pasi... MONICA ce a mai facut ruxita aseara,te-ai uitat daca s-a lovit rau?sper ca nu [pup][pup] DORY multa sanatate si[pup] fetelor acum va las ca am la treeeeeeeeeeeaba azi,de nu ma vad[hopsieu]v-am pupat pe toate MIRELA mami de andreas nazdravan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

neatza fetelor, eu o pregatesc pe bunica de plecare la tzara [q] as fi vrut sa mai stea...dar nu se poate caci toti sunt batrani in satul ala si nu pot avea grija de doua gospodarii... si noua ne-a placuta tare mult aseara, astia mici au fost super incantati au spus ca au fost la petrecere [:D] Mire, ruxi nici nu mai stie ca s-a lovit...la ea asa e...atunci pe moment...si apoi uita [:D] vicky, musacaua cu piure asa este...se face la fel ca cea cu cartofi fierti felioare sau cartofi prajiti felioare...fierbi cartofii, ii scurgi bine de apa si faci un piure gros, fara sa adaugi lapte, ci poate doar putin unt...in rest compozitia din interior este la fel. Dory, sanatate multa vio, cand mergi dupa mihnea vineri sau sambata? andre-ea, noi Duminica mergem la circ, vreti si voi sa mergeti? daca da asteptam raspuns. dar sa fie sigur, sigur noi deja am dat banutii andreeip pentru bilete...listuta deocamdata arata cam asa: Vio+Mihnea Vicky+Dani Andreap+Maria Monica+mama+ruxi+alex platesc bilet doar copilashii peste 4 ani(si sunt tinuti in brate) biletul este 30 Ron(sunt si mai ieftine 25 ron dar si mai scumpe) noi am ales calea de mijloc [:D] Duminica la 18.30 va [pup] pe toate monica mami de alex [bonjovi] si ruxi [zana] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/Prajituri"]Prajituri si papa bun[/url] [url="http://picasaweb.google.co.uk/MonicaElizabet/PapaDePost"]Papa de Post[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vio, Monica, multumesc de reteta. Intre timp am aruncat o privire la preparatele Monicai si m-am inspirat si de acolo[pofta]. Monica, tu stii, de kabe batata vorbesc[;)]. Suna bine si arata si mai bine[:D]! Asa ca asta incerc sa fac, sa vad daca imi iese. Cred ca maine fac, ca nu stiu cat stau azi la dr. Sa-mi tineti pumnii, ca nu a iesit ceva bine la colposcopie[bang]. Din cauza ca am tot avut crize de fiere in ultimul timp, incep sa schimb meniurile, fara grasimi si prajeli pe cat se poate (ce e mai bun decat pielita de la pui si slaninuta prajita[:D]?). Si Dani a fost super incantat aseara, acum asteapta cu nerabdare sa mergem la circ[:D]. Chiar, voi cu ce mergeti? Poate ne intalnim si mergem impreuna, sa nu se plictiseasca copii pe drum[:D]. [pup][pup] Vicky http://community.webshots.com/user/viki39
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna dimineata si multumim pentru urarile de sanatate! [pup] Au avut efect pentru ca ieri Maria n-a mai facut febra iar azi-noapte a dormit bine. Cum a fost intalnirea de la Piticot? Inteleg ca v-ati simtit bine. Poze nu puneti? Andre_ea multa sanatate tie si lui Tudor! [pup] [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mirclau, locuim in vest, la granita cu Luxemburg. Orase mari in zona ar fi Saarbruecken, Stuttgart, Bonn... Ar fi super daca ne-am intalni! Va asteptam cu drag pe la noi![;)] Apropo, verisoara gta a nascut? Se simt bine ea si bebe? Daca ne intalnim in martie, probabil o sa-ti mai dau niste lucrusoare pentru ea, daca nu, atunci la vara cand venim in Bucuresti. [mamica][9cer] de [zana][url="http://www.totsites.com/tot/mariacornelia"]Maria Cornelia (20.09.2006)[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

LEXI atunci vorbim ca noi mergem in HALLE pe langa berlin,cand ajungem acolo te contactez eu pe forum si vorbim,ar fi frumos [pup] MONICA am primit mailul tau,dar din pacate nu pot participa pt ca nu stau fff bine la capitolul asta am avut fff multe cheltuiei:alarma+sistem de supravegehere,ziua mea,si multe altele,imi pare tare rau,si eu mai ajut si niste oameni care imi sunt si rude si traiesc la tara de azi pe maine,au un copil si unul pe drum si d-aia zic ca nu am momentan,nu vreau sa te superi[pup] azi nu am mancat mai nimic decat niste branza greceasca cu ardei iute si sunt cam lesinata de foame,voi ce mai gatiti azi? MIRELA mami de andreas nazdravan
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...