Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zodia Gemenilor ( 19 )


Recommended Posts

Aida, mamica curajoasa, bine ati venit acasa! V-am citit pe la toate subiectele, inclusiv la cafenea, si tinem pumnii stransi-stransi, sa fie si vesti bune! [pup][pup][pup] Azi: Luati initiativa oriunde va aflati si orice ati face, astfel veti reusi sa canalizati lucrurile intr-o directie folositoare voua. Astfel, aveti sansa de a ajunge intr-o pozitie mai comoda, iar intentiile voastre se pot indeplini mult mai usor. Poate aparea si o provocare noua, care ii va face pe Gemeni sa creeze si sa analizeze mai multe directii de evolutie. Insa, aveti grija la asa zisii prieteni(e) care incearca sa va mai taie din elan, asa ca ramaneti cu picioarele pe pamant. Gata! Mi s-a pus pata, vreau si eu casuta mea! Cand mai aud ca alti prieteni au gasit super oferte, si noi inca stam in chirie... Desi faza cu casa blestemata a Aidei, imi cam da fiori reci... Olim, sper sa reusiti sa veniti cat de repede in tara, sa vindeti acolo cat mai profitabil! Pana la urma, unde va veti reloca: Cluj sau Maramures?? Stii ca eu sunt nascuta in Sighetu Marmatiei? [:D] Raluca, mai sunt probleme cu colegele? Eu de cand mi-am pus in cap proiectul cu casa numai am timp si nervi sa ma gandesc la munca. Pur si simplu: venit/servit/plecat! Luna, nici nu stiu ce sa iti mai spun, ca am impreisa ca suntem gemene! [:D] Tzuni, Doina va pup si pe voi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

'Neata! Da, blackgirl... probleme or fi vesnic acolo la noi. Chiar ieri am mai aflat niste lucrurie de mi-am facut cruce. Oricum, am inceput iar sa fiu nesimtita, am mai avut eu perioade de astea. Adica nu ma mai intereseaza ce se intampla in jur. Ma duc, imi fac treaba, plec... Si gata... O saptamana buna! [url="http://community.webshots.com/user/ralnied1"]Foto Ralu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

S-ar putea sa aveti o zi tensionata din cauza divergentelor cu partenerul de viata. Va recomandam sa amanati deciziile importante, pentru ca este posibil sa fiti confuz si sa nu va puteti concentra. Ar fi bine sa va puneti ordine in idei. Fiti mai atent cu persoanele in varsta din familie! [url="http://community.webshots.com/user/ralnied1"]Foto Ralu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eforturile va sunt incununate de succes, deci merita sa trageti tare, indiferent cat de plina ar fi agenda de lucru, pentru ca, in final, reusita va fi a dv. Prin ambitie, prin munca, prin concentrare, aveti sansa de a va atinge un mare tel la serviciu, fie ca se calculeaza in bani, in rezultate concrete sau in aprecierile sincere ale colaboratorilor. Azi se va vorbi despre dv. in termeni laudativi, pentru ca va descurcati de minune in cele mai dificile situatii. [url="http://community.webshots.com/user/ralnied1"]Foto Ralu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi: Nu lasati ca niciuna dintre incercarile zilei sa va faca sa dati inapoi si nici ca unele persoane sa va faca viata mult prea complicata. Pentru a evita astfel de situatii, Gemenii ar face bine sa arunce o privire mai patrunzatoare peste situatiile ivite si veti intelege ceea ce, de fapt, se cere de la voi, dar si cum puteti sa puneti in slujba voastra atributiile pe care le aveti. Pai cum sa nu sune bine horoscopul Ralucai, daca azi intra salariul! Numai conteaza ca trebuia sa intre inca de vineri... [bang][bang] O zi mai buna fetele! Ninge asa de frumos la Brasov, inca de dimineata! The winter is back in town!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...