Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zodia Gemenilor ( 19 )


Recommended Posts

Buna fetelor!La noi e vant si soare...de tot k... Eu chiar tre sa imi pun ordine in idei...in tot, caci ma asteapta o provocare...acum sa vad ce va iesi.Nu e mare lucru dar trebuie sa fac fata unui dusman de acum 15 ani, care mi-a facut mult rau...sa vad cum fac...trebuie sa fiu diplomata... Va puppppppppppppppp!!!! Doina Bita
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Da, mai Raluca, dar cum ninge in Brasov nu ninge in nici un alt oras (parerea mea! [:D] ). Pacat insa ca nu profit de timpul acesta frumos, sa fi iesit si noi in Poiana, mai ales cu sotul in concediu de 2 zile. Eu am mult de lucru, azi de mers la mama, maine la banci, joi si vineri alte lucruri pe langa munca planificate... Si tot asa... Doina, asta cu dusmanul de 15 ani... este cumva vorba de soacra?! [:D] Te [pup] si fie sa iti dea Cel de Sus mintea cea mai potrivita!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

doina tinem pumnii stransi si venim cu armele din dotare sa iti fim alaturi. Eu aduc [sm] , voi ... blackgirl0 serios , ca daca stau sa ma gandesc cum eram noi cand stateam in apartament si cum au inceput sa se strice "vremea" cand ne-am mutat in casa ... pai zau ca as prefera sa stau in chirie dar sa nu am probleme. Nu stiu ce sa zic. Uite husbantu spre exemplu , merge in cursa 5-6 zile si coboara din camion de spe ori in ger vant ... si nu il doare macar o data capul , dar ajunge acasa si parca il loveste. Eu i-am pus o intrebare simpla "Ce se va intampla daca ne mutam si pe tine tot te doare capul cand vii acasa?" (asta se intampla anul trecut)[:D] desi cat am stat in Unaria la transplant nu l-a durut o data capul si au fost atatea probleme. Serios ca nu stiu ce sa zic Da Raluca , profesional nu se schimba nici la mine nimic [bang] Nu ma fi suparata ca o sa iesi la liman asa cum vrei tu , trebuie doar sa ai mai mult curaj ... sau NU Eu am o zi crunta. In loc sa plecam spre Galati la tratament , stam sa bolim acasa [:(] ... simt mucii si in creier [pup] la toate! Aida [pis][url="http://good-times.webshots.com/album/561549983JBJYaj"]POZE[/url][pis] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=106620"]Matza Emma in actiune[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Aida, sanatate multa si un pupic la pisica... Da, inca mai sper ca va rasari soarele si la mine... Dar cand ma gandesc, de ex, la voi sau la altii aflati in situatii asemanatoare, ajung la concluzia ca problemele mele sunt medii spre marunte... Evident ca mie mi se par interminabile si ingrozitoare, dar... sunt altele si mai si... pe lumea asta... Doina, cine e dusmanul? Se poate spune? Oricum tinem pumnii sa scapi cu bine! Black, asa e, cred si eu ca la munte e si mai frumos cand ninge... Am trecut si eu in vara, cu trenul, prin Brasov, prima data... Voiam sa ne intoarcem acolo, pe Valea Prahovei, pentru cateva zile, dar nu am gasit locuri atunci, pe la Busteni, Sinaia... Speram ca in vara... [url="http://community.webshots.com/user/ralnied1"]Foto Ralu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doina,nici nu mi-as fi imaginat ca ai putea avea dusmani-am obseravt ca esti o fire foarte pasnica si lasi mult de la tine pentru bucuria altora iti tin si eu pumnii ca sa scapi cu bine Aida,neaparat sa scapati de casa actuala dar pana atunci nu ar strica sa vorbesti cu un preot pentru sfintirea casei [pup] Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Hmmm, n-ati dat niciun horoscop pana la or asta??? Sunteti putin indispus din cauza problemelor financiare. Aveti un randament foarte bun, mai ales in activitatile intelectuale. Va recomandam sa va dedicati studiului, proiectelor de viitor sau consolidarii relatiilor de afaceri. Sunt sanse sa va faceti noi prieteni. Puteti sa va bazati pe intuitie. Cata dreptate are cu problemele financiare... [bang] [url="http://community.webshots.com/user/ralnied1"]Foto Ralu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sunteti sceptic ori de cate ori cineva va transmite o informatie. Doriti sa verificati veridicitatea celor aflate din cat mai multe surse. Doar daca garantia vine de la o persoana foarte apropiata veti incepe sa credeti in ceea ce vi s-a spus, dar in rest ramaneti lucid, dorind sa va pastrati mintea limpede. Va este teama ca prea multa prietenie fata de cei alaturi de care lucrati ar reduce din capacitatea dv. de a lua decizii corecte si pastrati distanta. [url="http://community.webshots.com/user/ralnied1"]Foto Ralu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Zau asa Ralu , eu cred ca fiecare are probleme si toate sunt importante. Nu putem face diferena ca alea sunt mai mici ca celelalte sunt mai mari. Asa ca sa nu mai zici niciodata ca vezi doamne problemele nu stiu cui sunt mai mari. Ser ca ai inteles ceva [pup], daca nu inseamna ca mucii au invadat mai mult creierul [:D] Luna nu cred ca preotul ar veni , nu cred ca Laci ar accepta , doar eu sunt ortodoxa in casa , astialalti doi sunt reformati Doina scot [sm]-ul? [pup] la toate Aida [pis][url="http://good-times.webshots.com/album/561549983JBJYaj"]POZE[/url][pis] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=106620"]Matza Emma in actiune[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi: Faceti-va de lucru mai mult pe langa casa si astfel veti avea ocazia sa lamuriti unele chestiuni cu persoanele iubite sau cu unii colaboratori apropiati. Schimbarile v-ar prinde bine, insa Gemenii pot sa receptioneze cateva socuri emotionale, cateva suparari, mai ales daca nu sunt pregatiti(e) suficient asa cum isi doresc. Daca, pana la urma, veti sti sa impletiti distractia cu munca veti avea multumire. Aida, multi pupicei la matza, sa se faca repede bine din raceala, sa aiba multa putere pe drumul insanatosirii! Doamne ajuta! [ruga] Si cu casa... vedeti voi, ca acuma aveti altele si mai si pe cap. Insa cred ca se poate rezolva si cu un preot reformat cu sfintirea casei. De exemplu, catolica fiind, eu am sfintit masina dupa 7 accidente in nici 1 an de cand o aveam... Asa ca eu, una, te cred! [pup] Doina, un dusman se trateaza cel mai bine cu indiferenta. Nu-i arata ca inca te supara si te apasa prezenta lui, pur si simplu ignore! Stiu, usor de zis, greu de facut! [pup] Raluca, nu stiu de ce, dar am impresia ca pe undeva noi ne gasim cam in aceleasi situatii. Viata asta... Multa putere si tie! Trebuie sa credem ca SIGUR va fi mai bine! [flo] Luna, Tzuni, Olim, , multe salutari! Din pacate, aseara a murit unchiul tatalui meu si azi am fost prinsa cu pregatirile de priveghi, maine cu inmormantarea... Niste zile nu prea vesele...
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...