Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zodia Gemenilor ( 19 )


Recommended Posts

Am revenit si eu... Greu a mai fost cu inmormantarea, cu atmosfera asta apasatoare... Bine ca a trecut! [hot] Aida, cereai horoscoape! Mai ai nevoie? [:D] uite unul fain: Gemenii se pot mentine, astazi, la un inalt nivel atat mental cat si fizic, dar, ce ati spune despre o oarecare pauza si sa va cautati - prin propriile ganduri si aspiratii - propria bunastare!? Astrele va indica o perioada in care relaxarea, odihna si statul pe langa casa va sunt si necesare, dar, mai ales, benefice intregului organism. Acordati ceva mai multa atentie persoanelor care va sunt cu adevarat pe plac. Luna, asa este! Pentru sfestanie nu trebuie masa, ajunge sa fie casa cat de cat aranjata si un mic plic de bani! Popa se multumeste si cu atat! [:D] Raluca, vezi ca pleca al meu sot in Braila peste doua saptamani si va sta ceva pe acolo! Daca ma gandesc mai bine, cred ca trag si eu o fuga pentru cateva zile! Deci, daca te pot ajuta, cu cea mai mare placere! Noapte buna copii si numai vise frumoase!!! [pup]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Black... iti voi trimite un PM zilele astea, cand aflu si eu exact ce sa te intreb. De ex, m-ar interesa cat costa de inchiriat o garsoniera sau un apart. cu 1 camera, mobilat cat de cat. In ce zone e mai bine de inchiriat... eventual poate stie soacra ta pe cineva care inchiriaza... Ma intereseaza pentru fratele meu. A... si ma mai intereseaza unde anume se afla o UM. Da' maine imi zice exact numarul ei. Ca acolo va trebui sa se prezinte, dar nu li se da amanunte de genul strada, zona, nr de telefon... Si pe net nu am gasit nimic. Merci oricum![pup] [url="http://community.webshots.com/user/ralnied1"]Foto Ralu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

22 feb Ritmul foarte lent în care evolueaza unele proiecte va cam dezarmeaza, pentru ca sunteti genul de om care vrea rezultate imediate. Nu prea aveti rabdare sa înaintati încet-încet, încât sunteti pe cale sa renuntati la acele planuri care cer efort pe termen lung. Exista unele directii care, oricât le-ati grabi, nu duc repede la rezultatele dorite, deci, vreti – nu vreti, trebuie sa faceti pasi marunti pâna la finish. Educati-va rabdarea! [url="http://community.webshots.com/user/ralnied1"]Foto Ralu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

tot pt 22 feb Puteti obtine avantaje materiale importante, cu conditia sa va temperati spiritul critic. Ar fi bine sa dati dovada de mult autocontrol in discutiile cu prietenii si cu partenerul de viata, pentru a evita conflictele. Spre seara, primiti vizita unei rude, care va da o veste buna in legatura cu o calatorie. [url="http://community.webshots.com/user/ralnied1"]Foto Ralu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olim, Dumnezeu sa o odihneasca pe mama ta! [ruga] Hai, capul sus! Mama ta sigur nu ar vrea sa te stie trista! [pup] Doina, spor la treburi! Asa e cand stai la curte. Cum da un pic soarele si caldurica, incepe munca in toate directiile pe afara. Stiu de la bunicii mei... Week-end placut, fetelor! Eu am de gand sa lenevesc maine. [url="http://community.webshots.com/user/ralnied1"]Foto Ralu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi: Un week-end in care Gemenii isi pot dovedi creativitatea. Va priesc actiunile pe langa casa, unde puteti sa faceti o redecorare sau alte schimbari pe care le simtiti ca va ajuta. Nu evitati intalnirile de grup sau individuale, unde, daca reusiti sa va faceti cunoscute ideile, aveti sansa de a fi receptionate de o persoana care sa va ajute sa obtineti un castig. In dragoste va simtiti in elementul vostru, asa ca un eveniment romantic are mari sanse de a deveni o amintire placuta. si: Poti intra in conflict cu sefii, pentru ca ai cam tras chiulul la serviciu. Superiorii tai se gandesc sa te sanctioneze daca vei intrece masura. Incerci sa faci ordine in viata ta, mai ales in cea sentimentala, dar deocamdata nu ai curajul sa iei o decizie. Pe de o parte ti-ai dori sa rupi relatia existenta, dar nu ai curajul, pe de alta, iti este frica de singuratate. Banii incep sa fie o problema, vechi datorii asteapta sa fie restituite. Spre seara vei avea parte de cateva surprize placute din partea prietenilor. Fiecare horoscop cu pacatele lui! [alcool] Am cam terminat cu treburile casnice, cica m-am trezit devreme azi. Mai am de gatit, dar asta numai dupa necesitati si daca este cazul. [:D] Oricum , aseara am fost la o sindrofie, am mancat muuult, insa de post: vinete in toate felurile, legume fierte cu snitel de soia, mar copt cu scortisoara si nuca...[grasa] Am recuperat din saptamama asta, cand cu toata agitatia am cam pierdut la kilograme! Fetele, regret stressul, dar ce bine imi statea mai slaba... [alcool] Raluca, astept pm. Nu le are soacra-mea cu chiriile, locuri de mancare mai ieftin etc. etc., este o femeie simpla, insa il pun pe al meu sotz sa intrebe. Multi se vor reloca acolo cu deschiderea noului magazin (unde lucreaza si al meu). Insa din cate stiu, este totul muuult mai ieftin, inclusiv decat in Iasi (tare scump mi s-a parut orasul tau!). Orasul este insa mic, mohorat, cu oameni plini de griji. Sau asa l-am perceput eu: de cate ori ajung acolo, abia astept sa plec, sa fug, sa scap de atmosfera apasatoare de oras mic, limitat...[hot] Olim, condoleante! Nici nu pot sa imi imaginez ce inseamna sa iti pierzi mama, mai ales in adolescenta (dupa calculele mele)! Dumnezeu are grija de ea si ea de tine! [pup] Doina, mult spor la treaba! Harnicuta din tine! [biz] Pana la urma, ai scos-o la capat cu dusmanul? Tzuni, Luna, salutari si [pup]! Aida, mult succes la Galati! Sper sa nu plecati singure si sa va duca sotul tau! Este f important sa nu te simti singura in astfel de momente, si, din cate lasi sa se vada pe aici, voi doi chiar faceti o echipa pentru Matza! [cool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...