Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zodia Gemenilor ( 19 )


Recommended Posts

quote:
Originally posted by ralnied1
horoscop 25 feb - 3 martie [b][green]Te cuprinde o stare de panica sau de teama când privesti spre perioada imediat urmatoare. Se apropie un eveniment ce declanseaza trairi intense nu tocmai placute, precum tracul dinaintea iesirii în scena. Nu stii ce te asteapta, de aceea esti nesigur pe tine...
[:D] [fuga] Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Azi: Relatia cu persoana iubita este infloritoare. Daca esti singura, te poti indragosti si poti intra intr-o noua relatie. Optimismul te caracterizeza, vezi lucrurile in roz si te deranjeaza, mult mai putin ca de obicei, faptul ca nu ai suficienti bani de cheltuit. Astrele te sfatuiesc sa nu fi critica cu cei din jurul tau si sa incerci sa intelegi ca nu toti sunt la fel de tipicari ca tine.Esti tentata sa te certi cu cei dragi, fiind nemultumita de munca lor. Probelemele te coplesesc, insa nu trebuie sa te dai batuta incearca sa vezi partea frumoasa a lucrurilor. Si ce se mai potriveste! [pk] Nu am apucat sa luam in serios treaba la banca, dar azi mergem sa mai vizionam niste terenuri. Deci treaba este cat se poate de serioasa, mai ales ca ideea le surade si nasilor nostri... Nu imi prea place implicarea altora, dar un teren mai mare luat pe din doua, nu cred sa ma deranjeze... Asaaa... Raluca, stai linistita ca pana la sfarsitul lui martie sigur afli ceva vesti mai concrete... plus ca in perioada respectiva sunt si eu pe acolo si neavand alta treaba decat sa stau intre picioarele soacra-mii... Si cand te gandesti ca si ea este geamana, dar trasaturi comune ioc! [alcool] Olim, pai trebuie sa aveti ditamai casa de costa asa mult! Nici nu stiu ce sa iti urez: s-o vindeti cat mai repede, sau cat mai profitabil! [:D] Luna, nu am uitat de [bebic], dar ma crezi ca pana acum m-am intalnit cu al meu doar pe fuga? Mai ales ca am langa mine sefa care la 41 de ani da o gramada de bani pe tratamente si drumuri la Bucuresti... Si cand te gandesti ca anul trecut imi spunea sa mai astept cu bebe, ca acum este timpul sa pun bazele profesiei. Las' ca bazele se pot pune si cu un copil pe langa, nu-mi trebuie sa fiu erou al muncii. Insa nu sunt constanta: acum ma preocupa casa si am trecut peste obsesia cu copilul. Nu-i asa ca asta-i defect de zodie?! [:D] Tzuni, te mai urmaresc si pe la subiectul de la "Femina Intim" unde ma inspir cu mesele zilei. Atata timp cat tu si Maria sunteti ok, noua ne este suficient! [flo] Doina, Aida multi pupicei la copii!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by blackgirl0 am trecut peste obsesia cu copilul.
E mai bine asa.Copilul va veni cand ii este dat sa vina... deci nu semeni deloc cu soacra citeam zilele astea ca Loredana Groza este Gemeni cu ascendent in Fecioara,la fel si Teo Trandafir eu una nu am nimic in comun cu Loredana, cu Teo - da mai ales ca e nascuta in aceeasi zi cu mine pe de alta parte mi se confirma faptul ca in ciuda faptului ca combinatia Gemeni/Fecioara ar trebui sa dea niste corpuri de invidiat fara urme de grasime iata ca nu sunt singura care pune foarte usor kg.in plus eu iar sunt la dieta - azi prima zi de Scarsdale Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Luna, daca as spune ca sunt [grasa], as minti! Zau acum! Insa nu am un program constant: ma ingras si dau jos lejer cate 2-3 kile. Bineinteles ca acum am avantajul organismului tanar, un metabolism mai rapid, dar incerc sa merg mai mult si in ritm sustinut pe jos, sa nu mananc mai mult de 2 felii de paine pe zi. Mai nou, nu mananc carne (pretextul este postul), ieri de exemplu am mancat 3 farfurii de zeama in loc sa fi bagat si ceva mancare solida [alcool]. La mine combinatia Gemeni/Fecioara ma aduce mai aproape de Groza decat de Teo [alcool][alcool] Dar la caracter imi place de o mie de ori Teo.[il] Bafta la dieta! Trecem cu privirea si pe acolo sa vedem rezultate! [hop]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

nici eu nu sunt obeza dar trebuie sa lupt pentru mentinere cum dau jos stacheta - kg.nu se sfiesc sa apara dar de devenit obeza nu se va intampla niciodata(doar daca hormonii isi vor face de cap si nu va exista nici un tratament)- mai bine mananc pietre cum iau cateva kg.nu ma sfiesc de nici o dieta + am o rabdare fara margini am ajuns sa alerg chiar si maraton doar pentru a nu ma ingrasa Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...