Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zodia Gemenilor ( 19 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Horoscopul saptamanii
Gemenii vor avea de infruntat o serie de acuzatii in plan profesional. E drept ca in ultima perioada au fost foarte stresati si agitati datorita problemelor personale, insa nu ar trebui sa neglijeze indatoririle de la serviciu. Partenerul de viata le reproseaza lipsa de afectiune si indiferenta, ar fi bine sa acorde mai multa atentie si planului afectiv. O problema de sanatate mai veche revine, ar fi indicata o vizita la medicul de familie. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Horoscopul zilei
Unii se baga in treburile dv., fara sa-i fi invitat nimeni, dar intentia lor initiala pare pozitiva. In loc sa va ajute, mai mult va incurca, dar la originea hopurilor nu sunt gesturile lor, ci neincrederea dv. in ei. Criticati permanent, strambati din nas, nimic nu va convine la tot ceea ce vor ei sa faca si e normal ca vor aparea animozitati si deceptii. Esecurile pot aparea oricand in munca dv., pentru ca nu vreti sa tineti cont de ceilalti. Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare [bis] fetelor, va multumesc pentru urari de sanatate, sanatate pe ca v-o doresc tuturor. va dorim sa aveti parte de o saptamana cat mai frumoasa[pup] Cat despre afectivitate sunt de acord, eu aseara m-am certat cu sotu pe chestia asta.El zice ca ma iubeste , si ca nu imi dau seama.Oare chiar nu vad, sau e ceva tipic gemenutelor, adica mi se pare ca dau prea mult si nu primesc suficient. va pupam pe toate, mami si Alex
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by olim Oare chiar nu vad, sau e ceva tipic gemenutelor, adica mi se pare ca dau prea mult si nu primesc suficient.
cred ca la capitolul asta zodia nu face diferenta - cele mai multe femei simt exact ca tine Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...