Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zodia Gemenilor ( 19 )


Recommended Posts

Raluca, stii ca cel mai bine este sa gandesti pozitiv si sa spui: imi va fi bine, si mai bine, muuuult mai bine! [cheers][cheers] De exemplu, nu-mi permit (pe moment! [:D] nici macar o garsoniera, insa noi visam la casa! Asa ca in week-endul trecut ne-am plimbarit prin imprejurimile orasului, cam pe unde ne-am permite noi o casa plus teren si care sa nu fie mai departe de 10 minute de mers cu masina. Mai ramane ca in doua saptamani sa mergem si pe la banci sa vedem exact pe ce suma ne bazam. Plus ca vrem sa ne stabilim intr-un sat unde se face viitoare statiunea "Carpatia" de catre americani, sat unde nici macar nu ne gandisem pana acum! Asa ca daca luam doar terenul, tot va fi o mutare de viitor!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Eu nici o camera de camin nu-mi permit acum... :)) Da, imi tot zic eu ca va fi mai bine si pentru noi... Dar se pare ca nu prea mai functioneaza chestia asta. Inca n-am dezarmat de tot, da's pe-aproape... Fetelor, plec si eu la munca! V-am pupat! Aveti grija de voi! [url="http://community.webshots.com/user/ralnied1"]Foto Ralu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by blackgirl0 Plus ca vrem sa ne stabilim intr-un sat unde se face viitoare statiunea "Carpatia" de catre americani, sat unde nici macar nu ne gandisem pana acum!
la cati km.de Brasov? [:D] cat costa mp de teren Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Azi: Luati pozitie si atacati problemele care necesita urgente ajustari, cum ar fi sentimentele, finantele si starea mentala. Gemenii sa se fereasca la a lasa pe oricine altcineva mult prea ingaduitor sau prea vorbaret sa va opreasca de la a va folosi de potentialul vostru maxim. Fiti de nemiscati(e) in hotararea voastra de a merge inainte, chiar daca asta inseamna sa va calcati pe inima in multe privinte Luna, cam la 10-15 km de Brasov, in Tarlungeni. Am vazut anunturi de la 10-25 Euro mp, depinde insa si de "cantitatea" de teren masurata. Noi ne limitam pe la 700-800 mp. Nici nu cred ca ne trebuie atata. Doina, Aida, multa sanatate la copii! Si muuulte lucruri bune in viata voastra! Raluca, cum mai este cu trioul de la munca? Sper ca lucrurile se vor imbunatati in sensul dorit de tine! [:D] Tzuni si Olim, cred ca sunteti ocupate pana peste cap cu [copil]! Ce mamici frumoase avem noi! [mamica][mamica]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by blackgirl0 Raluca, cum mai este cu trioul de la munca? Sper ca lucrurile se vor imbunatati in sensul dorit de tine! [:D]
Doar nu-ti inchipui ca si-au bagat mintile in cap... De unde asa bucurie pe capul meu? Ma rog, cel putin deocamdata e liniste. [url="http://community.webshots.com/user/ralnied1"]Foto Ralu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by blackgirl0
Azi: Am vazut anunturi de la 10-25 Euro mp, depinde insa si de "cantitatea" de teren masurata. Noi ne limitam pe la 700-800 mp. Nici nu cred ca ne trebuie atata.
Sa nu pierdeti ocazia!pretul pare acceptabil in conditiile actuale daca nu va doriti o curte mare chiar si 400 de mp sunt suficienti iar 600 chiar bine. Mult succes! Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...