Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Zodia Gemenilor ( 19 )


Recommended Posts

  • Răspunsuri 197
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by blackgirl0 ... caci aveti tendinta de a va apuca de mai multe lucruri o data.
si asta mi se pare asa cunoscut... [:D] Mi se potriveste ca o manusa... Deja am inceput pe ziua de azi vreo 3 lucruri si inca nu e gata niciunul... Dar pana la noapte, sa zicem ca mai este timp... [:D] [url="http://community.webshots.com/user/ralnied1"]Foto Ralu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

quote:
Originally posted by blackgirl0 Raluca, si noi ateptam salariul sotului zilele acestea, mai ales ca luni are de dat o suma marisoara la dentist.
eu am de platit chiria, ca n-am platit-o pe 25 ian. Am asteptat sa scada euro, cand a scazut, n-am mai avut bani noi si acum, cand iar a inceput sa creasca, e neaparat sa o platim... [bang] Pe langa telefoane, cablu, net, gaz...
quote:
Originally posted by blackgirl0 Ai grija cu mama ta, anul acesta au fost niste raceli nasoale, mai ales din Moldova.
Mai nasol e ca ea, stand aproape numai in casa, cum de a reusit sa raceasca in halul asta? Hmmm... Tocmai am vorbit la telefon si sta in patut, cu ceiutul langa ea. Asteapta sa-i treaca, n-are ce face. [url="http://community.webshots.com/user/ralnied1"]Foto Ralu[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mai mult chiar. Deja a luat-o taica-su si au plecat in vizita , iar mai pe dupamasa mergem la tara la socrii mei si la cealalta finuta. Eh , ca eu de mult nu mai intreb de ce , nu are rost , nimeni nu poate sa imi raspunda. [pup] la toate Aida [pis][url="http://good-times.webshots.com/album/561549983JBJYaj"]POZE[/url][pis] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=106620"]Matza Emma in actiune[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

salutare la noi veste buna pe o parte, au intrat banii sotului dar banca si-a bagat mana bine, ca de obicei[:D], totusi am terminat luna[:D]Banii mei vin doar pe 25 asa ca mai am de asteptat, oricum mai am doar 2 luni de maternitate si gata, sper sa imi dea somaj[:D] cat despre griji de batranete, eu ma tot gandesc de cand s-a nascut Alex, asa ca [alcool], important e sa vindem casa si sa plecam cat mai repede de aici, la casuta noastra de nebunii[hot]. Vad ca luna asta tot nici o schimbare cu banii, si eu care ma gandeam ca voi primi ajutorul de 2500 de euro, mai ales ca vin alegerile generale si cica o sa ni-l dea. Cat de relatia cu Alex, uneori ma dispera, mai ales ca nu vrea sa doarma la amiaz deloc, de la 2 pana la 5 nimic[bang], sper sa isi revina[:D] ma duc sa fac ceva mancare sotului ca pleaca diseara si sa mergem sa mai cumparam cweva de mancare.Sa aveti toate un wek frumos[bis][pup][hia] mamis si Alex[copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Olim, norocoase mai sunt fetele din Ro cu 2 ani de concediu de maternitate se pare ca in Spania e doar 4 luni aici [xx(] 45 de zile sa nu te dispere baietelul tau ca nu doarme dupa-masa ,a mea nu a dormit noaptea pana la 6 luni Cu rabdare si perseverenta nimic nu e imposibil.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Bucurati-va de beneficitatea Cerului astral diurn de la mijlocul saptamânii! Este posibil ca Saturn, înca retrograd, sa va cenzureze multe din oportunitatile materiale întrezarite în partea a doua a saptamânii. • Zile benefice: miercuri si joi. • Zile tensionate: vineri, sâmbata si duminica. horoscopul saptamanii[8D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

11 februarie 2008 Un eveniment neasteptat din cursul diminetii va da programul peste cap. Cu prilejl unui drum in interes personal, s-ar putea sa faceti cunostinta cu o persoana care va va fi de mare folos pentru reusita unei afaceri. Evitati speculatiile de orice fel si nu va grabiti in luarea deciziilor Gemeni (Zodiac european) - Perioada: 11/02/2008 - 17/02/2008 "Este posibil sa aveti chef sa contactati pe cineva pe care nu l-ati vazut de multa vreme. Faceti-o, caci acea persoana s-ar putea sa va ofere ceva important. Intuitia de care dati dovada saptamana aceasta va poate ajuta sa va gasiti un serviciu mai bun. De altfel, sensibilitatea si instinctul va dau puterea de a merge pina la capat in urma unei intuitii sau abilitatea de a va lasa temerile si insecuritatea sa va orbeasca. " 11 februarie 2008 Dezamagirile cu care dati piept nu va dezarmeaza, ci dimpotriva, va ambitioneaza si mai mult sa luptati si sa le depasiti cu capul sus. Ati putea avea azi parte de o problema care pe altul l-ar fi doborat din prima, dar nu si pe dv., care gasiti in interior resurse de energie si rezistenta pentru a confrunta direct situatia. Veti fi mandru de felul cum rezolvati acest impas, descoperind cat de puternic puteti fi!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...