Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tauroaice(24)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

quote:
Originally posted by Eftimie C.
Danelutza multumesc pentru idee.Chiar ca maine-i administrez sirop de ceapa.Am auzit ca e foarte eficient [cool] Gabitz vrem si noi pupici[q] Buona Notte! [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"][foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
mey! dar ce aveti toate??? bineinteles ca va pup pe toate...ca doar nu dau de la mine![:D][:D][:D] gabi, mamica de stefan(13.07.2003) si eliza(28.10.2007)http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia] va salut din mers ca ma pregatesc sa merg la spital pentru ca azi noapte am internat-o pe mama. Sper sa fie totul ok si diseara sa ne mai auzim. Edi tuseste si-i curge nasucul, dar se simte bine(el spune ca nu-l doare nimic) [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"][foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Mie mi-a plecat barbatul in munti.. eu ies in oras la o pizza cu fetele. [colegi] Carmen off, dar ce s-a intamplat? Multa sanatate. Da Danelutza ne-a fost dor de tine. [pup] La tuse eu le dau cu succes sirop din muguri de pin. Bine ai venit Silvia, scuze ca de abia acum te salut. [iartama] Si multumim de informatii si de site-ul cu salina. Ma duc acu sa casc gura. Lexi, ai idee, in Belgia la un salariu brut de 4000 eur/luna cam cat ramane in mana? Te intreb ca am ramas cu impresia ca lucrezi pe la Bruxelles.. sau ceva in genul acesta. Gabitz.. sa te [pup] sa nu te [pup] .......... [indecis] Are mama doi flacai.. [bat] Matei (6) si [amoras] Grigore (1)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hia]Fetelor ne-am intors de la spital.Ce peripetii!Am plecat cu un microbuz pentru ca era destul de frumops afara.Am vorbit cu mama si la plecare, ploua cu galeata.O vantoasa si o ploaie rece si nici un taxi [poc].Ne-am fugarit prin ploaie pana in statia de autobuz si acolo am asteptat ca niciodata[bang] [bang] Mama nu a putut sa-mi spuna prea multe pentru ca e week-end si nimeni nu se intereseaza.I-au facut analize, ecografii si raze;dupa ce au plimbat-o azi noapte pana la un sanatoriu si apoi pe la toate sectiile spitalului de urgenta(de la 9 pana la 3 au stat de ea).Apoi au ajuns la concluzia un inceput de viroza din cauza careia neputand respira i-a crescut tensiunea si pulsul si i-au bagat antibiotice(cica i-au dat de aseara pana acum cam 16pastile ??????????Of, train in ROMANIA[vom] Sper ca ploaia si frigul sa nu-l afecteze si mai tare pe Edi. Va [dual] pe obrajori.Duminica placuta! [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"][foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna!Carmen,sanatate mamei tale si lui Edy!Cred ca miine afli mai multe ca revine lumea buna prin spital,sper sa fie vesti bune!Hai sa ma laud,ieri m-a pupat fimea!De mai multe ori...Pina acum pupa papusile ei si asteptam nerabdatoare...Poate voua cu puiuti mai mari vi se pare aiurea dar eu tare m-am entuziasmat!Ruxandra,sper sa nu te deranjeze daca pina scrie Lexi dau si eu o parere.Aici de ex la un brut de 3000 si un pic ramii cu 2000 netul.Danelutza sper ca fata nu mai tuseste!Sper sa nu se supere doamnele nementionate,va urez tuturor o saptamina buna si mai calda daca se poate!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Carmen ai incercat cu Stodal la Edy?? La noi merge si Stodal si Eurespal - la Mihaita , iar la Maria cu Mucosin. Imi pare rau de mama ta, sper sa se faca bine , dar chiar 16 pastile....[bang]. Din pacate traim in Romania, asta este. La noi a fost azi asha de frumos afara, dar parca mi-e teama sa scot pitici la alergat. Si noi am tusit dar cu miere si zeama de lamaie, ceai Hapciu si mucosin si eurespal (fiecare cu siropul lui), a trecut.Noi de cand am locuit in Praga nu mai luam antibiotice, in cel mai rau caz Sumetrolim, nu are decat sa ia medicul de familie antibioticele. Pup la fete si pitici [pup] silvia mamy de Mihaita (07.02.2004) si Mariuta (03.04.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gabi,saru mina,te pupam si noi!La noi a fost soare cu dinti azi,dar am iesit afara.Nu mai vroia fata mea sa plece de la locul de joaca care era plin de copii care aici sunt in vacanta!Ce se supara,ce plinge,dar statusem mult,era frinta dar tot ar fi stat!Va las ca trebuie sa gatesc si nu am nici un chef...Oare merge sa zic ca s astenica si nu pot face mincare...[:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...