Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

tauroaice(24)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 195
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

silvia - multa sanatate![pup] danelutza - ce-ti mai face manutza?[pup] am facut vaccinul, eliza e ok, sper sa nu faca febra!stef are traheobronsita!iar![q][bang] pupici tuturor. gabi, mamica de stefan(13.07.2003) si eliza(28.10.2007)http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Danelutza,Silvia,Stef sanatate!A luat de la gradi Stef?OF,asa mi e frica de gradi...din cauza usurintei cu care se iau toate cele...Bine ca Eliza e ok!Eu de abia astept 8 martie,mergem la restaurant citeva romance,sper sa fie frumos.Nu am mai iesit de 8 martie de mult...dar ma revansez!
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salve!Fetelor, scuzati absenta, am avut niste zile mai pline.Sambata petrecere, duminica vizita la socri si ieri program de curatenie la mama pentru ca azi urma externarea si am vrut sa o scutesc de munca. Silvia multumim pentru urari.Avand in vedere ca abia azi Edi a petrecut cu [colegi], urarile sunt binevenite.De 8Martie poate incingem o petrecere pe [dc].Eu aduc sampania virtuala si striperii de pe YouTube [cool] Gabitz [pup] Stefan mic si bolnavior. Jenn la cate petreceri am avut in ultimul timp nu cred ca mai iesim de 8Martie la restaurant, dar sigur vom petrece cu mama si cu sora mea, daca se tine de promisiune si vine acasa. Salutam cu drag toate tauroaicele! Noapte buna!Ne auzim dimineata la [cafea] [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"][foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

'Neata! Nu stiu ce vreme o fi pe la voi, dar la noi ninge si e frig[xx(] Chiar ma gandeam ca se apropie primavara, dar m-am inselat.Si sigur iar v-a veni si un val de virusi[V] Va astept sa bem cafeluta! [url="http://community.webshots.com/user/carmen1977E"][foto][/url] Carmen E. si [bonjovi]Eduard-Costin (28.02.2003)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Eftimie C.- supertare programul de 8 martie. Si la noi a nins dimineata si baietelul meu s-a suparat f tare [:-/] ca aplecat primavara la treaba ei si el nu s-a plimbat cu bicicleta cu taty[bang]. Dar l-am linistit eu, i-am zis ca primavara se intoarce, trebe sa vina si [iepu] [cheers]si [pup]la fete [flo] silvia mamy de Mihaita (07.02.2004) si Mariuta (03.04.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Noi am fost in w-e plecati la munte, numai cu flacaul al mare. A fost super, au fost si cumnatii cu nepotica a mare. Aproape toti am skiat, apoi am fost la o petrecere. [disco] [s] Edi! Scuze pt intarziere [iartama] Gabitz, cum mai e Stef? Dar Eliza, a trecut cu bine peste vaccin? Va asteptam in parc. [:)] Danelutza, tu cum te mai simti? Jenn, asta e cu gradinita.. si noi am tras mult in primul an. Al doilea a fost sensibil mai bine si acu dac-a lipsit o data. Silvia, ati terminat Augmentinul? Gabi, tu ce mai zici? Cu petrecerile de 8 martie eu zic pas.. mi-e nu-mi prea place 8 martie, il prefer pe 1 martie... da parca vaz ca-mi faceti pofta cu un chef virtual. [:D] Are mama doi flacai.. [bat] Matei (6) si [amoras] Grigore (1)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

ruxandra - multumim de intrebare. stef e mult mai bine..aproape i-a trecut.eliza e ok, n-a avut reactii la vaccin. stef e in al 3lea an de gradi, dar se mai intampla si la noi...[xx(] daca ai chef de un suc....ma bag![:D] pupici tuturor.sa aveti o seara minunata! gabi, mamica de stefan(13.07.2003) si eliza(28.10.2007)http://s170.photobucket.com/albums/u270/cgaby/eliza/
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
  • Adaugă...