Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Ea/el s-a bagat


Recommended Posts


quote:
Originally posted by andrusca13
bird_70 nu am zis ca el nu e vinovat, da a fost interesat si nu a rezistat tentatiei ceea ce inseamna ca a fost/este slab. Dar acum revin la intrebarea "ce fel de femeie este aceea care dupa ce ca isi inseala sotul face si tot posibilul ca sa afle si sotia amantului?"
Exista tot felul de femei din astea, draga mea. Si eu stiu una (romanca, traieste in Germania) care se cuplase cu ani in urma cu un rus insurat si era (tot ea!!) geloasa pe nevasta rusului, ca are par blond si lung si bogat si mai nu stiu cum... La un moment dat nu s-a mai stapanit si a sunat-o pe biata femeie, soptindu-i ca sotul ei se culca paralel cu o colega de servici (cu ea, adica!!), a creat un scandal monstru si la servici, i-au dat aia de la sindicat avertisment etc. Femei disperate se gasesc peste tot. Eu totusi cred ca barbatul este mai mult de vina decat amanta.
Felicia - cea mai fericita mama a celui mai iubit dintre Racusori - bebe David (24.06.2008)
[9cer] [url="http://community.webshots.com/user/Miss_Parker_1911"]Poze cu noi[/url] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=123541"]Povestea nasterii[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 175
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

eu sunt de parere ca se poate "baga" (asa zice titlul) ceva doar undeva unde exista loc , daca nu-i loc , n-are cum sa intre .... adica e vorba de disponibilitatile persoanei , poate imaturitatea sa detina recordul la dorinta de experimente si fuga de responsabilitati , poate rutina sa creeze vulnerabilitate la un stimul deosebit , poate compromisurile nesanatoase asumate prea usor doar pt a intra "in randul lumii" lasa nevoi neacoperite . cred ca depinde de la caz la caz . e frustrant si deci de inteles agresivitatea cu care actioneaza unele persoane cand paradisul personal (asa cum il percep ele) le fuge de sub picioare . alte persoane intra in depresie , altele isi folosesc energia pt a se indeparta rapid si a construi alt paradis in loc .fiecare dupa cum ii e firea (si nu numai). singura observatie care nu s-a facut la topic e ca nu numai amantele au intentii materiale si fac orice sa "prinda pestele cel mare " , dar sunt si neveste care exact din acelasi motiv l-au si ales pe respectivul barbat , binenteles ca nu o sa recunoasca vreuna (nici din categoria neveste , nici din categoria amante), ce film de actiune ar iesi cu asemenea scenariu ....
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Sa va spun ce mi-au auzit urechile de curand. O tipa isi expunea 'noile achizitii' luate de la cursurile Landmark Education. Intre altele ne spunea ca trebui sa vizualizeze persoana potrivita, cum sa arate, ce calitati , varsta, hobby-uri, etc ( descriere cat mai deliata) si apoi cu siguranta ca o va gasi in cercurile in care se invarte. Nimic neobisnuit dar, a mai adaugat ca nu este important sa fie liber, sau ca lui sa-i placa de ea.NU se va duce la el, il va aborda/seduce si il va face sa vada ca numai EA este persoana potrivita si ca fara ea nu poate fi fericit la adevaratul lui potential. In final il va face sa inteleaga ca ii lipsea ea din viata. Adica il va salva de familia care il tine pe loc si nu il lasa sa se dezvolte,etc. Stau si ma crucesc ca se pot imbraca siin cuvinte poleite aceste practici.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Participă la discuție

Poți posta acum și te poți înregistra mai târziu. Dacă ai un cont, autentifică-te acum pentru a posta cu contul tău.
Notă: postarea ta va necesita aprobarea moderatorului înainte de a fi vizibilă.

Oaspete
Răspunde la acest subiect...

×   Lipire ca text formatat.   Lipește ca text simplu în schimb

  Sunt permise doar 75 de emoji.

×   Linkul tău a fost încorporat automat..   Afișează în schimb ca link

×   Conținutul tău anterior a fost restaurat.   Șterge editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini dintr-un URL.

Se încarcă...

×
×
  • Adaugă...