Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele sexi din zodia Varsatorului (6)


Recommended Posts

Sper ca sunteti bine sanatoase si copilasii la fel. Ramy, daca Teo s-a si deranjat la stomacel, ai grija cu hidratarea. Am patit-o si eu o data, dupa botezul Sarei si tot la urgente am ajuns. Durerile sunt crunte. Multa sanatate.

Gina, nu stiu cum sunt crizele de spasmofilie, dar ai grija de tine.[flo]

Si la noi a nins. Am mers la patinoar de dimineata iar la intoarcere sara s-a jucat prin zapada. L-a sfarsit a vrut sa faca un ingeras, asa ca s-a tavalit toata prin zapada. Acum se uita cu tati la Madagascar 2.

Multi pupici [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Devoska [pup] da cand se deranjeaza la burtica asa e...numai ca ea nu sa deranjat la burtica...a facut scaun normal...la ea a fost de la raceala..

[pup] cred ca la voi e zapada nu gluma...la noi e putina..asa prin zonele verzi si Teo la batut pe Tibi cu bulgari de zapada [:D] ajutata de mami [8D] adica eu ii faceam ca e anu ii poate face mai ales cu manusile...si ea dadea in tacsu [8D] sa distrat de numa...era rosie la fata mai tare ca si caciula ei [:-)))] care e roza ...

[pup][pup][pup]

 

[zana]Teoid="red">

Perluteid="blue">

Filmuleteid="green">

Suntem mariid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor, Vad ca va distrati! La voi a nins! La noi a fost ieri numai ploaie toata ziua si spre seara lapovita. Ramonel, ma bucur ca e mai bine Teo scumpa! [pup][pup][pup] devoska, ce frumos trebuie sa fie la patinoar! [pup][pup][pup] Criza de spasmofilie e o cadere de calciu si pur si simplu mi s-a increstat gura, nu rau, dar indeajuns sa ma sperie. Acum mi-a trecut, iau calciu si dimineata si seara si sunt mai bine, mai ales ca nu ma mai enervez ca sunt acasa, sa vad de maine incolo la serviciu cum o mai fi. [alcool][alcool][alcool][bang][bang][bang] Acum va pup pe toate si mai vorbim! [pup][pup][pup] Mama lui Razvan-Andrei [url="http://b3.lilypie.com/Oun5p2.png"]Ticker (ne antrenam pentru 3 anisori) [/url][aerob] [url="http://www.flickr.com/photos/21444943@N07"]Poze Razvan, mami si altele [/url][copil][mamica][floare3] [url="http://www.onetruemedia.com/my_shared?z=238f71e8c47eddba54dbe4&utm_source=otm&utm_medium=text_url"]Filmulete [/url][RO] [url="http://picasaweb.google.com/tibi95/Viena"] Poze de la Viena[/url] [flo] [url="http://www.piersicute2006.blogspot.com/"] Piersicute de 2006 [/url] [copil][mamica] [url="http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?log_id=116099"] Sa ajutam o mamica exceptionala si o printesa superba - Ramona si Teo[/url] "Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se indeplineasca!"
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Gina [pup][pup][pup] sanatate multa iti doresc!!!

MAi fete ce tare ninge la noi....aioooo sa si pus peste tot e alb am fost o ora cu Teo afara si sa balacit in zapada, a fost toata uda...a facut si ea ingeri in zapada [:D] nu o mai puteam ridica de pe jos nicicum....cu putin ajutor de la tatio au facut doi oameni de zapada...[:D] deci avem zapada...cred ca e de cel putin 3 cm [olala] mie imi place zapada hihi

VA [pup][pup][pup]

 

[zana]Teoid="red">

Perluteid="blue">

Filmuleteid="green">

Suntem mariid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor! Sper ca pe la voi totul e bine, copiii sanatosi! Gina, sper ca si tu esti bine. Nu te mai supara si mai ales din cauza serviciului, chiar nu merita (iti spune stan-patitul). La noi zapada nu e asa buna de facut oameni de zapada, spre disperarea sarei. A tras si ea o joaca cu tati, a facut ingerasi... E totul alb, dar la inceput zapada a fost prea moale, apoi a dat inghet si e beton. Acum cred ca sta sa ploua [q]. Daca nu ploua, dupa amiaza incerc sa fac un om de zapada cu sara, asa am promis[:D].

Va pupicesc si va doresc o zi frumoasa si multa sanatate!

 

[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

 

Am intrat si eu putin sa vad ce faceti.

 

Noi suntem mai bine acum, azi i-am facut lui Razvan vaccinul Prevenar. L-a durut un pic, nu stiu ce reactii o fi avut pe urma la cresa, o sa vad cand ajung sa-l iau. Si eu sunt mai bine, mi-a mai trecut supararea. Acum s-au mai linistit un pic apele si la serviciu.

 

Ramonelid="red">, sanatate multa si voua! [pup][pup][pup]

devoskaid="red">, tu ai dreptate, dar e greu sa nu te superi cand vezi atata nedreptate. Dar asta e, acum am ajuns sa zicem ca se poate si mai rau, nu ca se poate si mai bine! Te pup, esti o scumpa! [pup][pup][pup]

 

Acum va pup pe toate, fara exceptie! [pup][pup][pup]

 

Mama lui Razvan-Andreiid="pink">

 

Ticker (ne antrenam pentru 3 anisori) id="green">[aerob]

 

Poze Razvan, mami si altele id="blue">[copil][mamica][floare3]

 

 

Filmulete id="red">[RO]

 

Poze de la Viena [flo]

 

Piersicute de 2006 id="red"> [copil][mamica]

 

Sa ajutam o mamica exceptionala si o printesa superba - Ramona si Teoid="red">id="size4">

 

"Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se indeplineasca!"id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Devoska [pup] si la noi ploaie...offf...asta este ne-am bucurat si noi putin [:D]

Gina [pup]

Multumim, suntem bine sper ca nu o sa mai avem probleme...joi am fost chemata iarasi la consultatii cu TEo sa vada cum mai e...sper ca o sa fie bine [:D]

Va [pup][pup][pup] si pe cei mici [pup][pup][pup]

 

[zana]Teoid="red">

Perluteid="blue">

Filmuleteid="green">

Suntem mariid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

 

Am intrat si eu o fuguta, sa va spun ca Razvanel nu a avut nici o reactie la Prevenar, a fost totul ok.

 

Eu am zilele astea foarte mult de munca cu inchiderea de luna, salarii etc si nu prea o sa mai intru, poate imi fac timp doar sa va salut.

 

Va dau si o [cafea] buna de dupa-amiaza!

 

Acum va pup pe toate! Sanatate multa la toata lumea! [pup][pup][pup]

 

Mama lui Razvan-Andreiid="pink">

 

Ticker (ne antrenam pentru 3 anisori) id="green">[aerob]

 

Poze Razvan, mami si altele id="blue">[copil][mamica][floare3]

 

 

Filmulete id="red">[RO]

 

Poze de la Viena [flo]

 

Piersicute de 2006 id="red"> [copil][mamica]

 

Sa ajutam o mamica exceptionala si o printesa superba - Ramona si Teoid="red">id="size4">

 

"Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se indeplineasca!"id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ramyteo
Devoska [pup] si la noi ploaie...offf...asta este ne-am bucurat si noi putin [:D]Gina [pup] Multumim, suntem bine sper ca nu o sa mai avem probleme...joi am fost chemata iarasi la consultatii cu TEo sa vada cum mai e...sper ca o sa fie bine [:D]Va [pup][pup][pup] si pe cei mici [pup][pup][pup][zana]Teoid="red"> Perluteid="blue">Filmuleteid="green">Suntem mariid="red">
align="right" id="quote2">Ramonelid="red">, ma bucur ca e mai bine Teolina scumpa! Tinem pumnii sa fie bine maine la control! [pup][pup][pup]Mama lui Razvan-Andreiid="pink">Ticker (ne antrenam pentru 3 anisori) id="green">[aerob]Poze Razvan, mami si altele id="blue">[copil][mamica][floare3] Filmulete id="red">[RO] Poze de la Viena [flo] Piersicute de 2006 id="red"> [copil][mamica] Sa ajutam o mamica exceptionala si o printesa superba - Ramona si Teoid="red">id="size4">"Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se indeplineasca!"id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Seara buna, fetelor! Ma bucur sa aud ca sunteti bine cu totii.

Gina, Razvanel e deja barbat... Bine ca nu a avut reactii adverse. Cum ii place la cresa? Tie iti doresc spor la munca.

Ramy, si noi va tinem pumnii sa fie totul bine maine.

Multa sanatate la toata lumea!

 

[flo]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...