Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele sexi din zodia Varsatorului (6)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Aici sunt! Prezent! Am facut si eu curatenie, numai ca eu sunt un pic cam dusa si cand ma apuc, apoi frec fiecare bucatica din casa cu periuta de dinti [:D]. Din pacate am facut o alergie la solutiile cu care am curatat, dar trece.

Ramy, am citit ce ai scris mai sus. Prin cate greutati poti sa treci... La cat timp iti vine regularizarea la curent, caci mi se pare mult prea mult de plata? Ai grija sa nu fie ceva gresit. Verifica consumul declarat de tine, daca se coreleaza cu cel real. Daca nu, modifica grila, ca sa platesti lunar consumul real si nu asa mult la regularizare.

Gina, tu ce mai faci? Cred ca ai o perioada extrem de incarcata.

Ce va mai fac copiii? Se anunta zapada sau nu?

Multi pupici la toata lumea! [pup] [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Devoska [pup][flo] nu mai pot face nimic...regularizarea a fost acum si nu o sa se mai faca pentru ca acum ne-au schimbat legile ca trebuie sa platim la doua luni...multi au patit asa...si o sora de a mea...si am mai povestit cu cineva...cica multa lume a luat tzeapa acum inainte de sarbatori....contorul e bun...nu e nimic gresit...dar ne-au sucit mintile cu platile lor. La parintii lu o prietena le-au venit 6 mil. E mult...La o sora de a mea i-a venit 4 mil si ceva...no...cred ca le trebuiau bani de sarbatori si cum fac sa adune mai mult...doar asa...[:D]

Da-i in mama lor...ca nu mai vreau sa aud...

LA gaz trebuie sa platesc 1mil 4 sute ...acum vb in lei vechi...si aici a trebuit sa ne vina in controale...sa ne schimbam racorduri...si sa mai pune un robinet..plus gazul si verificarea...si la astia le trebuie bani...eu care platesc pe luna gazul..de 2-3 sute de mii...no iti dai seama...de la cateva sute de mii la milion si...of of

Dar...trec toate...sper [:D] si repede [:D] trebuie!!! Ca trebuie sa o fac pe Teo fericita sa nu simta ...dar...noroc cu Ginuta ca i-a luat bebe la Teo...ca ala il dam de Craciun...ca noi nu mai avem banuti de cadouri...Asta este....ce sa fac...sper sa ii ajung sa ii iau un bradut..sper sa nu fie scumpi...eu tot sper [:D]

Acum doua zile am facut o depresie ...da mi-am revenit...ca trebuie...mi-a fost rau de numa....si acum mai am stari de greata ..mai ales cand ma supar..daca ma inervez putin imediat simt ca mis e face rau...nervii...vai vai...

GIna [pup][flo] iti multumim din suflet!!!

 

[zana]Teoid="red">

Perluteid="blue">

Filmuleteid="green">

Suntem mariid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ramy, trebuie sa ai grija de tine. Da in colo de depresie, nu ai timp de asa ceva. Teo are nevoie de tine intreaga si sanatoasa. Iar gazele... Eu una cand ma intorc acasa am sa sigilez gazele si imi iau plita pe curent. Dar noi nu gatim decat in week-end, in rest un ceai, o cafea si un lapte pentru Sara dimineata. De ce sa platesc atatea racorduri, tevi robinete si alte cele si in plus sa ma mai si fure la plata? Dar inca o data, noi nu prea gatim.

Capul sus si nu te lasa. Ai grija de sanate in primul rand. [pup]

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Devoska [pup] la noi e mai scump curentul ca si gazul . NU ne permitem sa platim curentul atata...iar la noi se gateste...ca ciorba nu lipseste la noi...sotul cand vine de la lucru ciroba sa fie in primul rand fata ciorba supa...ei sunt cu astea... [:D]

Eh lasa ca imi revin eu ca trebuie.

VA [pup][flo]

 

[zana]Teoid="red">

Perluteid="blue">

Filmuleteid="green">

Suntem mariid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

 

Am intrat si eu sa vad ce mai faceti.

 

Ramonelid="red">, ma bucur ca te-ai mai linistit! Eu sper ca pana la urma se vor indrepta lucrurile si o sa fie bine si pentru voi. Poate anul care vine o sa apara o schimbare in bine in viata ta, eu iti tin pumnii! [pup][pup][pup]

 

devoskaid="red">, pupici multi! [pup][pup][pup]

 

Eu, in sfarsit, am intrat in concediu, vineri a fost ultima zi, pana pe 4 ianuarie 2009. Am avut in ultima saptamana o nebunie la serviciu, nu va pot povesti! [bang][bang][bang][alcool][alcool][alcool] Imi venea sa-mi iau campii si sa plec, sa nu mai vad nimic, pentru ca eu sunt cea mai veche si toata lumea ma innebuneste pe mine de cap cu orice problema, iar sefa mea si-a luat concediu mai devreme si am ramas sa-mi bat capul cu toti nebunii.

 

Dar... Acum am scapat si, in sfarsit, ma pot bucura si eu de 2 saptamani de vacanta. Pe 24 decembrie o sa plecam la socri, la Slobozia si mai revenim in Bucuresti pe 2 ianuarie. Abia astept sa mai scap si eu un pic de stres si sa mai aiba si bunica grija de Razvanel.

 

Poate o sa mai intru pe forum si zilele astea, desi o sa fiu destul de prinsa, pentru ca mai am niste analize de facut maine, iar poimaine o sa fiu o rasfatata: am programare la cosmetica, coafor si manechiura si pedichiura, unde o sa stau vreo 4-5 ore. [:D]

 

Ati facut bradul? Noi l-am facut aseara, e micut, dar cochet. A venit si mosul, mai devreme si o sa mai vina, daca am fost cuminti! Mai ales la Razvan, normal. [:D] O sa pun si niste poze, dar cel mai probabil dupa sarbatori.

 

Daca nu mai reusesc sa intru, eu va urez de pe acum pentru sabatori toate cele bune!

 

[pegeam] [pegeam] [pegeam] [pegeam]

Fie ca anul care vine sa va aduca lumina in casa, belsug pe masa, pace in suflet si sanatate in trup!

Sa ne vedem cu bine in 2009!

Sa fiti cuminti, ca sa vina Mos Craciun!

Sarbatori fericite!

La multi ani!

id="Comic Sans MS">id="size4">id="red">

[pegeam] [pegeam] [pegeam] [pegeam]

 

Acum va pup pe toate, fara exceptie! [pup][pup][pup]

 

Mama lui Razvan-Andreiid="pink">

 

Ticker (ne antrenam pentru 3 anisori) id="green">[aerob]

 

Poze Razvan, mami si altele id="blue">[copil][mamica][floare3]

 

 

Filmulete id="red">[RO]

 

Poze de la Viena [flo]

 

Piersicute de 2006 id="red"> [copil][mamica]

 

Sa ajutam o mamica exceptionala si o printesa superba - Ramona si Teoid="red">id="size4">

 

"Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se indeplineasca!"id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele...

Gina eu sper ca mai intri...[pup] daca nu si noi iti uram sarbatori fericite si la anul sa aveti aprte numai de lucruri bune si sanatate!!!!

Am facut bradutul aseara [8D] chit ca am ramas fara banuti de mancare da....asta este...o savedem cum facem...[8D]

VA [pup] pe toate!!!!!!!!!!!!!!!

 

[zana]Teoid="red">

Perluteid="blue">

Filmuleteid="green">

Suntem mariid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele...

Gina eu sper ca mai intri...[pup] daca nu si noi iti uram sarbatori fericite si la anul sa aveti aprte numai de lucruri bune si sanatate!!!!

Am facut bradutul aseara [8D] chit ca am ramas fara banuti de mancare da....asta este...o savedem cum facem...[8D]

VA [pup] pe toate!!!!!!!!!!!!!!!

 

[zana]Teoid="red">

Perluteid="blue">

Filmuleteid="green">

Suntem mariid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele...

Gina eu sper ca mai intri...[pup] daca nu si noi iti uram sarbatori fericite si la anul sa aveti aprte numai de lucruri bune si sanatate!!!!

Am facut bradutul aseara [8D] chit ca am ramas fara banuti de mancare da....asta este...o savedem cum facem...[8D]

VA [pup] pe toate!!!!!!!!!!!!!!!

 

[zana]Teoid="red">

Perluteid="blue">

Filmuleteid="green">

Suntem mariid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele...

Gina eu sper ca mai intri...[pup] daca nu si noi iti uram sarbatori fericite si la anul sa aveti aprte numai de lucruri bune si sanatate!!!!

Am facut bradutul aseara [8D] chit ca am ramas fara banuti de mancare da....asta este...o savedem cum facem...[8D]

VA [pup] pe toate!!!!!!!!!!!!!!!

 

[zana]Teoid="red">

Perluteid="blue">

Filmuleteid="green">

Suntem mariid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...