Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Fetele sexi din zodia Varsatorului (6)


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Răspunsuri 209
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Buna fetelor,

 

In primul rand, bine ai venit in club, Deusid="red">! Ce chestie, suntem nascute in aceeasi zi! O sa te trec si in listuta, dar sa-mi mai dai detalii despre familia ta, daca vrei, bineinteles! [pup][pup][pup]

 

Imi pare rau ca nu am mai intrat de mult, dar nici nu stiu cum sa-mi mai impart timpul. Nu stiu daca v-am spus ca m-am inscris la Fac. de Psihologie si acum sunt in sesiune, am avut deja primul examen care a fost foarte greu, abia am luat nota 5 si o tin tot asa in fiecare duminica pana pe 15 febr. si apoi ultimul pe 15 mar. si termin prima sesiune. Sper sa trec cu bine de ea! Asa ca sa nu va suparati pe mine daca nu mai reusesc sa scriu o perioada destul de lunga. Si la serviciu sunt foarte prinsa, sunt intr-un continuu stres, desi nu vreau sa ma mai consum nervos, dar nu pot. Apoi vin acasa si incerc sa mai citesc ceva, mai e si Razvan care nu intelege ca mami are de invatat. Pana la urma trebuie sa-mi gasesc un ritm si sa-l respect, ca altfel... cred ca ajung la nebuni. [bang][bang][bang][alcool][alcool][alcool]

 

Dar nu mai vreau sa va mai plictisesc cu problemele mele. Sper sa ies cu bine din nebunia in care am intrat si pe urma poate reusesc sa stau mai mult cu voi pe forum. O sa incerc intr-un viitor nu prea indepartat sa pun si poze cu noi de la Craciun si sa va povestesc mai multe.

Promit sa fiu mai activa putin cand va incepe zodia noastra!

 

Acum va pup pe toate, fara exceptie! [pup][pup][pup]

 

Mama lui Razvan-Andreiid="pink">

 

Ticker (ne antrenam pentru 3 anisori) id="green">[aerob]

 

Poze Razvan, mami si altele id="blue">[copil][mamica][floare3]

 

 

Filmulete id="red">[RO]

 

Poze de la Viena [flo]

 

Piersicute de 2006 id="red"> [copil][mamica]

 

Sa ajutam o mamica exceptionala si o printesa superba - Ramona si Teoid="red">id="size4">

 

"Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se indeplineasca!"id="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui ramyteo
Pofti la o [cafea] si dau cate o [pup][flo] la fiecare Va dau cate-va poze cu noi de la revelion [8D]http://s289.photobucket.com/albums/ll230/ramyteo/?start=0[zana]Teoid="red"> Perluteid="blue">Filmuleteid="green">Suntem mariid="red">
align="right" id="quote2">Ramonelid="red">, sunt foarte frumoase pozele cu voi! Pupiceste-o pe Teo! [pup][pup][pup]Mama lui Razvan-Andreiid="pink">Ticker (ne antrenam pentru 3 anisori) id="green">[aerob]Poze Razvan, mami si altele id="blue">[copil][mamica][floare3] Filmulete id="red">[RO] Poze de la Viena [flo] Piersicute de 2006 id="red"> [copil][mamica] Sa ajutam o mamica exceptionala si o printesa superba - Ramona si Teoid="red">id="size4">"Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se indeplineasca!"id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Citat:
citat din mesajul lui devoska
Cam slaba activitatea pe aici, fetelor! Ce mai faceti? Eu am soacra in vizita, asa ca nu prea am timp de DC. Dar imi lipsiti. Multi pupici! [flo]
align="right" id="quote2">Stiu cum e cu soacra, sa-mi amintiti sa va povestesc si eu, ca am stat la ea 10 zile si nu a fost tocmai cum ma asteptam, dar nu vreau sa comentez acum, ca imi stric dispozitia de invatat si acum tocmai vroiam sa incep sa mai citesc cate ceva pentru examenul de duminica.Pupici, devoskaid="red">! [pup][pup][pup]Mama lui Razvan-Andreiid="pink">Ticker (ne antrenam pentru 3 anisori) id="green">[aerob]Poze Razvan, mami si altele id="blue">[copil][mamica][floare3] Filmulete id="red">[RO] Poze de la Viena [flo] Piersicute de 2006 id="red"> [copil][mamica] Sa ajutam o mamica exceptionala si o printesa superba - Ramona si Teoid="red">id="size4">"Ai grija ce-ti doresti, ca s-ar putea sa ti se indeplineasca!"id="red">
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetele...in sfarsit...am crezut ca ma-ti lasat singura aici...vai vai,,

Gina [pup] de abia astept sa imi povestesti cum a fost [:D]

Devoska [pup] uite umblu si eu ca banii cei rai [8D] si tot degeaba umblu ca nu fac nimic...nu rezolv nimic...[alcool]

la noi ninge asa incet...eu sincer...sper sa ninga sa se puna macar de trei degete pe jos [:D] sa ma duc cu Teo afara sa se joace [:D] ca si mie imi place [8D]

Uite am mai pus cate-va pozici http://s289.photobucket.com/albums/ll230/ramyteo/?start=0

Cu sanatatea stam bine cu restul mai rau...adica no..cu banii...ce sa facem...daca dispar sa nu va speriati ca inseamna ca mi s-a taiat netul [8D] va zic ca sa stiti sa nu va speriati [pup][flo]

[pup][flo] la puiutii mici

 

 

[zana]Teoid="red">

Perluteid="blue">

Filmuleteid="green">

Suntem mariid="red">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Ce mai faceti varsatoarelor? :)

Asa multe capitole are topicul vostru ,ca mi-e greu sa aflu totul despre voi. Oricum cred ca sunteti originale si putin ciudate- adica normale[flo]. Nu promit ca voi intra constant la voi ca sunt ocupata pana peste cap, dar oricand daca pot sa ajut cu ceva, sa fac ceva, sa pun umarul la orice, va rog daca ma vedeti undeva pe forum sa ma trageti de maneca - cu toata increderea!

Va doresc o ianuarie de vis :)

 

 

poze familia mea

 

quod me nutrit me destruit

 

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare nu am intrat de multisor pe aici.

A inceput petrecerea p'aici ... [s]

Urez si eu fetelor La multi ani!id="red">

ellinia, Ioana81 si fannna2003 - 22 ian

devoska - 23 ian [s]

trischa - 24 ianid="red">[s]

 

Mariana - mamicuta de 3 [zana] - ANDRA('99), SARA('05) si ANTONIA(nov.'06)id="size1">id="green">

Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...