Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence minunate (89)


Recommended Posts

Mama ce veselie la noi![cool] Ma inscriu si eu la bowling, pe post de minge.[:-)))] Carmen ti-am vazut aseara poza cu Mel la matern, pe coridor langa terapie. Am fost ca a nascut prietena mea , ieri prin cezariana, un baietoi de 3900 g. Il cheama Andrei. Si acuma seara trebuia sa merg pe la ea, dar am adormit ca valiza. M-am trezit acuma ca era prea liniste in casa. Toti dorm. Pe Daria saraca o doare urechea, asa ca n-am scapat de sezonul bolilor. Imi vine sa ma duc pe campii. Asta-i rau cand ai multi copii ca nu mai termini cu bolile. Nu mai stiu ce sa va zic, mie mi se intampla foarte multe peste zi, dar mi-e lene si sa-mi mai amintesc. Al meu e turbat ca ma intreaba ce-am facut peste zi si eu ii raspund "nimic"[bang]. Maine am zi de cosmetica. Voi sta acolo 4 ore, asa ca voi fi o rasfatata. Flavia, imi pare rau ca treci prin faze nasoale. Pe mine cand am pierdut gemenii ( ti-am povestit de sarcina gemelara ce-am avut-o inaintea Dariei) m-a sfatuit cineva sa le dau nume si sa dau o mica pomana pentru ei, adica o masa, sa fie ca un botez. Stiu ca bisericeste nu se poate, dar asa pentru linistea sufleteasca a parintilor. Am iesit la un local cu niste prieteni apropiati si le-am spus cum s-ar fi numit copii si ca i-am invitat ca pomana pentru sufletele lor, am povestit acolo mult cu ei despre cum a fost, cum eram de stresata ca nu credeam ca voi putea avea alti copii, etc. Eu m-am simitit mult mai bine dupa asta, si Susu a fost mult mai OK, pentru ca atat noi cat si cei din jurul nostru parca ne feream sa vorbim despre ce s-a intamplat, despre copii, si totul purtam eu singura in sufletul meu. Nu stiu daca am reusit sa ma fac cat de cat inteleasa. N-ar fi rau daca ai merge sa vorbesti si cu parintele Stefan. Eu sunt convinsa ca te-ar ajuta mult. Pe de alta parte este firesc sa fi inca afectata. E un doliu si sufletul tau trebuie sa planga dupa cineva foarte drag. E cu atat mai greu cu cat majoritatea ti-l neaga si considera ca ar trebui sa fi ca si cum nimic nu s-ar fi intamplat. Te pupic mult de tot. Eu [gravi] cu [baietel]si Daria- 29.01.1999[zana]; Alex - 07.02.2003[bonjovi]; Matia - 31.10.2006[copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Mey fetelor sunteti mortale![alcool] Moni de cand scrii mai des pe-aici si a aparut si Clau s-a animat subiectul.[:-)))][:-)))] Ma inscriu si eu la intalnire.[grup] Moni, Cristiana, macar daca as mai da jos ceva kg...la cat stres e in mine cand sunt la volan as slabi ceva-ceva.[:D] Azi parca a fost mai bine. Dupa conducere am fost pe la Kaufland si am stat 2 ore(eram fara Adelina) si ne-am intalnit cu Gabi si Tudor. Vai ce bine s-au mai simtit prietenii impreuna, Dragos cu Tudor.[cool] Clau, super pozele [cool], astept sa le votez, "Papadie" imi place mai mult. Miha, relaxare placuta maine la cosmetica.[;)] Sa-i traiasca baietelul prietenei tale![bis]
[vampa]Alina cu [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653339.png"] Adelina[/url][pis] (31.08.2006) & [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653351.png"]Dragos[/url] [bonjovi](11.04.2002) [url="http://community.webshots.com/user/alinamorostes"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[hopsieu] Buna dimineata! ALINA nu va bazati pe mine cu animatul [:D],ca am de lucru muuult [bang].Da' mai imi bag cateodata si eu picioarele-n el de lucru [zz] Acuma pe bune,dau mai des p-aci ca "m-am mutat" mai aproape si e mai comod [:D] Inainte citeam odata pe zi cel mult,sau la doua zile,cand mai dadeam o raita in zona ... CLAU super pozele,sa anunti cand se poate vota! MIHA fain ca mergi la cosmetica! Felicitari pentru prietena ta,chiar ca e baietzoi ! Imi pare rau de Daria! Pusi si celorlalti bolnaviori! Mai vin eu daca simt ceva adiere de [:-)))] [;)] O zi buna la toata lumea !
MONI SI DIANA (01.01.2006)
[url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIA MEA [/url] " Fiecare om pe care il întâlnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare." ( Sigmund Freud )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata! Uite de ce o iubesc eu pe Miha [pup] Ai un dar nemaipomenit [pup] Mi-au dat lacrimile cat de frumos ai putut sa-i scrii Flaviei![pup] Cred ca niciuna dintre noi nu am fi fost capabile sa-i vorbim atat de frumos [flo] Chiar daca pe post de minge [:-)))], noi tot te vrem alaturi de noi la bowling [flo] Alina, nu mai vorbi de kg in plus ca mie-mi vine sa ma impusc cat de mult m-am putut ingrasa, dupa ce anul trecut am reusit sa dau multe kg [bang] Cristiana, dar nu aveti bunici in Arad ca sa-l lasi pe David cu ei si sa ne onorezi cu prezenta?? [flo] Alina.a, io promit sa nu pomenesc nimic de scutece [:-)))] fetelor, cand vreti sa ne vedem? eu vorbesc FOARTE serios!!![:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Neata fetele, e un frig zdravan afara, asa ca am purces la un foculet in camera lui David. Nu stiu cum, dar cred ca a inteles ca nu are voie sa se apropie de soba cand arde focul, in rest scurma in toate teracotele spre disperarea mea, e murdar ca un purcel. ALINUSH, depinde cum reactionezi la stres, din pacate mie imi tot vine sa rontai ceva cand sunt nervoasa sau sub presiune [grasa]. CLAUDELU, in Arad o am doar pe soacra-mea, dar n-am nici o tragere de inima sa i-l las pe David nici un sfert de ora, ar chema toate babele din bloc sa-l vada, sa-l pipaie si sa-l pupe, parca ar fi catelus. FLAVIA, nu cred ca e intelept sa iti ascunzi durerea, in fond in tine insati o faci, e o povara mult prea mare. Asculta sfatul lui Miha, foarte frumos ti-a scris [flo]. Hai ca oncerc sa culc inamicul, si fug la dus caci la 3 mergem la pedichiura, sa-mi taie copitele. cristina mamica de [copil]David (21.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Si mie mi-au dat lacrimile cand am citit mesajul tau, Miha. Chiar ai un dar de a vorbi... super! Flavia, m-as bucura sa iti fie mai bine. Alina m, hai, fa-te bine, ca nu mergem fara tine la bowling. Eu zic sa mergem in timpul saptamanii, sa nu fie foarte aglomerat, nu? Cine mai vine? Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Chiar, tu fetelor, nu reusesc sa slabesc nik. Nu ma pot abtine de la mancare... Azi am facut spanac, si mi-am fript repede doua oua si-am mancat ca nesimtita. Si cu copiii iar mananc... O sa pic in depresie din cauza asta! Cat au fost plecati copiii am ajuns la 66 kile si acum iar imi arata aproape 69.[q][q][q] Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Ada, si eu tot spanac fac azi, de 10 minute mi-am scos o punga de spanac din congelator. [:D] Da' tu nu arati ca ai avea 69 de kg![^] Sigur ii bun cantarul? Eu in ultimul timp ma cantaresc tot pe acelasi cantar(la finii nostri la Tinca) si atunci stiu exact cum stau.[:I] Subscriu si eu, Miha a scris f frumos, de fapt asa scrie de obicei, tare mult imi plac mesajele ei, are talent de povestitor.[cool]
[vampa]Alina cu [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653339.png"] Adelina[/url][pis] (31.08.2006) & [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653351.png"]Dragos[/url] [bonjovi](11.04.2002) [url="http://community.webshots.com/user/alinamorostes"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...