Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence minunate (89)


Recommended Posts

Ada, io-ti ropun sa mi te alaturi in lupta cu kg...ce zici? musai sa reusim, iar impreuna ne-ar fi mult mai usor. Ma crezi daca-ti spun ca de vreo 2 luni de zile nu mi-a cumparat nici o haina numai de ciuda ca nu slabesc si ca sa am motiv sa ma pun pe cura? [bang][bang][bang] Carmen, zici ca tu ne faci galerie? bine si asa [:D] Moni si eu de maine incep sa merg la dentist [bang] Nu am io probleme foarte mari (cel putin eu asa zic) si sper sa nu dureze foarte mult [:D] Fetelor daca nu se poate vinerea asta, e ok si vinerea viitoare....ce ziceti? Macar pana atunci vine si Diana si poate reuseste si ea sa se rupa putin. IOANAAAAAAAAA, tu nu zici nimic?? nu ne onorezi cu prezenta???
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

[hopsieu] Mie imi convine vinerea vitoare! Mai fetelor am niste draci de nu-i adevarat.Intai ca m-am dus de pomana pana la dentista,ca luda aia a uitat de mine si n-a venit [mariaj] Si cand vin acasa,ocosha de fiica-mea inhatza de pe birou telefonul mobil primit de la RDS,o ia la fuga cu el in baie,il arunca in WC si trage apa ... da' totul in mare viteza,sa nu ma prind eu si sa o pot opri [:0] Deci ASTA E REGRES,ca asa fac pruncii la un an - un an jumate [mariaj] (doar ca nu trag apa),sau imi pune nervii la incercare,sau ce voia ??? Sa vada daca il ia apa??? [bang] Evident ca l-am desfacut,sters,l-am pus la uscat si inca ciuciu,e decedat [popa]. Si cand si-a cerut iertare,cam radea pe sub mustatza [haibat] ADA m-ai lasat masca,cum sa ai mai 69 de kg???? Nu as fi zis sa ai decat maxim 60!!! CARMEN m-ai linistit,daca la 48 de kg ai biruit,bila,pot si io la 52 [greutati] Cate [gravi][gravi][gravi] ... or fi la bile [:D]? Ati calculat?
MONI SI DIANA (01.01.2006)
[url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIA MEA [/url] " Fiecare om pe care il întâlnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare." ( Sigmund Freud )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

MONICA, iarta-ma te rog, [:-)))][:-)))][:-)))]dar imi si imaginez scena de cosmar cu Diana facandu-ti in ciuda, si cerandu-ti iertare cu jumatate de gura... Stiu ca nu ma primiti cu David la bile [q], daca cumva e tati acasa vin, sa va ridic bilele ca nu geaba bat 70 de kile[:D]! cristina mamica de [copil]David (21.12.2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CRISTIANA razi tu razi Harap Alb,las' ca te vad io peste vreun an cu David [zz][:D] Acum pe bune,ieri de cate ori am amenintzat-o ca o pun la coltz, striga repede .... "IALTA-MA MAMI" ca sa nu cumva sa apuc sa o mai pun.Na' ce sa ii mai fac? Devine tot mai smechera pe zi ce trece [mariaj]
MONI SI DIANA (01.01.2006)
[url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIA MEA [/url] " Fiecare om pe care il întâlnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare." ( Sigmund Freud )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

vai Moni, Dia ta e BESTIALA [:-)))][:-)))][:-)))] Nu cred ca v-am povestit de Raul ca ieri a venit acasa cu bulina verde (pana acum stiam ca primesc doar doua feluri de buline -rosie daca-s cumintisi invata si neagra daca au fost rai) si m-am cam suparat pe el(vorba vine...m-am dat suparata, pentru ca el e pedepsit pe motiv de obraznicie). Eu ii tot spuneam ca-s suparata si ca ma asteptam de la el doar la bulina rosie si ca daca a primit verde inseamna ca n-a fost foarte ascultator...bietul Raul o tot tinea pe a lui si-mi tot spunea ca bulina verde o primesc doar copiii ascultatori...eu nu si nu, ca sigur a facut vreo prostie, mai ales ca din noua poezie n-a stiut decat 2 versuri. Mami azi ca sa impace capra cu varza [:D] a intrebat educatoarea ce inseamna bulina verde si surpriza, copilul NU m-a mintit, deci suntem pe calea cea buna [cool] Acum va spun de ce m-am luat de el si am fost mai mult ca si convinsa ca ma minte. In ultimele 3-4 saptamani Raul s-a imprietenit la gradi cu un baietel care vorbeste FOARTE urat...din P..A si P...DA nu iese si al meu a inceput sa se ia dupa el, ce zic eu ca la varsta lui e de asteptat, dar ca sa-l stopam cumva pe Raul l-am pedepsit, i-am interzis lucrul care-i place lui cel mai mult si anume sa stea la calculator...asa ca noi ne asteptam ca el sa fie mai intelegator si uite ca pe zi ce trece ne demonstreaza ca ne inselam amarnic in ceea ce-l priveste [cool]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Vai Moni e mortala Dia ta! ce-a fost in capsorul ei oare? Vorbeste mami prea mult la telefon si a luat fata atitudine?[:D] No, cred ca eu am fost ultimul mohican fara rds mobil. Azi m-am enervat si am luat masuri in sensul asta asa ca am si eu una bucata telefon digi, cre il voi ceda sotului ca el vorbeste non stop la telefon. Asa macar stiu ca din 2 la unul il prind sigur. fetele care vreti sa slabiti , curaj! E chestie de vointa! Nu trebuie sa vs infomentati ci sa nu mai combinati alimentele aiurea. Hai ca va fac si eu galerie. Ada, la Polivalenta il duc pe Tudor, de luni pan joi de la 16-17. Nu am mai fost de 2 luni ,mai bine de o luna a fos inchisa sala si in ultimele 2 saptamani a fost bolnav sau nu am avut timp. Da parca la voi la gradi duce copiii care vor la inot, nu?
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

CLAU (initial scrisesem CALU,noroc ca am observat [batcap][:-)))]) felicitari mai pentru bulina verde [cool] Nu vrei sa stii ce are in vocabular Diana mea la doi ani [bang] Inca de pe la un an si 8 luni a inceput de cateva ori cu p..a si initial eram sigura ca nu stie ce zice,pana a zis de vreo doua ori ... "tati p...a" si "nenea p...a" si odata vazand o poza cu frate-meu in slip a zis "CHITI (Cristi) nu p..a" ... de a ramas maica-mea [soc] Noroc ca nu a zis decat rar,mai mult la mami,ca ea nu se poate abtine si o bufneste rasul,iar atunci evident ca si Diana continua ... Si a inceput sa repete ce aude pe ici colo,incepand cu CE DACU! pana la ce am auzit-o mai recent cu un fel de BAGAM-AS [bang] Ultima poanta de saptamana trecuta: m-a luat mami tare ca de ce i-am zis povesti cu Baba Cloantza,ca a inceput sa strige pe strada dupa femei mai in varsta asa si ,mai grav [:D], i-a zis lui mami ca ea e Baba Cloantza [mariaj] GABI ba chiar ca nu prea vorbesc la telefon,iar daca vorbesc il folosesc pe cel de Orange.Asta de RDS chiar era cam in plus,macar de-l arunca in buda inainte de a mi se sfarteca buzunarul posetei de greutatea lui [xx(][bang] Mai da' si io ma intreb ce i-a venit,doar toata ziua e cu telefoanele in mana,dar nu a mai facut asa tampenie.Cel mult mai baga in [consti] sulul de hartie igienica desirat,tampoane de-ale mele,odata a bagat si o papusa sau bibele cu lapte. Si recent a inmuiat si periutza de dinti acolo [bang] O vrea careva la schimb? [:D] Ca sa va zic si partile bune,deja a inceput si ea sa "cante": "TEI IEZI CUCUIETZI /MAMA USA DESCUIETZI ADUCE VOUA / LAPTE TZATZE /A SPINALE ..." Si de la capat ... "TEI IEZI ..." Mai avem ceva pana la perfectiune ,da' e un inceput [:D]
MONI SI DIANA (01.01.2006)
[url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIA MEA [/url] " Fiecare om pe care il întâlnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare." ( Sigmund Freud )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Io beau ceai de zahar ars si as vrea sa mai invat, dar ma simt tare nasol...curge nasul, tusesc, ma doare capul...pe Adelina am simtit-o calduta cand am culcat-o si i-am luat temperatura, avea 37,4, probabil ne-am virusat amandoua.[bang] Am observat ca a tusit azi de 2 ori, dar m-am gandit ca s-a inecat sau se prosteste ea, alte simptome n-a avut, am fost in vizita la unchiu-meu si a fost tare bien dispusa. Moni, e mortala Dia, am ras de una singura pe-aici citind ce ai scris.[:-)))][:-)))] Ildi, succes pe maine la medic, abia astept sa ne zici ce ascunzi in burtica.[gravi] Merg sa mai citesc ceva...sau poate ma culc...
[vampa]Alina cu [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653339.png"] Adelina[/url][pis] (31.08.2006) & [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653351.png"]Dragos[/url] [bonjovi](11.04.2002) [url="http://community.webshots.com/user/alinamorostes"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Doamne ca nu mai scapam de virozele astea odata! Alina, Ade multa sanatate si voua! Monica ai reusit sa resuscitezi telefonul? Miha, Monica si Cristiana toate aveti talent de povestitoare. Ar trebui sa va apucati de scris lucruri mai serioase. Eu sunt antitelent. Sunt super telegrafica, aici ma stradui ca sa ma fac inteleasa, uneori nu imi iese. [:D] La scoala cel mai tare uram compunerile. Preferam sa descompun cele mai complicate fraze la gramatica. Si Tudor a avut un episod cu "in ..'la "pe la 2 ani, chiar in perioada cand a fost plecati la schi si l-am lasat la bunici. Trebuia ignorat si nu s-ar fi repetat cred, dar socra-mea cand l-a auzit a zis "hi!!! vai da nu-i voie sa mai spui asa prostie , ca ...nu stiu ce se intampla, etc". Copilului atata i-a trebuit,ca tot cu 'la a fost. A trecut repede peste faza asta.
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

monica e dementiala diana ta!vrea ea sa-ti atraga atentia si reuseste[:D] miha imi pare rau ca ai trecut si tu prin pierderea unei sarcini.[pup]tie si flaviei,astea sunt situatii in care nu stiu ce as mai putea spune/scrie eu.tu esti chiar o prietena faina,te ung pe suflet cuvintele tale...[flo] alina multa sanatate si tie si lui ade. al meu sot e varza,nu stiu daca l-am vazut vreodata de cand ne stim atat de rau ca azi-noapte.l-am pus sa se schimbe de 3 ori asa febra avea si tot transpira.nu stiu daca am dormit 2 ore.sper sa nu ia eli.e si capos,a avut ceva intalniri si sedinte ieri,nu a vrut sa le amane,a baut rece in continuare si cand a ajuns aseara nu putea vorbi de gat.... la multi ani valentini si valentine si tuturor indragostitilor! alina mamica bulinei Elisa [zana](20 iunie 2007) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?member=31403"]povestea noastra... [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...