Jump to content
O nouă casă pentru FORUMUL DESPRECOPII ×

🎉 Alătură-te Comunității Noastre! 🎉

🔹 Membrii înregistrați beneficiază de:

  • ✨ Funcționalități suplimentare
  • 💬 Participare la discuții active
  • 🏆 Puncte pentru tombole lunare cu premii atractive
  • 🗣️ Oportunitatea de a-ți exprima opinia
  • 🤝 Ajutor reciproc între părinți
  • 🎁 Șansa de a câștiga premii

🚀 Ce te oprește?

Aradence minunate (89)


Recommended Posts

  • Răspunsuri 201
  • Creat
  • Ultimul răspuns

Cei mai activi membri în acest subiect

Cei mai activi membri în acest subiect

Ceau! Iaca mai apar si eu, dar mai mult pentru ca ieri m-a certat Alinush [:D] De citit va citesc zilnic dar nu scriu pentru ca pur si simplu nu am ce sa zic, nu se intampla nimic nou in viata mea [:D] E aceeasi zi de zi [alcool] Acum, in sfarsit suntem toti sanatosi, dupa o tura de raceala. Ne-a fericit Raul pe toti cu un virus dus de la gradi [:D] Nu ma inscriu la nici o intalnire din cauza problemelor ce le am cu Raul. Nu-l mai duc nici la Gemi de frica sa nu-mi faca iar bronsita astmatiforma [bang] Chiar si acum stau si ma gandesc ce sa scriu si nu-mi vine nimic [:D] Aaaaaaaa La multi ani, tuturor sarbatoritilor care i-am ratat! [flo] Va pup si sper sa-mi revina cat mai repede cheful de DC [:D]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani sarbatoritilor! LA multi ani cu intarziere lui Vasile! La multi ani Ana Maria! Claudia, sa va traiasca printesa! Duminica a fost intradevar o zi minunata ca mi-au venit minunile acasa. Vladut s-a ingrasat putin, are 12.5kg, Iulia e neschimbata, tot 16.6, desi mananca bine de o vreme incoace. Duminica, dupa cum ati aflat, am fost la evetrix, ne-am intalnit cu Moni si Diana, atomica de-a dreptul, n-a stat locului nici o secunda. GAbi, am tot vrut sa te sun sa-ti spun ca "dechiar" am scapat de matreata cu homeopatele. Pentru cine mai e interesat: formula 32 (de doua ori pe zi) si Natrium si Graphites C15, o data pe zi, alternativ, o zi unul, o zi altul. Deci... vineri la 6 seara la Evetrix? DA sau BA????????? Mi-e tare dor de toate. ALina m, Iulia nu l-a uitat pe DRagos, si acum spune ca ii e dor de el.[:D] Miha, vorba Alinei.a, ma gandesc la tine de cate ori am vreo impresie...cum ca e greu cu doi copiii. MA bucur ca Matia e mai bine, si ca ai mai scapat de necazuri. Va pup pe toate, si abia astept sa ne intalnim. Ada, mami de Iulia (10 iulie 2003) si Vlad (6 mai 2006)
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

la multi ani sarbatoritelor de azi! bb2 nici vorba mai devreme de 3 ani,ca doar nu am inebunit!cred ca nu m-am exprimat eu bine in mesaj,adica abia astept sa-l simt da mai incolo[:D].pai pe elisa cui o las daca am o sarcina la fel? si daca nu ar fi la fel.... pe mine nu ma ajuta nimeni in afara de sotul meu.eu ma duc la aerobic sta el cu ea,cand e plecat nu ma mai duc nicaieri.sambata are program de stat cu tati,ii da sa manance, merg la plimbare, eu fac cumparaturile si imi mai recreez creieri[:D].pana nu creste sa ne putem intelege cu ea si sa o pot duce la gradui exclus bb2.dar cea mai mare realizare este ca pot sa am discutii cu sotul meu despre un al doilea copil fara sa aud din start"exclus,alt copil nu mai facem".si avem nevoie si noi de 3 veri in care sa mergem linistiti in concediu[:D]....sa ne incarcam bateriile. am ramas datoare cu o explicatie vizavi de intalneala.mi-e imi este tare dor de voi si abia astept sa va vad dar imi e atat de frica de virozele astea care bantuie acum....ea nu a avut nici o raceala serioasa pana acum,adica i-a curs nasul dar niciodata febra,tuse sau altceva.asa ca deaia nu zic nimic[:D] alina mamica bulinei Elisa [zana](20 iunie 2007) [url="http://forum.desprecopii.com/forum/log.asp?member=31403"]povestea noastra... [/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna si de la mine! LA MULTI ANI VERONICA SI ANA-MARIA! Uauuuu intalnire [:D]? Daca e vineri si noi venim [surf] ADA lasa ca Vladutz e destul de atomic,am vazut ca era cat p-aci sa evadeze de-acolo [:D] Si zici ca are 12,5 kg??? Super,Diana mea abia are in jur de 11 kg si e cu jumatate de an mai mare! Va las, ca-s la birou si tot am mult de lucruuu [bang]
MONI SI DIANA (01.01.2006)
[url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIA MEA [/url] " Fiecare om pe care il întâlnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare." ( Sigmund Freud )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Moni si Ada, las ca are Matia al meu 13,5 kg ca sa am ce cara la el. Eu azi nu m-am simtit prea bine. Eram la Selgros cand mi s-a intarit burta si m-au luat niste dureri din sale pana jos in bazin ca am crezut ca o sa nasc. Abia acum mi-au mai cedat cat de cat dar am luat 3 nospa. Daria si Alex au fost amandoi gradinari. S-au distrat de minune impreuna la gradi. [s]La multi an Ana Maria[s]sa cresti mare si sa ai noroc in viata. Claudia , cat mai ai? Cand ne-am intalnit in toamna la Cuibul Cocorilor nici nu banuiam cat de aproape sunt de tine cu sarcina. La multi ani Veronica[bum] Interesanta cupa aia, o sa studiez mai atent problema cand va fi cazul, eu din decembrie 2005 sunt la pauza [help][:)] Hai mai fetele lasati intalnirea pe mai incolo cand imi mai revin si eu cu finantele. Mi-e si mie dor de voi dar mai ales de copii sa-i vad cat au crescut. Alina a bine ca a fost o neintelegere. Clau mi-a fost dor de tine. Nu cred ca Raul nu mai face nimic interesant sa ne spui si noua. Eu [gravi] cu [baietel]si Daria- 29.01.1999[zana]; Alex - 07.02.2003[bonjovi]; Matia - 31.10.2006[copil]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara! ALINA super ca ai de la sot ok-ul sa mai faceti unul [cool] Al meu inca e [zid] dupa doi ani de stat in CIC acasa cu Diana si nu mai vrea sa auda.Nu de alta da' tot pe el ar pica beleaua sa stea acasa presupun [:D] Acum numai bine se va duce la serviciu iar si poate o sa mai reevalueze situatziunea dupa aia. MIHA atat are Matia? Mama mia,numa' barabatzei bine p-aci .A mea ce-i mai aschimodie [:D] Eu sunt de acord si cu amanatul intalnirii.Numai ca noi tot trebuie sa mai dam atacul saptamnal pe-acolo,ca asa mi-am propus sa o distrez pe Diana de anul asta pana-i frig,sa nu stea numai in casa.Cred ca ma simt si cam vinovata ca nu stau eu cu ea,ba mai fac si ore suplimentare [bang],asa ca macar atata bucurie sa ii fac,ca moare dupa tobogan si copii. La gradinita nu o pot duce ca mami face cu nervii cand aude de asa ceva,vrea sa stea ea cu Diana.Tot imi zice ca ce ,sunt prea linistita ca n-a prea fost bolnava pana acum? Ca la gradi stiti cum e , mai un virusel ... Dar apropo de asta, noi am tot fost la locuri de joaca si a intrat in contact cu multi copii,dar am fost norocoasa ca n-a luat nimic de la ei,prin toamna a avut doar o tura de muci,vreo saptamana-doua.
MONI SI DIANA (01.01.2006)
[url="http://www.dropshots.com/DIA1"]DIA MEA [/url] " Fiecare om pe care il întâlnesc in drumul meu imi este superior prin ceva. De aceea incerc sa invat cate ceva pe langa fiecare." ( Sigmund Freud )
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

[s] La multi ani AnaMaria [s] ! sa fi sanatoasa si voioasa!Claudia mai da un semn de viata! Miha burta intarita [popa], nu vreau sa aud de asa ceva!Cu Mel de la 20 de saptamani am simtit-o tot asa. Ioana ce-i cu tine??? Flavia ????? Maria_rubi ne esti datoare cu poze de la ziua lui Mara ! Mie nu mi-ati facut pofta cu laptele de pasare [:D],in schimb as manca niste rosii de gradina dulci cu branza feta sau telemea si paine prajita frecata cu usturoi [pofta] . Hai sa prezint si eu raportul: Mel are 16 kg [:D] la fel cat Iulia numai ca peste 2 ani si ceva [:-)))][:-)))][:-)))] Carmen[gravi](19+) si Melania Ioana(14.01.2005) [url="http://dexonline.ro/corect.php"][cit] ASA DA-ASA NU ![/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Salutare! Am fost asta seara sa vedem un bebelas (la colega mea) de 2 luni, ioi ce scump si gingas e, iti vine sa-l mananci [il]. Adelina a fost cam geloasa cand m-a vazut cu el in brate, vroia si ea in brate si imi arata sa-l pun in pat pe bb.[:D] Clau, ma bucur ca ne-ai scris si sper s-o faci in continuare[pup]. Si daca nu ai nimic de zis macar sa ne servesti cu o cafelutza dimineata.[cafea] Dar sunt sigura ca ai ce sa ne povestesti despre Raul.[:)] Ada, Iulia a fost la gradi saptamana asta? Am uitat sa-l intreb pe Dragos.[;)] Gabi, ce ai? [ups] [pup] Las' ca mai un pic si te relaxezi la schi.[:)] Miha, bine ca ti-ai revenit [bis]. Sa stii ca m-am gandit la tine dupa ce-am vorbit la telefon, ma gandeam sa nu nasti mai repede. Cert este ca tie-ti trebuie mai multa odihna.[^] Monica, nu te stresa prea tare ca mai are Diana pereche...si Adelina e "fotomodel", are 10 kg imbracata.[:D] De acord si eu sa amanam intalnirea...nici eu n-am chef saptamana asta si dupa cate vad nu vom fi prea multe.[^] Fug la invatat....[bang]
[vampa]Alina cu [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653339.png"] Adelina[/url][pis] (31.08.2006) & [url="http://www.snugglepie.com/ezb/653351.png"]Dragos[/url] [bonjovi](11.04.2002) [url="http://community.webshots.com/user/alinamorostes"]poze[/url]
Link to comment
Distribuie pe alte site-uri

Oaspete
Acest subiect este acum închis pentru alte răspunsuri.

×
×
  • Adaugă...